Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

A ja się nie zgadzam. Znikam, bo jeszcze zgłupieję, czytając wasze \"mądrości\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
TURK-zarzucasz polakom ze dzieci swoje tluka? a co sie u was dzieje? i zarzuca nam to czlowiek z kraju ktory ma problemy z egzekwowaniem podstawowych praw czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ericzka może zmienisz forum skoro to Ci nie odpowiada....czytasz temat ? Nie za bardzo on dla Ciebie prawda? Więc zajmij się poszukiwaniami swojego i kandydata wśród Polaków.....a jeśli okaże się zły, zawsze możesz powiedzieć ze to wina tego że ma wspólnych przodków z Arabami i Turkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
mam już jasnowłosego, słowiańskiego chłopaka o oczach jak nasze Morze Bałtyckie- który traktuje mnie jak PARTNERKĘ w związku i nie narzuca mi swojej woli. tak więc skoro już nie muszę szukać to chętnie spędzę z wami czas wolny :) Siostry gdzie wasza mułzumańska serdeczność i gościnność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
132 hehehehe to co czytam o polskich kibicach mnie dosłownie powaliło.....czlowieku nas powoli już nie chcą na stadiony wpuszczać :P Oczywiście nie chce generalizować jak to Ty lubisz czynić, ale nie wiem czy słyszałeś kiedyś o rozróbach z udziałem naszych kibiców.....owszem znam tez przykłady zdrowego, oddanego dopingu i fakt to daje dobry obraz.....ale nie mozna generalizować i podpisywac się pod wszystkimi wyczynami ani naszych kibiców. Podobnie jak nie moznaioceniać Turka, muzułmanina na przykładzie pojedyńczych jednostek które źle postepują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak się tutaj wpiszę
i na pomarańczowo napisze :( ,, 21:28 jasmine86 a mowi sie ze turek terrorysta ale z tego co widze to polacy terrorysci i zaklamani rasisci a oby tak dalej i najlepsza polska nacja slynna na caly swiat z pijanstwa i chamstwa to dopiero polityka co?az mi sie zbiera na wymioty czytajac puste wypociny co niektórych tylko pozazdroscic naprawde" 21:58 TURK ,,...upraszczajac w polsce czy za granica polak to cham i do tego bezczelny bo jeszcze chce byc za to lubiany. " ,, 22:03 TURK do ericzka a co ciebie tak rusza ze zginela wloska artystka? lepiej zobacz ile polskich dzieci laduje codziennie w szpitalch poobijanych polamanych z uszkodzeniami na ciele i psychice dzieki swoim polskim rodzicom.szkoda artystki bo biedaczka zginela z reki turka !ZALOSNE" rozumiem ,że reagujecie na chamstwo i emocje robią swoje, ale w przeciwienstwie do Inzyniera czy agnes252 nie uzywacie żadnych argumentów tylko odwracacie kota ogonem, nie moze wam przejść przez gardło choćby takie stwierdzenie ,że ludzie są różni bez względu na religię ? przykre zaślepienie, nie takie jak niektórych polako-rasistów na tym topiku, ale i tak nie napawa zbyt wielkim optymizmem :( przeczytałam cały topik, wiec nie oskarżajcie mnie o niewiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
agnes-ty nic nie wiesz na tematy kibicowskie to co sie udzielasz? uwazasz ze w tyrcji np nie zdarzaja sie przypadki chuliganstwa , w niemczech myslisz ze sie nie zdarzaja itd itd dziewczyno nie gadaj jak sie nie znasz-otworz oczy na swiat nie konczy sie na twoim smiesznym bogu ktory nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
132... Nie znasz ze nasze i wasze religi chodzi od samym zrodlo. Nie znasz ze Muzulmany wyznaja Jezusowy jako szanownym Prorokiem Nie znasz ze w Kur'anie jest cala "sura" nazywa sie Meryem (Maria) Nie widzialas te zdjecie: http://sonoftherain.nazwa.pl/cuda/ce.jpg (te zdjecie zrobione przez Hubble, link jest przy zdjeciu. Na dole, od Kur'anie. 1400 lat temu nawet nie bylo teleskop wiec jak to mozliwe jak ladnie opisiwac jesli Allah nie istnieje) Nie znasz czym jest Islam Ale tak duzo mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
mam pytanie? czy pisanie PRAWDY to brak kultury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
wiara wiara-wiem jedno i cały świat wie , ze muzulmanie sieja zagrozenie dla wspolczesnego swiata-ci muzulmanie bardzo radykalnie nie wszyscy , na tym tracicie i wy dzieki wlasnie tym radykalom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
Jezus ostrzegał nas,że po nim przyjdą fałszywi prorocy aby otępiać i zwodzić ludzi. Dla nas fałszywą religią i fałszywym prorokiem jest...... Przykro mi kto ma oczy niech patrzy, kto ma uszy nichaj słucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
Jezus ostrzegał nas,że po nim przyjdą fałszywi prorocy aby otępiać i zwodzić ludzi. Dla nas fałszywą religią i fałszywym prorokiem jest...... Przykro mi... ale to prawda, Jezus( Bóg wcielony) już to przewidział wcześniej. kto ma oczy niech patrzy, kto ma uszy nichaj słucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
mylisz pojecia co to rasizm a co antyislamizm ze sie tak wyraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
ale ona ma swoje poglady ja swoje-ja nie segreguje ludzi na czarnych bialych itp nie jestem rasista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
Antyislamizm w tym wypadku jest naszą jedyną samoobroną przed inwazją islamu w zachodniej Europie. Musimy się jakos bronić przed islamizacją Europy- to nasz świety obowiązek i święte prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
w tym poscie sie zgadzam z ericzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
z 123 łączy nas tylko to że nietolerujemy krwawego islamu, gdyż uważamy że stanowi niebezpieczeństwo dla naszej kultury, tożsamości. Nie chcemy zginąć topiac sie pod falą islamu zalewającego Europę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
przepraszam miało być 132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
dokladnie o to chodzi co pisze ericzka. przez takich brodatych śmierdzieli bez honoru i poszanowania dla ludzkiego zycia chowajacych sie w jaskiniach ginie tyle ludzi. Polecam szanownej agnes TURK-owi i innym obroncom islamu obejrzec np kilka krwawych egzekucji zgotowanych przez waszych "braci w wierze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki low lewel piszecie... Wiec nasza religia dla nas, wasza religia dla was. Ale cokolwiek piszecie albo robicie, Islam jest w Europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak się tutaj wpiszę
Inzynier ->tak jest i mnie to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie wrogo nastawieni do islamu piszą o tej religii jak chcą i co chcą i to niejednokrotnie same oszczerstwa,co nie jest zgodne chociażby z zasadami moralności, bo jak mówi znane i mądre przysłowie „nie czyń drugiemu tego, co tobie niemiłe”, a Allah mówi w Koranie \"i nie zniesławiajcie siebie samych i nie obrzucajcie się wyzwiskami\". Większość osób na tym forum nie jest Muzułmanami. Nie mam zamiaru nikogo zachęcać czy przekonywać.Nie mam też zamiaru czynić jak niektórzy, aby rzucać oskarżenia, oszczerstwa czy nawet kłamstwa pod adresem innych, czy ich religii. Forum powinno służyć kulturalnej dyskusji....Jeśli Islam komuś nie odpowiada, jego sprawa, jego decyzja. Jednak przykre, że nadal w naszym kraju jest wiele osób które zamiast dyskusji wolą poobrażać, pokrzyczeć...często nawet sami nie mając potrzebnych informacji. Prorok Muhammad (SAV) powiedział: „Jeśli ktoś zachowuje się wobec ciebie niekulturalnie,a ty zawsze pozostajesz tolerancyjnym,wybaczasz atakującym cię,dajesz tym, którzy ci zabierają i godzisz się z tymi,którzy się od ciebie odsuwają”, ” Nie ten jest odważny którego nikt nie pokona,ale odważny jest ten,kto kontroluje się w gniewie „

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widzisz Inżynier nocny ? nie wszyscy sa tacy głupi i nie wiedzący, wiedzą jakim turcja jest krajem , tylko te naiwniaki udaja że nic nie wiedzą i lecą na jakieś qut**y..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i inzynier jak byś był/a naprawde Turkiem to bys to napewno wiedział/a: Turyści nie boją się terrorystów w Turcji Temat: Turyści nie boją się terrorystów w Turcji Treść: Aktualność: Atak terrorystyczny w śródziemnomorskim kurorcie Manavgat na południu Turcji to dzieło ugrupowania Sokoły Wolności Kurdystanu - oswiadczył wczoraj przedstawiciel organizacji. W zamachu zginęły 4 osoby - Węgier, Norweg, Rosjanin i Turek - a 25 zostało rannych. Grupa zagroziła kolejnymi atakami na turystów. 2008-01-24 10:07:00 fot: EPA/PAPTurcja: Policja wyłapuje terrorystów 2008-01-24 10:07:00 W policyjnej operacji przeciwko bojownikom Al-Kaidy w Turcji zginęły trzy osoby: policjant i dwóch domniemanych terrorystów. Ponadto w akcji w południowym mieście Gaziantep rannych zostało czterech funkcjonariuszy. W ręce policji trafiło 18 podejrzanych - podała agencja Anatolia. Niemcy: Akcja przeciwko tureckim terrorystom Na wniosek Prokuratury Federalnej policja szuka dziesięciu terrorystów z Komunistycznej Partii Turcji/Marksiści-Leniniści (TKP/ML), przebywających w Niemczech. To tylko garstka z ponad bardzo wielu wiadomości jakie znalazłam... już nie zaprzeczajcie..jak tak można siebie okłamywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam taki newsy. PKK robi to specjalnie aby przestac turizm w Turcji. Naprawde jestem Turkiem, hakikaten :) O El Kaide, oni maja wiekszy atakow do kraju nie Muzulmanskim. PKK i TKP maja sama ideologia, oni sa marksisci. PS: PKK jest raczej teraz w Europii i w Iraku. W Turcji sa maly. I parlement Europii przestali znac PKK jako terrorisci chodziaz nie powinnili przestac. Ale nadal w Interpolu turizm Turcjii jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DodziaDorcia : Trochę statystyki : Ze statystyk opracowanych na podstawie danych policji poszczególnych krajów wynika, że w latach 1995-2006 liczba wszystkich przestępstw wzrastała w UE o 0,5 proc. rocznie. Stopniowo rośnie także - o 2 proc. rocznie - liczba więźniów, których w UE przypada średnio 124 na 100 tys. mieszkańców. W Polsce wzrost ogólnej liczby przestępstw jest wyższy niż średnio w UE i wynosi 4 proc. rocznie. Np. Polska w kategorii \"zabójstwa na 100,000 mieszkańców, ze wskaźnikiem 3,3 , plasuje się w blisko Portugalii (3,3,) i Hiszpanii (2,9). Smutnym rekordzistą jest Rosja (22). Polska wypada lepiej niż Ukraina (9,6), Francja (3,7) czy Niemcy (3,4). DODZIU WIęC SAMA WIDZISZ, JA RADZE ZABARYKADOWAC SIę W DOMU I NIE WYCHODZIC NA ULICę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×