Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Kevino O to samo mogę zapytać Ciebie, co robisz na takim forum? Ja staram sie być tu jak ktoś pyta o Islam, zasady...... ale sama nigdy nie obrażam. Nie znam przyszłości, tylko Allah ja zna. Może będę mieszkać w Iranie, może w Turcji, może w Polsce... Jako muzułmanka szukam męża muzułmanina. Znam zasady i wiem jak wygląda rola kobiety i mężczyzny w małżeństwie w Islamie. Tobie brakuje wiedzy a znów rzucasz hasła.....nie chcesz czytać, nie chcesz wiedzieć....a wystarczy cofnąć się bo była już mowa o tym na tym forum. Poczytaj co piszą zony muzułmanów. W jednym masz rację nosząc chustę kobieta może być szczęśliwa. Nie staje się tylko obiektem seksualnym ale można dostrzec jej dobroć i inne ważne cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
naprawde wspolczuje ci bo wybralas dziwna droge... powiedz mi co rozumiesz przez okreslenie "swieta wojna"-popularne w islamie a interpretowane przez wyznawców tej religii na roznorakie sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kevino.... widzę ze naprawdę jesteś "chłopcem".... No cóż więc ja nie będę komentować tego ze znalazłeś się na forum....... ON TUREK , JA POLKA ...... bo nie wiem jaką role pełnisz w takim razie ....hmmm ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
no ja chlopcem w ty dojrzala zapatrzona w islam kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
drazni cie to ze islamu nie lubie? masz jakis problem z tym? dolacz do nich w jakims nawiedzonym kraju zmien klimat bo tu sie spotkasz z niesprzyjajacym wobec tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Widac kolejna osoba bez wiadomosc a tylko pomysl. Kevino.. Jest duzo rzecy do powiedzenia ale narazie robie tylko \"summary\". 1. W Iranie nie jest \"Ehli Sunnet tzn Sunni\" a szyci mieszkaja. Prawidlowa sekta w Islamie jest Ehli Sunnet ve\'l Dzemaat (Sunni) wiec od razu masz niedobry przyklad. 2. Ja jestem Muzulmanem & Turkiem wiec czy mozesz mi powiedziec czym jest \"prawdzily Islam\"? Czy mozesz powiedziec kim jest Jezus w Islamie, kim jest Maria w Islamie? 3. O \"terrorizm\". Wiecie co... Przed wojny USA nawet w wojnie byl honor. Najmniejszy ludzi mowili o 2. strony \"wrog\". A teraz... Jedna strona \"daje wolnosc\" a druga strona od razu \"terrorista\" bo nie chce ten wolnosc. W 2.gi wojna swiecie Niemcy tez probowala dac \"wolnosc\" prawda? Od zydow. A Polakow nie chceli i walczyli. Polacy tez zostajeli terroristami? Kto mowi nam terrorisci, pytam im, po 11/9 mielismy taka etyketa, a przed 11/9 co? Kazdy ludzi byli Muzulmanami i od razu zrozumieli o tym? Bajka mowia i kogos inny spi z tymi bajkami. 4. Jesli siostra Agnes chce ukrywac twarz itd, czemu cie tak przeskada? Czy znasz prawy kobiety w Islamie? Mysle ze nie. W Europie dopiero ok 200-300 lat temu kobiety zaczynali miec prawo aby kupic dom itd. A w Islamie, od poczatku. Hz. Hatidze (1. zony nasze Proroka (SAV)) byla taka bogata bizneswoman ze ona miala 120 wielblady w jednym filo. W samym czasie w innym stronie swiata, ludzi diskutowali \"czym jest kobieta, czlowiek czy cos inna\" 5. Mowiles ze Turcy smierci... Prosze czlowieku, powiedz nam gdzie pachniesz i tak mowisz? Ciekawy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
i co tu mowicie o kobiet traktowaniu jak kazdy dobrze wie ze w islamie kobieta ma nie za fajne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
kolego turek-a gdzie sie mimo wszystko lepiej zyje? w kraju islamskim czy ogolnie w Europie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyklady o kobiety: W Islamie meza prowadzi domu. Kupuje potrzeby zony i dzieci, pilnuje w domu. Jesli kobieta pracuje, jej pieniadze tylko jej, meza nie moze rozkazac "daj mi pieniadze" nawet jesli ona bogata on biedny. Nawet jesli kobieta nie chce dawac mleko dzieckowi, meza musi szukac inna kobieta (mleka-matka) do dawania mleka do dzieci. Jesli meza trzyma reki zony i patrze z milosci, grzechy odpadaja z tymi rekami. Jesli meza robi cos dobrego i zona pomaga mezami i nawet nie bezposrednie robi ta akcje, zona tez ma nagdordzenia bo pomagla na ta akcje. kevino polecam zebys poczytala troche ksiazki o Islamie zamiast ogladac filmy orientalisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inżynier
ale z Ciebie nocny marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kevino, przypominam z historii, 600 lat Imperium Ottomanski kierowal prawie cale zycie, w 3 kontinenty Asia, Europia, Afryka. Po Imperium Romanski to 2. najdluszy rzad. Nawet Sultany mieli etyketa jako "Sultan Swiata" w ich listy i nikt nie mogli protestowac. I to bylo kraj Islamicznym. Nawet zydow nie chceli isc do Israelu bo mieli taka wygona zycie w Imperium Ottomanskim. Zywo przyklad... Wiec nie mysl tylko teraz. Bardzo otwarte widac ze w ostatnim 1400 lat, grafika jest w stronie Islamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
Ty mowisz swoje a zycie swoje scenariusze pisze-jesli chodzi o traktowanie kobiet. ja nie lubie islamistow-dla nich/was jestem niewierny, a wy tez sympatia niewielu dazycie ,zaufac wam sie nie da dystans jest i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inżynier
z tych przykładów traktowania kobiet nie podoba mi się tylko mój własny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kevino Piszesz jestem chłopcem więc jaki masz problem : faceta Turka ? czy sam jesteś Turkiem i szukasz polskiej kobiety? Nie drażni mnie twój stosunek do Islamu, bo Ty sam odpowiadasz za swoje życie ..... za to drażni mnie że publicznie rzucasz oskarżenia nawet nie znając Islamu. Co do mieszkania.....to już pisałam nie znam przyszłości....a Ty nie masz takiej władzy aby mówić gdzie moje miejsce. I wiesz w Polsce mam dużo braci i sióstr muzułmanek, wiem że zawsze mogę na nich polegać. Co do prawa kobiet w Islamie....kolego o tym też pisaliśmy na tym forum, ale Ty nawet nie chcesz poczytać....tego co piszą muzułmanki. Nie dość że piszesz jako facet ( Turek lub jako partner Turka ....bez obrazy ale taki temat tego forum), to jeszcze nam kobietą w Islamie mówisz ze nam źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
agnes rozwinela sie dyskusja pomiedzy mna a toba i ja kontynuje niestety odbiegajac od tematu , tekst ze pisze jako partner turka itd byl co najmniej kiepski , a ze mam taka ochote wyrazac swoja opinie o waszej religii to juz moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
nie lubie waszej religii i nie zamierzam jej polubic ,ludzie prawie caly swiat jej nienawidzi cholernie was to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie masz dowody tylko opinii, najpierw ucz sie Islamu od Muzulmany. Albo jak moj opis, zamykasz oczy, no to zamykaj zrobisz noc tylko dla siebie. Ale nie ruszaj z zamknietymi oczami, wypadasz gdzies nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kevino chyba nie rozumiem.......mnie pytasz co robie na tym forum....a Ty wszedłeś aby krzyknąć "Islam niedobry"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta lisiczka, jesli chodzi o racja, Turcy tez mieli gdy China mial. Nawet ktos mowi ze "Chinese wall" zrobili dla obronic od Turkow, Göktürk, Hun, Karahanlılar, Gazneliler, Selçuklukar i wiele rzedy Turcy mieli. China tylko imie nadal China. W czasie Ty mowisz oni byli z klanami, teraz komunistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
wszedlem na forum by wyrazic swoja opinie na temat powyzszy ,proste nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
a ze sie rozwinela...zażarta dyskusja odbiegajaca od tematu to kontynuuje bo czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden Polak jest caly swiat? :) Moze ty nienawidzisz ale ja osobiscie znam ludzi nie Muzulmany ale lubia Islam i mowia Muzulmany sa ok. Jeden facet tak mowi, jego siostra jest katolicka ale szuka meza Muzulmana. Ok to ich biznes ale tylko chcalem dawac przyklad. A maly parantezis, duzo ludzi zamiesza sie ze Turcy i Arabow sa taka sama racja. Ale nie. Arabow chodzi racja od "SAMI", Turkow "URAL-ALTAY". Tzn my jestesmy blizej na China. Ok 3000 lat temu Turcy mieszkali w srodkowi Asii, wygladali tak jak Chinczyk. Nadal np. w Kazakistanie, Ozbekistanie widac taki Turcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatek, z pisania tak nie zrozumiec ze mowie Arabow sa gorszy od Turkow albo cos, poprostu tylko inna rasa. Nie ocenie ludzi przez rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
no masz racje-i ci dawniejsi turcy najezdzali baaardzo dawno tenu euorope o czym dobrze wiesz. paradoksalnie turcy nadal chca sie do europy przecisnac ale mam nadzieje ze im sie to nie uda-nie dla was unia europejska oj nie dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kevino :P Dzięki za opinie, na szczęście Ty nie decydujesz o takich sprawach i nie wydajesz rozporządzeń. Nie chcesz jeździć do Turcji oki nie musisz, nie lubisz Turków oki nie musisz..... ale może inni Polacy mają inne zdanie.....Pamiętasz jeszcze że świat nie kończy się na czubku twojego nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
no i pamietaj tez ze swiat nie konczy sie na czubku twojego islamskiego nosa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×