Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

"Polska dla Polakow!!" "Europia dla Europianczykow!!" "Ziema dla ziemniakow!! :P Przypominam cos, polecam zebys pojechal do Tarnowie albo szukac flaga Tarnowa i patrzec flaga Turecka. Poszukac informacje o "Galicja", gdzie Enver Pasza pomagla wam, i nadal pytac "czemu flaga Tarnowa jest tak jak flaga Turecka" Zadzwonic do konsulata Polskiego w Turcji, popytac czy naprawde tylko Turcja mowil ze "Polska istnieje" kiedy Polska nie byla na mapie 2 razy? Popytac im dlaczego u Sultana namawiali "Pan XXX z Polska" w spotkaniu miedzynarodowym i Pan XXX nie chodzil bo Polska nie istnielo w mapie, i druga osoba z Imperium Ottomanski (Pan XXX nie chodzi bo mial przypadek na drogie, bedzie spoznic) namawal aby honorowac Polska... Poszukac informacja na google gdzie jest Adampol? Potem nadal pisac na forum "Polska dla Polakow!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
a ty co niby chcesz powiedziec/ koles ty gowno wiesz o Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->ja mowie o czasach od 1 cesarza Chin do najazdu i podboju przez Mongolow (do ochrony przed ktorymi powstal mur-utozsamiasz Turkow z Mongolami ? :O plemiona/ludy pochodzenia tureckiego z Mongolami ??? ) to raczej dosyc dlugi kawal czasu prawda ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inżynier
wasza dyskusja jest zabawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inżynier
co pozwala stwierdzić, że mentalność polska i turecka wbrew pozorom jest bardzo podobna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjj Kevino Może i nasz Turecki gość nie zna dobrze Polski........niestety Ty nie dajesz mu dobrego obrazu polaków.....i to bardzo przykre.... Ty generalizujesz wszystkich......ehhhh mam nadzieję że on tego nie robi...... nie chciałabym aby oceniał wszystkich polaków po Twoim dzisiejszym zachowaniu........ zastanów się proszę, zanim znów coś napiszesz bo nie chce aby w świat poszlo że jesteśmy " zacofani, nietolerancyjni, i zadufani w sobie "....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inżynier
;) spróbuj tortu kaukaskiego made in Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
tylko ze polacy w zamierzchlych czasach nie najezdzali na inne kraje chordami nieokrzesanych barbarzyńcow z lukami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
no dzicz islamska nic wiecej atakuje na forum no parodia:-) agnes ja nie jestem ambasadorem wszystkich polakow ja tylko mowie co mysle , nie bede sie patyczkowal zeby kogos pochadzaceg z turcji nie urazic itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada situacja z kevina nie wiecej niz polemika... "Moj ojciec bije Twoj!!, moj kraj lepszy kraj!!" Wiec kevino, jesli nie lubisz Turcy nie zycie ci Tureckiego meza (patrzec na nazwe forumu) :) Zaczynal byc szkoda klawiatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
no kolego chwileczke ale to ty starasz sie udowodnic ze twoj kraj jest lepszy czy cos tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inżynier
życze udanej nocy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, kazdy kraj jest inny, kazdy czlowiek jest inny. Ja nie kategorizuje "Turkow lepszy" albo "Polakow lepszy". Ja wole poznac ludziom osobiscie niezalezny od rasa. Ciala jest jak ubranie, skoro jesli moj kolega ubiera inna ubranie i nadal jest moj kolega, dla mnie bez roznica Polak Turek Murzyn Indian Arab... Polecam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
ok moge sie zgodzic ale ja nie lubie islamu neguje wasza wiare mam uprzedzenia i mam do tego prawo ,a ze sie dyskusja rozwinela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie jest w stanie zeby cie zamuszic do chodzenia Islamu. Teraz ja zamykam sie z Kur'an masz odpowiedz: "1. Powiedz: "O wy - niewierni! 2. Ja nie czcze tego, co wy czcicie, 3. ani wy nie jestescie czcicielami tego, Co ja czcze. 4. Ja nie jestem czcicielem tego, co wy czcicie, 5. ani wy nie jestescie czcicielami- tego, co ja czcze. 6. Moja religia dla mnie, wasza religia dla was." Sura 109, Al-Kaafiruun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
no i jeszcze maly laduneczek zamontowany w pasie szahida czy jakiegos tam i na niewiernych do metra albo w pociag...sorki nie moglem sie powstrzymac od tego czarnego humoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaXXD
Kevino kogoś mi przypominasz, jak czytam twoje wypowiedzi to tak jakbym czytała pewnego pana, którego nicku nie zdradzę;) Pozdrawiam księcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALOKO,JASMINE -sekerim benim,nie znaczy \"moj slodki\" ....to oznacza calkiem co innego.. To znaczy \"ja ciebie p******e..,takze ktos was wprowadzil w blad pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasmine-slodki oznacza tatli,a moj slodki -tatlim benim (tak sie wymawia,bo pisownia jest raczej inna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2008
witam ja mam kolege turka..chlopak jest super naprawde bardziej polski niz niejeden polak...jednak czesto jak gdzies z nim ide ludzie dziwnie sie nam przygladaja myslac ze pewnie polecialam na turasa:) dodam ze mam typowo slowianska urode tj dlugie blond wlosy oraz niebieskie oczy i jasna cere hehe:) rzeczywiscie niecodziennie razem wygladamy... ludzie nie oceniajcie innych ze wzgledu na religii czy kraj pochodzenia tudzien wyglad to naprawde nie ma znaczenia... jednak my polacy mamy tak wpojone od dziecka zeby trzymac sie z daleka od arabow turkow bo to zli ludzie a kobieta to juz w ogole nie ma zycia.. ja tez na poczatku mialam opory by sie w ogole z nim spotykac nie mowiac o niczym wiecej to juz swiadczy o tym jak bardzo stereotypy sa mocno zakorzenione w naszym umysle... pozdrawiam i zycze jedynie milych doswiadczen z obcokrajowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 20084
witam ja mam kolege turka..chlopak jest super naprawde bardziej polski niz niejeden polak...jednak czesto jak gdzies z nim ide ludzie dziwnie sie nam przygladaja myslac ze pewnie polecialam na turasa:) dodam ze mam typowo slowianska urode tj dlugie blond wlosy oraz niebieskie oczy i jasna cere hehe:) rzeczywiscie niecodziennie razem wygladamy... ludzie nie oceniajcie innych ze wzgledu na religii czy kraj pochodzenia tudzien wyglad to naprawde nie ma znaczenia... jednak my polacy mamy tak wpojone od dziecka zeby trzymac sie z daleka od arabow turkow bo to zli ludzie a kobieta to juz w ogole nie ma zycia.. ja tez na poczatku mialam opory by sie w ogole z nim spotykac nie mowiac o niczym wiecej to juz swiadczy o tym jak bardzo stereotypy sa mocno zakorzenione w naszym umysle... pozdrawiam i zycze jedynie milych doswiadczen z obcokrajowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloko0868
Droga Live! wielkie dzięki za sprostowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
Fanka XXD z kims mnie mylisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekerim benim
Seker - cukier,słodycze więc Sekerim benim Mój słodki:) a Tatlim można tłumaczyć jako Kochanie,Skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inżynier dzięki, dane do faktury zgubiłam :D sekerim colloq. honey, darling sweetie, baby (term of endearment). benim my; mine. benimle with me. benim için for me. tatlım sweety wszystko z http://www.turkishdictionary.net/ Live a gdzie Ty to słyszałaś? może Inzynier niech się wypowie, bo szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę takie tłumaczenie (znasz piosenkę Ozana - Sekerim benim?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×