Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość nocka73
Zatem odpowiedz mi - wszyscy Polacy to alkoholicy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Alewici tam pisze ze alewita trzeba sie urodzic . i to sa wlasnie chyba kurdysi o ile dobrze czytam. to jest calkiem mozliwe co pisze nocka73, bo tam sa rozne terytoria, zalezy kto co wyznaje a przewaznie przechodzi to z rodzicow na dzieci.a w pewnym wieku moga chyba wybrac i sobie zmienic .tylko ze np normalni nie lubia kurdysow i na odwrot sie . jak pytalam dlaczego to powiedzial ze nie bo jest normalny a drugi ze nie bo jest kurdysem. do dzis nie rozumie , ale juz nie chce wiedziec. pewnie nie maja wiekszego powodu tylko jakies bzdety z przed pradziadkow, albo tak se ubzurali z anic. a ty nocka rozmawialas z tamtymi twoimi znajomymi na te tematy?? moze sa mili tylko przy tobie. oni tak maja . jak kogos lubia to pytajac go daczego odpowiada ze dlatego ze jestes czysty:) chyba chodzi o dusze , zreszta ciul wie. ogolnie sa mili, ale wszytko wiedza. cos w stylu ludzi ze wsi:) heh . raz jechalam w aucie policyjnym , bo policjanci odwozili mnie do domu , kiedy juz dojechalam na miejsce a jeszcze nie zdazylam wejsc do domu to ten kolega mi napisal sms co sie stalo ze ja tam siedzialam, czy wszytsko wporzadku. napisal bo chcial wiedziec co sie dzije, a ni po to aby mi zaoferowac pomoc:) co jest dla mnie totalnym dnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholik 01234
tak, wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nie wszyscy ale ty mylisz pojecia nalóg z kulturą danego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Yastina ja jestem z Hasanem ponad 2 lata i uwierz - drugiego takiego człowieka jeszcze w życiu nie spotkałam. Jest dobry, czuły, cierpliwy (pacuje w Ministerstwie Oświaty i z dziećmi niepełnosprawnymi) i jeśli ktoś w naszym związku krzyczy to napewno jestem to ja... Alewita to odłam religijny - to napewno i napewno Hasan nie jest Kurdem - kiedyś o tym rozmawialiśmy. Z resztą jakie to ma znaczenie - nikt nigdy nie dbał o mnie tak jak On i za to Go kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
W każdym narodzie, zawodzie i kulturze są ludzie dobrzy i źli. Wiele wynosi się z domu - niezależnie od tego, na terenie jakiego kraju ten dom stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hrabia - Yastina już Ci wyjaśniła, o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze tak masz. to fajnie ze ludzie potrafia sie akceptowac takimi jakimi sa, poznajac sie i wlasnie nie patrzec na ten posrany stereotyp.poprostu jest dobrym czlowiekiem. ja np jak calowalam sie z tym turkiem . to zapyatalam co on robi przeciez ma dziewczyne w turcji i mowil mi ze nie akceptuje wiecej kobiet, ze takiego jest wyznania ze tylko jedna. a on mnie pociagnal za wlosy bardzo mocno i zapytal: dlaczego mi o niej przypominasz? wiec widzisz kazdy ma inne przezycia. ciesz sie ze masz odbrego chlopa. ja mam Polaka:), kocham go , on mnie tez, ale czasami nie jest tak kolorowo wiec tylko pogratulowac. nie bije mnie- nic z tych rzeczy. po prostu jak w kazdym zwiazku miewamy problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Cieszę się, że jesteś szczęśliwa :) Jeszcze raz mówię: nie kraj jest ważny, nie Bóg do którego się modlimy, nie język, w którym wyznajemy nasze uczucia ale to, co sobą reprezentujemy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Na pewno są odlamy w kulturach ale jak tam sie pojedzie obcym sie nie mowi czy jest zle czy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ranyyyyy !!! Nikt mi nie musi mówić - mam oczy i rozum !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
nie pytałem go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabia: a jak ma na imie? nocka: a mieszkacie w Polsce?, i jest jakis odpowiednik imienia hassan na polskie imie( sorki jezeli hassan napisalam zle):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Mieszkamy troszkę tu troszkę tu :) Hasan - jedno "s" :) Chyba nie ma odpowiednika - ja mówię do Niego Hasanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONI NIE POWIEDZA NIGDY ZE JEST ZLE bo to jest ich kultura i dla nich to jest normalne to co rozbia i w co wierza , tak samo jak dla ciebie hrabia ze obrzezany fiut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
to dobrze ze przyznałas mi racje ze nilkt prawdy nie powie w kazdej kulturze jest tajemnica dla innych kultur. w polsce nie ma obowiazku obrzezania choc słyszałem ze sie tez obrzeza małych chłopców. i dorosli faceci tez nie którzy sie obrzezają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
O mamo - temat obrzezania wydaje się być nieśmiertelny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie ma, bynajmniej nie znalazlam. wyszukalam tylko ze jakis Hasan al-Basri (642 - 728) - najwybitniejszy teolog okresu umajjadzkiego. a jaki ma znak zodiaku??- do nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jest z lutego - tak jak i ja, tylko że ja z początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nie przyznalam racji. ja ci napisalam ze dla nich to normalne, wiec nie oznacza ze zle. Rozumiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Mowimy o wszystkim chyba nikt nie zabroni o czym sie mowi to jest wolny kraj mam nadzeje bo zaczyna powatpiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Dokładnie hrabia - czytaj co tu piszemy, bo wszystko przekręcasz na swoją nutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak moja mamusia:) to juz wiem czemu taki cichutki i kochany:) rybki taki maja charakter. rybki nie potrafia krzyczec, a jak juz to po chwili sie smieja, albo od razu maja wszytsko w jednym worki smiech krzyk i placz:) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co ci chodzi z tym obrzezaniem? ty sie obrzezales z wlasnej woli czy zostales obrzezany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Tak Yastinka :) Hrabia - możesz pisać co chcesz - po prostu się dziwię, że na publicznym forum piszesz o swoim życiu płciowym - mnie by to nie przyszło do głowy - to bardzo intymne i osobiste - ale każdy robi to, co lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
A ty Nocka nie utwierdzaj sie z koleżanką nie mów my w liczbie mnogiej tylko mów za siebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×