Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość madlenne_
tak, kiedyś to panienki dla kasy- z lenistwa lub desperacji, w poszukiwaniu fajnego życia-czemu sie dziwić patrzac na mozliwości jakie ma polka, aczkolwiek sama sie przekonałąm , ze naprawdę cieżką praca mozna samej osiagnąć sukces, marzenia i pieniądze, ale wracajac kiedyś dzieczynki w tym celu zadawały sie z niemcami, potem były karki-zlodzieje, pakujacy w siebie sterydy, a potem trendy był turek. i chyba nadal pozostaje w modzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
kobiety napiszczie jak jest z partnerami którzy są obrzezani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Obrzezanie to nie wstyd tak sądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
kobiety wypowiedcie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
chce pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
chce pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
chce pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turcy posiadaja wielki urok osobisty, traktuja europejki jak damy, stawiaja napoje, kupuja kwiatki, pozdrawiaja na ulicy, co moze zachwycic wiele kobiet, bo w polsce nawet znajomi sie z nami nie witaja ;) z doswiadczenia wiem jednak, ze nie sa to do konca szczere i bezinteresowne intencje, kiedy robi sie powazniej sa zaborczy i wladczy w najbardziej negatywnych znaczeniach. oczywiscie na pewno sa wyjatki, ale prawda jest taka ze z reguly tak sie dzieje i jest to smutne. po prostu inna mentalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
masz racje pozatym nie jest nic zlego jak facet jest obrzezany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ja już troszkę żyję na tym świecie, miałam kilku mężczyzn, 11 lat miałam męża ale z nikim nie czułam się tak komfortowo jak z moim Turkiem. Moje potrzeby zawsze są na pierwszym miejscu, bardzo o mnie dba a do tego jestem dla Niego najpiękniejsza na świecie! I nie jest ważne, czy założę spódnicę czy spodnie, czy przybędzie mi troszkę kilogramów czy nie, czy zrobię makijaż lub też właśnie wstała sote z łóżka - On mnie po prostu kocha taką jaka jestem a nie taką, jakby chciał mnie widzieć... Turcy są zaborczy? Owszem są, bo nie lubią się dzielić - ja też nie lubię. Facet obrzezany lub nie - dla mnie nie ma to różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hrabia Ty masz jakiś problem ze swoim obrzezaniem? Jakieś kompleksy? Cały czas wałkujesz jeden temat a życie to nie tylko to, co masz między nogami - jest milion spraw o wiele ważniejszych. Nie rozumiem Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
bo jestem zydem i chce uswiadomic ze to nic takiego? obrzezanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nie mam urazu źe jestem obrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jesteś obrzezany, masz kobietę, nie przeszkadza to Wam, jesteście szczęśliwi, to po co tyle gadania na ten temat - tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Duzo innych religiach czy kulturach jest mezczyzn oberzezanych to nie jest barbarzynstwo jak ktos powiedzial taka jest kultura tych narodowosci nawet w nie ktorych krajach dziewczeta sa obrzezywane po to zeby dziewczyna nie miala ciagat do innego partnera stosuje sie w afryce taka kobieta jest wierna mezczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ja też jestem wierna swojemu mężczyźnie a nie jestem obrzezana. Wierność nie w tym - wierność nosimy w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Ja mialem na mysli inne kultury u nas sie takich ludzi dyskryminuje. Ja jstem obrzezany od urodzenia i sie tego nie wstydze syn tez bedzie obrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
No i super a mój syn nie będzie obrzezany i co to zmienia? Jak idziesz z kimś na spacer, robisz z kimś zakupy, pijesz kawę, bierzesz kredyt w banku to pytasz się, czy jest obrzezany czy nie? Nie, bo to jest szczegół - jest milion rzeczy po stokroć ważniejszych, zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Owwszem mezczyzna obrzezany szybko sie nie podnieca i tak szybko nie dochodzi ale kobiety wola tak jak nie zaszybko pozatym latwiej higiene utrzymac i estetycznie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
To jest Twoja teoria i masz do niej prawo. Ja mam wręcz przeciwne spostrzeżenia jeśli chodzi o pierwszą część Twojej wypowiedzi, ale to już jest moja prywatna sprawa i nie zamierzam się na ten temat rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
poztym kobieta wie jak partnera podniecic i duzo tez odniej zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ty chcesz obrzezac tego syna . po to zeby dluzej wytrzymywal w lozku bo nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Moja kobieta nawet cieszy sie ze jestem obrzezany nie chcialaby partnera nieobrzezanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
bo u nas jest taki zwyczaj kulturowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hrabia co Ty wypisujesz - Jesuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co piszesz co ci powiedziala twoja kobieta i do czego ty tu dazysz zeby kazdy sobie obrzezal?? bo jest lepiej? czlowieku jak masz taka kulture to sobie miej , ja to naprawde potrafie zaakceptowac nic wiecej nie musisz dodawac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Brawo Yastina !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do tematu, ktory tu powstal to chciala bym zapytac czy jest kurdysem , bo tu jest 80 pare stron i nie wiem czy zostalo zadane to pytanie a wszystkiego czytac mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? do nocka: dzieki. Napisalam tylko co mysle:) juz daje uklony i podziekowania za brawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×