Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Customer
Alice: ten "Twój Turek" to huj nie facet- i rzeczywiscie nie ma to nic wspolnego z tym , ze jest Turkiem. Nie kazdy , w ktorym sie zadurzymy, czy pojdziemy do lozka musi odplacic nam uczuciem, czy sie z nami ozenic, ale facet powinien zachowywac sie jak facet -"z klasą' . Powinien poinformowac cie, że poza niezobowiązującym sexem nic nie moze ci zaofiarowac, CO ZROBIL, i dlaczego - bo ma zone, ma ustawione zycie, ktorego dla ciebie nie bedzie sobie rujnowal, bo nie chce- w wtedy ty wybierasz czy w to wchodzisz. Wyobraź sobie gdybys zgodzila się na uklad ktory ci zaproponowal i nagle zobaczyla jego zone, jego syna, jak bys sie wtedy czula?A za tekst call me my angel powinien dostac w mordę. ALICE JESTES MASOCHISTKA: Po co PO TAKIM CZASIE ciagle go szukasz, cos sprawdzasz, po co ci te informacje o nim - czy jest ci lepiej, kiedy wiesz juz ze on ma zonę / ona ma gorzej niz ty, fakt, ona to scierowo ma na co dzien, odpoczywa od niego tylko w sezonie. Kobieta w zadnej kulturze nie jest szczesliwa, gdy mąż nie jest z nią blisko - a on nie jest - inaczej nie wyrywałby panienek/.Jezeli bedziesz szukac dalej, to mozesz się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, ze kogos zgwałcil, ze ma dziecko z jakąś Europejką, mozesz ustalic nawet burdel z ktorego lubi korzystac - ALE PO CO? PO CO CIAGLE TRZYMASZ GO W SWOJEJ GLOWIE, W REALU, NA SZCZESCIE DLA CIEBIE, JUZ GO NIE MA, wtedy dopiero dałby ci szkołe. TEN FACET TO BRZYDKA LALKA, NIE DLA CIEBIE. Ciesz się ze to tak sie skoczylo, jestes w kraju, obci ludzie na forum poswiecili ci czas, chyba wracasz do zdrowia, moglo byc znacznie gorzej, moglo miedzy wami dojsc do czegos wiecej , pamietaj ,ze nie byals jedyna- on zalicza wiele kobiet, niekoniecznie zakochanych w nim tak jak ty, a one nosza w sobie rozne choroby, ktorymi sie z nim dziella, nie masz hiva, żyjesz, wracaj z tych wakacji. PS. co do mojej propozycji doładowania telefonu ... to nie byl żart, on naprawdę mógły się ucieszyc. Kiedys moja kumpela...pokazala mi rachunek za kolacje....., który dostala od jakiegos Turka, bardzo zamoznego człowieka, na której to kolacji była z nim pare miesięcy temu. Pierwsza reakcja, szok, zart, chciał ja ponizyc , nic z tych rzeczy ......spokojnie wyjaśnił, że skoro znajmośc nie będzie kontynuowana , to ona powinna partycypować w kosztach tej kolacji, TO NIE ŻART. IFKA; Niczego na nikim nie projektuję ,nie znam cie i wiem , o tobie tyle, ile tu sama napiszesz- NIE JESTEM TWOIM WROGIEM. Nie czytasz uwaznie moich postów...... moze nie warto juz konczyc "poznania świata' , a moze warto rowniez poznac inne sposoby tego poznania, ha, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Do Customer: Ale po co jesteś taka wulgarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Ja niczego nie szukam i nie sprawdzam, nie zatrudniłam Rutkowskiego czy innej agencji detektywistycznej, niewiele osób w moim otoczeniu wie o tej historii, i z tym forum raczej by mnie nie skojarzyli. Miałam możliwość zapytania o tego człowieka, więc to zrobiłam i uważam, że było to naturalne. Ta wiedza nie poprawia mi nastroju, ale pomimo to , uważam, że lepiej, że to wiem, a złudzeń nie mam już od dawna.Kolejne doświadczenie, cóż - nie wszyscy ludzie są dobrzy. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
idzie turek a za nim turczynka z dwiema torbami zakupow.Uzala sie nad nia europa jaka ona biedna i nie ma szacunku u meza.Co by chciala europa ,zeby turczynka juz nic nie robila ?Jak byli razem w sklepie i on zaplacil to niech ona chociaz niesie.Ja bym ja jeszcze kopnela w dupe.To ja po 10 godz pracy lece z jezykiem na brodzie ,zeby zrobic zakupy za wlasne zarobione pieniadze i tez tacham dwie torby ,to nikt sie na demna nie uzala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
Nie mialam czasu odpisac ,kilka stron wczesniej jakis polak zakochal sie w turczynce i pytal sie czy ktos nie zna zwiazku turczynka i obco krajowiec.Robbie Williams ozenil sie z turczynka ,ojciec jej jest ze stambulu.Znam turczynke co wyszla za kurda z iraku,jej rodzina nie oddzywala sie do niej rok bo on byl nie od nich ,chociaz tez muzulmanin,pogodzili sie jak urodzilo sie dziecko.Slyszalam o zwiazku turczynki i murzyna ,maja nawet dziecko !Pewna kurdyjka z Turcji mieszkajaca we Francji uciekla z domu do ukochanego turka ktorego jej rodzina nie akceptowala,rodziny chcialy sie pozabijac ale szybko jego brat kupil pierscionek i odbyl sie skromny slub.Na wsi w Turcji jakas kobieta zostawila meza i poszla mieszkac do drugiego.Dla milosci mozna zaryzykowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allexssandra
jak mozna byc z turkiem bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie Ania :)
alicecooper tak czytam Twoje wpisy i hmmm chyba jestes dojrzala kobieta prawda? tak mi sie wydaje gdzies chyba pisalas o tym , to normalne ze czujesz sie oszukana ale nie szkoda Ci czasu i energii by jeszcze sie pytac o niego - tego Twojego Turka ? sprawdzac co i jak ? przeciez wszystko jest jasne trafilas na oszusta i tyle zdarza sie chyba lepiej o tym zapomniec niz drazyc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrąży, podrąży i przestanie. Widać taka jej natura, że musi to rozebrać na części pierwsze, by potem wyrzucić do smieci. x Pozdrawiam alice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie Ania :)
ale taki czlowiek to nie zasluguje by sie nim zajmowac :) dziewczyny a ktoras z Was jest w szczesliwym zwiazku z Turkiem tak jak ja ? :) czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Cześć dziewczyny: Gdzieś przeczytałam ,że doświadczenie powiększa zakres naszej wiedzy, ale zupełnie nie leczy z głupoty. Specjalnie nie szukam i nie sprawdzam ( co zresztą miałabym niby w tym kierunku robić), ot, nadarzyła się okazja, no i z niej skorzystałam, pociągnęłam temat , no i dowiedziałam się, czego się dowiedziałam. Ale chyba dobrze, czuje , że jakbym tego nie zrobiła, to może czułabym się gorzej, nie do końca racjonalnie to rozumiem, trudno. Wiem, że ten człowiek to raczej nieciekawa persona ( nie chcę go demonizować), ot, taki lowelas, w którym widziałam przez moment nie wiadomo kogo i tak strasznie trudno mi pogodzić się z rzeczywistością, że jest inaczej, niż bym chciała.Kilka lat temu rozwaliłam związek z mężczyzną , który naprawdę mnie kochał, parę lat wytrzymał, ja nie miałam czasu dla niego i dla nas, pracowałam, pracowałam i pracowałam. Kiedy odszedł, założyłam sobie tabliczkę z napisem " jestem niezależna, niczego i nikogo nie potrzebuję, nie ruszać". No i co zrobił ten Turek - tabliczki nie zauważył, języka polskiego nie znał, nie przeczytał, rozwalił mój racjonalny świat mądrej, poukładanej kobiety- ażeby go. Jest już dobrze, przepraszam za swój pesymizm, wiem ,że obiektywnie nic się nie stało. Pozdrawiam Was Dziewczyny i życzę szczęśliwych związków, nie romansów, z Turkami i nie tylko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Customer
Ja zapraszam, aby zgłosiły się szczęśliwe w związku z ufoludkiem, koniecznie zielonym z pomarańczowymi czujkami-obstawiam ze bedzie ich wiecej od tych w szczesliwym zwiazku z turkiem. Nie mozna byc rasista , w koncu z przedstawicielem kazdej kultury mozna sie dogadac, co to ufoludkowa gorsza od muslimskiej, ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaona30
Włoch,Hiszpan,Grek lub Portugalczyk przynajmniej religia ta sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaona30
I też przystojni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie Ania :)
alicecooper no to smutne ze nie dalas szansy milosci , nie mozna sie zatracic w pracy absolutnie , przeciez praca to tylko jeden z aspektow zycia a sa jeszcze inne wazniejsze , ciezko znalezc prawdziwa milosc jesli Ci sie udalo i to popsulas to wielki blad , duzo jest kobiet ktore rzucaja sie w wir pracy wmawiajac sobie ze nikogo nie potrzebuja ze tylko kasa niezaleznosc i sukces ale to tylko wmawianie sobie i nawet jesli przez jakis czas jest ok to pozniej czuje sie brak czegos kogos itd , kazdy chce kochac i byc kochany nie ma co temu zaprzeczac :) do kolezanki ktora tu nam wymienia z jakich narodowosci mozemy wybierac: jesli traktujesz ludzi jak towar w sklepie to sobie wybieraj wsrod narodowosci itd nie wiem jak inne dziewczyny ale ja Turka nie szukalam tak wyszlo moglabym sie rownie dobrze zakochac w Polaku Angliku czy Niemcu tak sie zdarzylo i juz , skoro tak piszesz to chyba traktujesz facetow i zwiazki przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
do Ania: Dobry wieczór, Było, minęło, przeszłości się nie zmieni, eh. do Customer: Jesteś dziwna, mam czasami wrażenie, jakby Twoje posty pochodziły od różnych osób, czasami potrafisz napisać coś z sensem, a czasami istna dziecinada, albo znowu wulgarność, która odstrasza i dokopywanie innym - no właśnie po co? Potem przepraszasz - ile Ty masz lat? Dla Twojej wiadomości - aż tak bardzo w życie Tego Turka zagłębiać się nie będę, aby ustalać adresy przybytków uciech , z których ewentualnie korzysta , ja w końcu nie piszę jego biografii. A informacje, które tu zamieściłam, może kogoś ustrzegą od takich emocji , jakich on mi dostarczył. Pozdrawiam Wszystkich Autorów i Czytelników forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie Ania :)
alicecooper a co do tego faceta ktory Cie tak kochal - moze jest jakas szansa powrotu czy nie ? bo z tego co piszesz wnioskuje ze zdajesz sobie sprawe z tego zle zle zrobilas ze go odrzucilas wiec moze jest jeszcze szansa dla Was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Witaj Aniu: Panta rhei jak powiedział Heralklit z Efezu - nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki, bo płynie w niej już inna woda. Myślę , że nie możemy już do siebie wrócić, zbyt wiele się wydarzyło, zresztą on ma własne życie , o które nie mam prawa go pytać i niszczyć mu go. Poza tym On w moim życiu jest, ale w inny sposób - jak prawdziwy przyjaciel, kumpel, partner do dyskusji, wiem ,że zawsze , gdy tego będę potrzebowała, mogę na niego liczyć-to naprawdę wyjątkowy człowiek. Gdy wróciłam z Turcji zauważył, że coś jest nie tak, ale nigdy nie zapytał, co się stało- to On mi powiedział, że jeżeli wejdzie się w gówno, to nie należy narzekać, że wychodzi się ochlapanym, trzeba po prostu umyć się i iść dalej- to niestety prawda. Tobie życzę Ci, aby Twój związek był zawsze tak szczęśliwy jak teraz, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni nie znoszą Turków inni Arabów a ja nie znoszę Cyganów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio odwiedziła mnie znajoma. Cała w skowronkach bo poznała Turka Zadowolona, podniecona z rumiencami na twarzy Nie dała sobie nic powiedzieć - dokładnie jak większość tu zgromadzonych osób :-) Szkoda ze nie ma tutaj osoby która mogła by poważnie porozmawiać Wszyscy jakieś wakacyjne bez przyszłości love story i nic wiecej Tak was podczytuje i niestety muszę stwierdzić ze większość tu zgromadzonych ma zerowe pojęcie o prawdziwych związkach polsko-tureckich. Wakacyjne miłości czy internetowe znajomosci - to jest fikcja Jak znajdzie sie jakaś osoba która ma męża Turka z dość długim stażem to proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Simit - skromnością to Ty nie grzeszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Customer
to nie jest kwestia skromnosci ale wiedzy i doswiadczenia- Simit wie o czym pisze ,bo jest z facetem narodowsci tureckiej, potwierdzajacym nieliczne wyjatki od reguly co do mozliwosci stworzenia takiego zwiazku z Turkiem. Zywy czlowiek na co dzien to cos innego niz lowelas z kurortu ktorego widzi sie przez 2 tygodnie czy ktos z kim ma sie kontakt telefoniczny albo na skype czy facebooku. Autorki tego watku to albo literatki nasladujace młodego Wertera , majace chyba za dużo wolnego czasu i kasy albo jakies nawiedzone małolaty na utrzymaniu rodziców, ktore jeszcze prawdziwego zycia nie posmakowaly, wiec "bawia sie w związek z Turkiem" i analizuja co to znaczy jak Turek tak napisał albo inaczej , albo w ogole nic nie napisal, a czy pierwszej do niego napisac - po prostu za duzo wolnego czasu , wziać sie za prace i nauke a nie glupoty, albo generalnie jakies dziwne niedowartościowane osobniczki których marzeniem jest upolowac jakies spodnie z czarnymi oczami. Faktycznie gdybys ktos chcial sie czegos na tym forum o Turcji i Turkach dowiedziec , to poza nielicznymi wpisami marne szanse -taki bajkowy swiat schizofreniczek co to Turków kochają ewnetualnie po dostaniu kopa w d... -kochaly przed kopnieciem, ha, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Może po prostu wystarczy stwierdzić że każdy człowiek jest inny, a słuchając wielce doświadczonych kobiet, paradoksalnie właśnie w ten sposób wrzuca się wszystkich do jednego wora ;) każdy niech patrzy na swój związek, a nie analizuje go przez pryzmat anonimowej osoby wypowiadającej się na jako takim forum ;) poza tym to chyba jasne że związek wakacyjny z Turkiem niewiele różni się od związku wakacyjnego z Polakiem czy Włochem. mądrej głowie nie trzeba tego 2 razy powtarzać, czyż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Customer
Szanowna panno o psedonimie Cecegim -mam wrażenie ,ze nie wiesz o czym piszesz-nie wiemm ile razy widzialas swojego wybranka w naturze, ile razy moglas zaobserwac jego zachowania, reakcje w realnym swiecie w którym on zyje na co dzien - czy ty w ogole masz jakies wyobrazenie o tym swiece / ja z racji doswiadczenia mam - jako dziecko juz tam mieszkalam, bo moi rodzice prowadzili biznes z Turkami/-w realnym zyciu to nie jest tak, ze jak jest żle to mozna komputer wyłaczyć czy przerwac polączenie w sieci i na forum prowadzic dywagacje, co zrobiic, czy odezwac sie pierwszej , dochodzic do wniosku ze to ty jestes górą, itd , a jak sie jest glodnym podreptac do lodówki wypełnionej przez rodziców-do zycia z Turkiem czy kimkolwiek innym nie przygotujesz sie w teorii -tym zyciem trzeba po prostu zyc- JAKOS NIE WIDZE TLUMU TYCH CO SA W SZCZESLIWYM ZWIAZKU Z TURKIEM. Bawisz sie na razie i w sumie nic w tym złego. Czym rozni się wakacyjny romans z Turkiem od romansu z Polakiem czy Wlochem: - skala nasilenia zjawiska- nie istnieja fora typu : faceci z Włoch , faceci z Hiszpani czy faceci znad Bałtyku albo Tatr, - pogardą podrywaczy do swoich wybranek -poderwac, zaliczyc, zerznać , popnizyc, czasami wyciagnąc kase i wyrzucić do smieci- zgodnie z Koranem wolno i nie jest to nic złego- nie spotka sie to z potępieniem srodowiska, glupia i kurwa to ta uwiedziona, bo sie dała- SUPER GENTLEMENI, -przepascia kulturowa miedzy lowelasem a jego ofiara- ofiara czuje sie jak ksieżniczka oczywiście do czasu, potem psychotropy, płacz itd. / znam przypadek hotelu w którym wprowadzono bezględny zakaz zaczepainia turystek przez personel po tym jak jakas smiertelnie zakochana i uwiedziona przez menagera tego hotelu , a nastepnie w chamski i ponizający sposob porzucona młoda dziewczyna powiesiała sie /- w hotelach w cywilizowanych karajach personel zajmuje sie praca a nie uwodzeniem turystek- duzo by mnozyc. -duzo by opowiadac.Bawcie sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do tego dochodzi kwestia szacunku w relacjach damsko - męskich. Chodzi mi np o seks. Turcy generalnie poznajac europejke czytaj chrzescijanke - nie maja żadnych skrupułów. Koran zezwala na stosunki płuciowe z " niewiernymi". Jest to swoista metoda " nawracania" owej panienki :-) Najgorsze jest to ze takie kobiety nie zdają sobie sprawy ze są tylko i wyłącznie obiektem seksualnym do zaspokajania samczych popedow. Zwróćcie uwagę na to ze Turek chcąc skoczyć sobie w bok -nie połakomi sie na turczynke tylko będzie to na 100% kobieta " niewierna". Dlatego właśnie muzulmanki tak bardzo są szanowane w swoim kraju. Nikomu nawet do głowy nie przyjdzie uprawiać seks pozamalzenski bo jest to haram czyli zabronione. Nie dziwni mnie więc zachowanie Turków - kiedy widza rozneglizowane panienki, najczęściej w stanie upojenia alkoholowego:-) Tylko korzystać. W końcu to nie grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Chyba żartujesz :D Nie wiem w jakim środowisku w Turcji się obracasz, ale seks przedmałżeński, pozamałżeński, środ-małżeński i jaki tam sobie jeszcze można wyobrazić jest obecny w Turcji jak i w każdym innym kraju :D Znam mnóstwo, MNÓSTWO Turczynek i Turków uprawiających seks między sobą, w Turcji oprócz kurortów i Stambułu wcale takiego wielkiego dostępu do Europejek nie mają :) Poza tym pewnie zdziwiłabyś się jakie Turczynki potrafią być wyuzdane, jak w swoim gronie potrafią obgadywać to i owo. Turczynki w chustach? Przejdź się wieczorem ulicami Ankary, albo wzdłuż nabrzeża w Stambule - zgadnij kogo tam zobaczysz i co robiącego :D O uprawianiu przez nich seksu analnego również nie słyszałaś? No cóż, w Turcji to temat tabu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
simit,zapomnialas o mnie,ja jestem w zwiazku z turkiem 12 lat.Cicegim wie wiecej o turkach niz simit co ma meza na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicegim Ja mówię o ludziach religijnych którzy przestrzegają zasad Islamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie ze cicegim wie wiecej o turkach niż simit:-) Ciekawa jestem tylko ile czasu cicegim żyła w Turcji a ile simit:-) Nie będziemy sie przecież licytować Jeżeli cicegim jest tak swietnie obeznana to niech nie zadaje głupich pytań na forum i tym samym nie będzie prowokować do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Simit - to ostatnie to chciałaś zrobić podszyw ale zapomniałaś się wylogować....? nie trzeba być wiele lat w Turcji żeby wiedzieć jak zachowują się Turcy, tak samo jak nie trzeba być w Nowym Jorku, żeby wiedzieć jak wygląda Statua Wolności ;) Ja po prostu mówię o swoich doświadczeniach i staram się być obiektywna. Religijny muzułmanin nie będzie zdradzał żony itd. Problem w tym że wielu ludziom wydaje się że są religijni, a tak naprawdę mają podwójną moralność ;) Brzmi znajomo prawda? Turcy to naród jak każdy inny. To tylko media kreują mu taki, czy owaki wizerunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×