Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Aspie
przeczytałem cały temat, żeby zrozumieć, co Polki widzą w śniadych obcokrajowcach i przyznam się, że nie wiem. A przyznam, się że czytałem, żeby zrozumieć swoją, żonę. Jakiś czas temu się przypadkiem dowiedziałem, że jeszcze przed naszym ślubem, podczas pobytu w Holandii, miała długi i namiętny romans z Kurdem, członkiem PKK i handlarzem narkotykami (tego się już od niej dowiedziałem, bardzo jej imponowała jego przynależność do PKK). Przyznam się, że po tych informacjach zupełnie mnie od niej odrzuciło. Wertuję teraz cały internet, żeby ją spróbować zrozumieć ale jak narazie bezskutecznie. Wstyd się przyznać ale jedyne określenie jakie mi teraz przychodzi do głowy, kiedy pomyślę o tej całej sytuacji to "dziwka". Mam cholera problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspie
przeczytałem cały temat, żeby zrozumieć, co Polki widzą w śniadych obcokrajowcach i przyznam się, że nie wiem. A przyznam, się że czytałem, żeby zrozumieć swoją, żonę. Jakiś czas temu się przypadkiem dowiedziałem, że jeszcze przed naszym ślubem, podczas pobytu w Holandii, miała długi i namiętny romans z Kurdem, członkiem PKK i handlarzem narkotykami (tego się już od niej dowiedziałem, bardzo jej imponowała jego przynależność do PKK). Przyznam się, że po tych informacjach zupełnie mnie od niej odrzuciło. Wertuję teraz cały internet, żeby ją spróbować zrozumieć ale jak narazie bezskutecznie. Wstyd się przyznać ale jedyne określenie jakie mi teraz przychodzi do głowy, kiedy pomyślę o tej całej sytuacji to "dziwka". Mam cholera problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aspie
to moze spojrz w lustro i sprobuj zrozumiec co ona widziala w tobie kochany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla ja
aspie a nie zastanawiasz sie nad tym ze to bylo po pierwsze przed slobem a po drugie byc moze gdyby nie chciala ci powiedziec sama nigdy bys o tym nie wiedzial...chyba sie nad soba zastanow i nad tym ze moze poprostu jej sie wydawalo ze tamten byl typowo meskim i silnym facetem ...moze tkaich lubi -to nie grzech....moze dowiedziales sie o tym bo mial byc to dla ciebie sygnal.....nie szukaj po necie wytlumaczenia tylko usiadz i pogadaj z zona wiecej sie dowiesz.....zycze powodzenia w dochodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla ja
aspie a nie zastanawiasz sie nad tym ze to bylo po pierwsze przed slobem a po drugie byc moze gdyby nie chciala ci powiedziec sama nigdy bys o tym nie wiedzial...chyba sie nad soba zastanow i nad tym ze moze poprostu jej sie wydawalo ze tamten byl typowo meskim i silnym facetem ...moze tkaich lubi -to nie grzech....moze dowiedziales sie o tym bo mial byc to dla ciebie sygnal.....nie szukaj po necie wytlumaczenia tylko usiadz i pogadaj z zona wiecej sie dowiesz.....zycze powodzenia w dochodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla ja
aspie a nie zastanawiasz sie nad tym ze to bylo po pierwsze przed slobem a po drugie byc moze gdyby nie chciala ci powiedziec sama nigdy bys o tym nie wiedzial...chyba sie nad soba zastanow i nad tym ze moze poprostu jej sie wydawalo ze tamten byl typowo meskim i silnym facetem ...moze tkaich lubi -to nie grzech....moze dowiedziales sie o tym bo mial byc to dla ciebie sygnal.....nie szukaj po necie wytlumaczenia tylko usiadz i pogadaj z zona wiecej sie dowiesz.....zycze powodzenia w dochodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniz
drogi Aspie wszystko co moge ci powiedziec to- podziekuj Bogu, ze twoja zona jest z toba po zwiazku z Turkiem. Ty jeszcze nie masz problemu, ale besziesz go mial; jesli nadal bedziesz taki OGRANICZONY!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggutka
Nigdy nie miałam żadnych uprzedzeń co do związków międzynarodowych, Turcji, muzułmanów, nigdy też bym nie przypuszczała że na los mi na drodze postawi Turka. Możliwe też, że było to tak nieprawdopodobne że na początku jak rozmawialiśmy byłam święcie przekonana, że jest Niemcem i w sumie jakoś specjalnie "turecko" nie wyglądał. Przyznam szczerze że "wpaść po uszy" było banalnie łatwo: przystojny, wykształcony, romantyczny, czarujący, czuły i delikatny traktujący mnie jakby niczego innego na świecie nie było - proste prawda? Zakochałam się w tempie przerażającym, przez miesiąc chodziłam jak nieprzytomna. Wszystko pięknie i jak w bajce, widzieliśmy się często bo z Niemiec do Szczecina jest dość blisko, po 3 miesiącach pojechałam do niego, i tam również było cudownie. ALe pojawił się problem, okazało się że miał dziewczynę Polkę przede mną, z Łodzi. Początkowo się nie przejęłam zbytnio bo wszystko wskazywało na to że dlugo ze sobą byli i inne dziewczyny się tam nie przewijały, lepsza jedna niż 10. Niestety po jakimś czasie pokojarzyłam pare faktów i okazało się że on ma z nią dziecko.... Świat mi się zawalił, wydawało mi się że nie potrafię tego zaakceptować, że jestem na to za młoda.......ale minęły 2 miesiące, nie widzieliśmy się przez ten czas, ja się oddaliłam, on jest pewnie zdezorientowany i nie wie dlaczego. Ale jak tu ufać komuś kto zataił przede mną coś takiego przez 4 miesiące ? Nie twierdzę, że facet Turek jest zły i zakłamany, nasi faceci robią to samo, a jednak przyznam się że o wiele łatwiej dać się omotać Turkowi i być mniej czujnym. Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe dziewczyny, bo mimo że trwało to u mnie krótko to były to piękne chwile warte zapamiętania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulina
Mój chłopak tez jest Turkiem :) Jest nam ze sobą bardzo dobrze, on interesuje się moją kulturą a ja jego, przeciwieństwa nas łączą :) Nie martwcie się dziewczyny, w Polsce trzeba walczyć z brakiem tolerancji, ale np. już w Niemczech nie ma tego problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
CZy każdy Turek to obrzezany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Każdy powinien być, ale czy każdy jest - tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
chociaż ja też jestem ale nie jeste Turkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
A twoj chłopak jest obrzezany? i czy macie zamiar w przyszłosci jak urodzisz mu syna też będzie obrzezany nocka73?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dommmmmi
o nie tylko nie turki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
to mój meill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
a kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
to nie jest nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Odpisz nocka73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Mój chłopak jest - tak, ale jeśli będziemy mięli syna nie będzie obrzezany. Hasan ostatnio był przy obrzezaniu swojego kuzyna - powiedział że to nie ludzkie i nie chce tego robić własnemu dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
To nie jest nic złego - podobno to bardziej higieniczne dla mężczyzny, ale niestety bolesne przy zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habia
a kto go obrzezał moim zdaniem powinien byc obrzezany bo jest muzułmaninem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
a kto obrzezał kuzyna ? Husana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Ja jestem obrzezany od urodzenia i jest ok rodzice podjeli taką decyzje i moj syn tez będzie obrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nocka odpowiedz na pytanie kto obrzezał kuzyna Husana i czym go obrzezał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nocka73 odpowiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Oczywiście, że odpowiem ale nie siedzę cały czas przy komputerze - moment... Lekarz Go obrzezał - i Hasana i kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ale czym Go obrzezał nie mam pojęcia - nigdy o to nie pytałam bo jakoś nie bardzo ciekawią mnie takie informacje. Jest obrzezany i już - przyjmuję to do wiadomości, nie przeszkadza mi to - tak po prostu jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
A ja się cieszę że jestem obrzezany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nocka pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×