Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

http://www.angelfire.com/ab8/gwpower/frequently_asked_questions.htm#2 2. Is it safe to travel to Turkey? Turkey is one of the safest countries in the world in which to travel, because its rate of crime is relatively low in comparison to many Western European countries. A few years ago, Interpol, the well-known international police association, ranked Turkey as the safest holiday destination in Europe for travelers. Naturally, we recommend that travelers to Turkey exercise the same precautions as anywhere else, and be aware of security concerns that affect all international travelers. The Turkish Government takes air safety very seriously, and maintains strict controls, particularly on international flights. The U.S. Federal Aviation Administration (FAA) has assessed the government of Turkey's civil aviation authority as Category 1-in compliance with international aviation safety standards for oversight of Turkey's air carrier operations. In the days following the September 11 attacks, Turkish Airlines became one of the first international airlines cleared by the FAA for flights into the United States kondodziu, od twoim podtextu mysle ze slabo znasz angielski, jesli nie dasz rade chetnie ludzi tutaj pomagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
turek i jego muzułmańska koleżanka z Polski za wszelka cene staraja sie udowodnic ze turcja to mily przyjazny kraj a islam nie rodzi chorych żadnych krwi terrorystow. ludzie nie dajcie sie omamić temu tureckiemu bełkotowi-będą na uszach stawac zeby udowodnic nieprawde-taki maja sposob myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka z Polski mówi w polskim języku, nie bełkocze...... i tylko czasami mi smutno czytać jak inni moi rodacy za wszelką cenę wyszukują błędy u innych nie patrząc na siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
a co wartosciowego chcesz uslyszec? mądre wersety z bibli jak ty cytujesz cos z koranu czy o co ci chodzi? czlowieku ja podaje fakty i trabie o tym co sie dzieje na swiecie ile zla robia wasi bracia na swiecie a ty co , odniesiesz sie jakos do tego? potepisz , przeprosisz za nich-nie , nadal bedziesz swoje gadal i odwracal kota ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla jasności 132 : Język Turecki nie należy bo rodziny "bełkotów". Językiem tym posługuje się 75 mln osób na całym świecie (w samej Turcji 60 milionów). Mówią nim grupy pochodzenia tureckiego na Bałkanach oraz emigranci w Europie Zachodniej (Niemcy, Austria, Francja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
dla jasnosci-piszac belkot chodzilo mi raczej o te wasze niby argumenty , nie o sam jezyk turecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 132....... Ja zaczynam.......przepraszam obcokrajowców jacy tu zaglądają za brak tolerancji, oślepienie i głupotę moich rodaków, którzy niestety coraz częściej wypowiadają się na tym forum i oprócz oskarżeń nie potrafią powiedzieć nic mądrego. Mam nadzieję że takim postępowaniem nie dają nam obrazu Polaków na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
a kolega 132 za wszelka cene stara sie udowodnic ze nie jest rasita ale chetnie dyskryminuje.mam propozycje spotkajmy sie wszyscy na stadionie i wyjasnijmy sobie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 132 : Piszesz turecki-bełkot ..... potem podajesz ze nie o język chodzi....No cóż nie rozumiem Twojego specyficznego języka.... i niestety nie miałam jeszcze przyjemności poznać język Turecki i nie potrafię się nim posługiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
jestem antyislamista , jestescie choroba tego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
jestes w polsce jeden czy drugi turek to sie nie mądruj , siedz cicho-proste , ja w twoim kraju bym sie nie napinal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech 132 ech... Pamietam jakas bajka. Wrzucili slonia w jednym ciemynm pokoju... I tez wyslali ludzi. Jeden czlowiek dotykal na noga.. Powiedzial "wyglada jak kolumna". Inna osoba powiedziala inna i inna. Nie wiem ty gdzie dotykasz ale nie podoba mi sie miejsce gdzie dotykasz bo produkuje same pusty. Muzulmany nie zamusze "badz Muzulman albo umrzec!" czy cos. Kto czyta o Islamie, lubi, zostaja Muzulman(ka) albo nie. Po co ci? Ty postarasz sie zamusic ludziom "nie badz albo wam zabije"? Nawet nie masz informacje o swojej religii ale cala beznadziejna mowisz. Popatrz ten kondodziu... Nawet ona postarala sie podac jako przyklady ok nie potrafila ale probowala :) Polecam zebys poczytala troche o Islamie od ksiazki Muzulmanskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 132 "Antyislamisto" nareszcie się przedstawiłeś. Jestem w swoim kraju....tolerancyjnym kraju.....znam konstytucje i swoje prawa....więc jeśli ktoś tu świadczy o chorobie w Polsce to jedynie Ty sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mowie cos o "trinity" ("trójca swieta" mowi sie w Polsce).. Wiecie, przed chrestianstwo Imperium Romanski byli poganami. I przypominam filozofia Grecja. Pod wrazeniem Platon...W jego filozofii 3 jest bardzo wazny numer. On dzielil kazdy rzecy na 3. Np. sposoby dzielil na 3: etyka, inteligentnosc i natura. Natura tez u niego 3 czesc: Czlowieki, zwierzaty, rosliny. Platon powiedzial ze kto tworzil ziemy (Bog) jest jeden ale "moze byc" 2 pomocniku dla Niego. I ten wymysl zostal powod dla trinity. W biblii tez sa artykuly o Jeden Bog. Maly przyklad... Mateusza:19:16-17 16 A oto ktoś podszedł do niego i rzekł: Nauczycielu, co dobrego mam czynić, żeby otrzymać życie wieczne? 17 Rzekł mu: Dlaczego pytasz mnie o to, co dobre? JEDEN jest dobry. Jeśli jednak chcesz wejść do życia, stale przestrzegaj przykazań. I... W biblii Barnabas (zakazana biblia przez kosciol) Sekcja 70: (Musze przetlumaczyc od Turecki) "Jezus zostal bardzo zly do Petrusa ktory powiedzial "Jestes syn Boga". Powiedzial go: "Idz sobie, zostan daleko ode mnie! Jestes diabelem i Ty chcesz mnie zrobic zlosc!"". 132, o prawy i wolnosci w Islamie, bardzo mocno Ci polecam zebys poczytala maly ksiazek "Prawa i wolnosci w Islamie", w tej ksiazki napisane prawa sasiady, prawa zwierzat, prawa matka & ojciec, prawa rodzina itd. http://www.fundacjamevlana.pl/files/PRAWA_ISLAM.pdf Moze cos sie swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 132 : radze poczytać : USTAWA z dnia 17 maja 1989 r. o gwarancjach wolności sumienia i wyznania. a potem zgłosić projekt Nowelizacji Poprawki do Ustawy, lub napisać petycje do prezydenta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
agnes jak ci sie kraj nie podoba to go opusc naprawde meczetu ci tu nie wybuduja badz pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
inżynier nie argumentuj jak teolog bo zadne to argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
o jakichs niszowych mowisz , mi chodzilo o takie jakie macie w swoich poganskich krajach z wyjcem wzywajacym na modly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden ucho garnek jeden ucho okno (bir kulak tencere bir kulak pencere)... W prawym stronie przychodzi, z lewjm wychodzi... Moze pogadamy gdy konczysz wrzucic swoje slogany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO 132 : Polska jest moim krajem i moja ojczyzną. A co do Meczetów to jeśli Cię ciekawią poszukaj na necie i zapraszam odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Islamie uwielbiamy Allaha tylko, nie do natura albo cos. W Islamie nie ma zadnych poganskich rzecy. To istnieje u was. 1. drzewo christmas 2. witches (nie wiem polskie imie) ich byli "madre stare kobiety" w poganski 3. Robicie zdj. szatan z widelecem tak.. Ten widelec przypomina cos? Moze poseidon? 4. Michaelangelo... Jego zdjecie "Bog i Adam". Postaral zrobic zdjecie Boga, ktos przypomina?? Moze zeus? Chcesz wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
gdyby kazdy wyznawca islamu byl nieszkodliwy to nic bym do was nie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A u Nas
Są dwie świątynie Muzułmańskie, i to zabytkowe. Cholerni rasiści, forumowe cioty, co wam Islam przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
nie nazywaj nikogo ciotą mały człowieczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
a ty kto jestes? nie rozsmieszaj mnie , nie zamierzam sie dac sprowokowac wiec plyń w swoja stronę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech 132... Jak Platon by widzial ciebie, moze tez byl dzielil na 3? 1. Nienawidzosc 2. Nie tolernosc 3. Nie madrosc Aah ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×