Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

132, nie Islamistow, Muzulmanow... ;) Jesli masz cos do powiedzienia niz co ogladalas na Rutkowski, albo co "slysialas", poslucham. Ja jestem Turkiem wiec znam Turcji lepjej niz Ty chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz napisalem czym jest w raporcie Interpol o Turcji, ze jeden najbezpieczny kraj dla turistow. Nie wiem czy faceta albo dziewczyna jestes, jesli jestes facetem i chodzisz do disko w Turcji, zachowujesz tak jak w Polsce i zaczepijasz dziewczyny u nich faceci, no tak, niebezpieczny kraj. Oni cie bija, nawet nierozumiesz dlaczego cie bijeli "ale ale co ja zrobilem??" Mozesz mi powiedziec ile Turkow znasz & gdzie byles/as w Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
tak , w Polsce mieszka pełno nietolerancyjnych ludzi :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj
pracowałam kiedyś u araba uciekaj od niego oni są okropni wszyscy moj szef wykończył swoję żony miał 4 szok ajak je traktował porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
inżynier-a pamietasz co np spotkalo pewnych angielskich kibicow u was? zadzgali ich nozami , wogole w turcji czesto noza uzywacie , byle klotnia i wychodzi z was to wielowiekowe barbażynstwo , zaden polak w turcji nie jest mile widziany nikt tam nas witac z otwartymi rekami nie bedzie. czlowieku ja rozumiem ze jestes patriota ze kochasz swoj kraj i widzisz go inaczej ale nie przedstawiaj turcji jako super bezpiecznej krainy bo to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
polacy wbrew temu co piszecie to bardzo tolerancyjny naród-u was w turcji nawet byscie do glosu dojsc nie dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
ostatnio w Turcji została uduszona wloska artystka, która wjechała w ten zdziczały kraj by głosic pokój.... Odebrano jej młode życie... ZA CO...pytam sie za co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
nie bylem w turcji i nie zamierzam byc-nie interesuja mnie te kierunki , to ze ktos byl na wycieczce w turcji i mu sie podobalo to o czym niby ma to swiadczyc? fajna pogoda usmiechnieci ludzie-to turysci widza , a zycie zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaden Polak w Turcji nie mile widziany..." 1. Poszukaj na google "Adampol" albo "Polonezköy"... Ten jest Polski wies w Stambule. 2. Kiedy 2 razy Polska nie istnielo w mapie, tylko 2 kraj zgodzil ze Polska istnieje, Imperium Ottomanski i Turcja (mozesz liczyc 1) 3. Dzis rozmawialem z Polka mieszka w Stambule, ona nie narzeka, nawet w ciaze... 4. Nie testujesz jezenie i mowisz "bleee to bardzo zle smak". Kontiniuj powiedziec Polska dla Polakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
Polska dla kazdego-to ze spotykasz sie z krytyka czasem dosyc ostra-ok nie wszyscy sie lubic musimy , ale wiedz ze gdy przechodzi kolo mnie egzotycznie wygladajacy obcokrajowiec nie wywoluje we mnie negatywnych emocji. Z nietolerancja spotkasz sie w rosji np-tam mozna powiedziec ze jest nietolerancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jej rodzina powiedzieli ten jest osobna akcja, Turcy sa dobrzy ludzi. Ja nie generalizuje nie wszystki dobrzy albo zly. 1. Ja znam oj mojej koledzy. Jeden syn biznesmena Turek i jego dziewczyna Polka. Jego tata zostawil pieniadze w magazynie, ona zaprosila jej koledzy, zwiazali go na krzeslo, ukradli pieniadze, palili magazyn. Jego tata znalazl tylko pol jego syna, bo rzesta nie istnieje. 2. Ja osobiscie jestem swiadkiem. Mafia porwal 2 biznesmen z Turcji pracuje w Polsce za 100.000 usd. Jeden nie wysylal pieniadze w czasie, dlatego najpierw wyslali jego palec. Co teraz, mam powiedziec PO CO? PO CO? nie pytam. Bo wiem ze nie wszystki Polacy takie sa, tak jak wszyscy Turcy. Tylko pisalem ten przyklad zeby pokarzac ze ani tu ani tam moze trafiec dobry & zly ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowi sie ze turek terrorysta ale z tego co widze to polacy terrorysci i zaklamani rasisci a oby tak dalej i najlepsza polska nacja slynna na caly swiat z pijanstwa i chamstwa to dopiero polityka co?az mi sie zbiera na wymioty czytajac puste wypociny co niektórych tylko pozazdroscic naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
do zagubiona dusza.... Dziewczyno nie smuć się, w zasadzie dobrze sie stało - zostałaś uratowana przed toksycznym związkiem z mułzumaninem i jego zdewociałą, nietolerancyjną rodziną..... Zastanawiałaś się co by było jakbyś urodziła córkę z tego związku, jaki los byś jej zgotowała??? A tak poboli serce, potem czas uleczy rany i będziesz miała szansę spotkać na swojej drodzę prawdziwą miłość- taką dla której nieważne są Twoje wady, Twoja narodowość, Twoja religia itp. Prawdziwa Miłość nie odrzuciłaby Ciebie ze wzgledu na religię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
polacy to nie pijacy jak ktos napisal. Jestem dumny z bycia polakiem i ze swojego kraju a jesli ktos tak sra na swoj kraj to gowno z niego nie polak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
jasmine 86- a feeee :( a brzydkoooo tak się o własnym narodzie i kraju wypowiadać nieładnie jak inne nacje mają nas szanowac jak sie sami nie szanujemy, tylko chwalimy obcych? ZŁY TO PTAK KTÓRY WŁASNE GNIAZDO KALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TURK
do 132mowisz ze polak w turcji nie bylby dobrze traktowany a wiesz czemu?podam ci kilka przykladow obrazu polaka.bylismy z mezem w hotelu,ktory przyjmowal polskich gosci. 1. polak do sniadania siada w kapielowkach 2.polakowi smierdza kobiety sprzatajace pokoje 3.polak zlopie od 10 do 22 trunki alkoholowe bo za darmo 4.polakowi maja wszyscy uslugiwac bo on jest na wakacjach 5.polak duzo krzyczy w efekcie laduje z bagazem na ulicy przed hotelem. upraszczajac w polsce czy za granica polak to cham i do tego bezczelny bo jeszcze chce byc za to lubiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj
pracowałam u ARABA z tymi ludzmi nie da się zyć są mili jak tu przyjadą na wlasne oczy widziałam co robili z kobietami nie jestem rasista ale dobrze ci radze to POTWORY nie szanują kobiet dlanich jesteśmy glupie baby i koniec nie ma wyjątów UCIEKAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TURK
do ericzka a co ciebie tak rusza ze zginela wloska artystka? lepiej zobacz ile polskich dzieci laduje codziennie w szpitalch poobijanych polamanych z uszkodzeniami na ciele i psychice dzieki swoim polskim rodzicom.szkoda artystki bo biedaczka zginela z reki turka !ZALOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
taaak, a za to mułzumanie potrafią się zachować w krajach które przyjęły je pod opiekuńcze skrzydła: spalone samochody we Francji, bomby, nieróbstwo i życie ze socjalu, nacisk na ilość a nie jakość potomstwa itp.... Wystarczy pooglądac tą dzicz w telewizji, jak sie raduje po zamachu w USA.... taaak mułzumańska kultura to esencja wytworności, subtelności i poszanowania innych :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
do TURK: bo jak jezdza na wakacje za granice takie chlopki małorolne co to wstyd robia to nie moja wina , polacy dali sie poznac w swiecie z wielu pozytywnych stron-i na pewno nie mamy sie czego wstydzic. Podam przykład-kibice reprezentacji Polski , gdzi sie pojawimy tam inne narody patrza jak umiemy byc dumni ze swojego kraju. Turcy-leci hymn przeciwnika a tu gwizdy buczenie-slowem chołota która nie umie uszanowac podstawowej sprawy-hymnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
ericzka-zgadzam sie z Twoim ostatnim postem w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
szkoda mi wszystkich pokrzywdzonych i tej niewinnej kobiety, nieważne z czyich rąk doznała smierci... Podałam przyklad z ta kobietą - njako dowód na dzikoś tego kraju i jej mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×