Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość hrabia
Ja nic nie chce nikomu udawadniac nie zrozumielismy sie chodzilo mi o dyskryminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Yastina bo ja nie mogę zrozumieć tego człowieka? Obrzezanie jest dobre bo jest lepszy sex??? Tylko z tego powodu dokonuje się tego zabiegu? Strasznie płytkie podejście do tematu - albo raczej brak zrozumienia o co w tym wszystkim chodzi. Czyli co - od jutra tniemy się wszyscy?!?!? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Nocka czytaj uwaznie napisalem ze duzo o sob sie dyskryminuje obrzezanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hrabia ja czytam co piszesz - zauważ że tylko Ty wypisujesz tyle na temat sexu... Masz kobietę, jest z Ciebie zadowolona to co Cię interesuje jak inne kobiety podchodzą do sprawy i kto w jakim czasie dochodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni maja taka religie i to nie jest ich wina ze tak maja, bo obrzezaja ich zaraz jak sa mali, wiec nie moga sie sprzeciwic. a w przyszlosci nie maja za zle nikomu bo to jest tak samo jak nasz chrzest.Jezeli ktos ci od malego wpierdasza ze np , nie mozesz zabijac(sa wyjatki , to opuscmy) to ty nie bedziesz zabijal. On ma od malego wpierdaszane ze to normalne jest wiec nie twierdzi w przyszlosci inaczej. w lozku nie wiem jak jest, nie kochalam sie z obrzezanym. Calowalam sie jedynie kilka razy z turkie:) Wiec jestem dziewica jezeli chodzi o obrzezane fiutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
chodzilo mi ze nie ktore kobiete dyskryminuja mezczyzn ze sa obrzezani w polsce sie dyskryminuje mezczyzn a takze dzieci w szkolach. Wiekszosci krajach jest tolerancja u nas jej nie ma.w polsce mam namysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Dyskryminacja obrzezanych???? Pierwszy raz słyszę o czymś takim... A poza tym kto wie, że jesteś po takim zabiegu??? Latasz nago czy jak??? To jest indywidualna sprawa każdego człowieka - jednemu to przeszkadza innemu nie, jeden woli brunetki a inny blondynki i tyle. Jeśli Twojej kobiecie to odpowiada to super i po co te opowieści??? Mnie to nie przeszkadza ani nie pomaga - uważam że nie ma to żadnego znaczenia ani różnicy w odczuciach - zaspokoiłam Twoją ciekawość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
To ty tak twierdzisz bo jestes toleracyjna a jak porozmawisz z innymi osobami sa odmiennego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ale co Ciebie to obchodzi??? Ty już masz kobietę. Moja koleżanka też nie chciałaby obrzezanego i Jej wybór, ale to nie znaczy, że jak spotka takiego to wsadzi mu nóż w żebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi jeszcze o turkow to maja takze wpierdaszane ze kobieta to smiec i nie ma zadnych praw. Ja znam kilka turkow. Kazdy idiota , oprocz tego z ktorym sie calowalam. wiec oznacza to ze sa wyjatki. Duzo z nim rozmawialam i fajne chwile z nim spedzilam . duzo sie dowiedzialam na ten temat. Jest naprawde bardzo fajnym chlopakiem, ale nigdy bym sie nie zgodzila aby byc z nim na zawsze:( Oni maja inne myslenie. Tu sie trzeba bac . Naprawde . Moj chlopak pracowal pol roku z nimi i widzil jak np . kobieta wyglupia sie ze swoim mezem turkiem . w pewnym momencie on przytrzymal jej chustke a ona poszla do przodu i ta chustka sie zsunela. Moj chlopak widzial ja bez tej chustki, a ona dostala taki wpierdol ze masakra przez to wlasnie ze moj chlopak ja widzial... rozumiecie( przeciez to byl przypadek) - tego nie potrafie zrozumiec. moj chlopak zwrocil mu tylko uwage zeby jej nie bil. jego odpowiedz byla krotka: to moja zona i bede sobie z nia robic co mi sie podoba. pobili sie:( Nie twierdze ze kazdy taki jest, ale liczna wiekszosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Ale przyznasz ze jestesmy malo tolerancyjnym narodem a jakby go kochala do by go nie zaakceptowala? bo jest obrzezany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Yastina żebyś Ty widziała, jak szwagierka mojego Hasana ustawia swojego męża to byś nie uwierzyła - naprawdę. I w Jego rodzinie nie ma mowy o zakrytych kobietach - wszystkie dziewczyny wyglądają tak samo jak my - czasami nawet są bardziej śmiałe jeśli chodzi o modę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hrabia nie wiem co by było jakby było i kompletnie mnie to nie obchodzi. Ja np nie związałabym się z facetem, który jest niższy ode mnie ale to nie znaczy że go dyskryminuję - po prostu mam wybór, bo chłopów nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy tak jak to nazwales dyskryminuja obrzezanych w polsce, bo ja mam 22 lata a jakies 1.5 roku temu dowiedzialam sie co to oznacza obrzezanie. wiec nikt mi nic w przeszlosci nawet o tym nie mowil a co dopiero mowic o dyskryminacji. rozni ludzie maja rozne zdania. musisz sonie to wyobrazic w ten sposob: wyobraz sobie ze w pewnym momencie swojego zycia dowiadujesz sie ze pewna jednostka ludzi np kobiet obcina sobie jeden sutek:) co wtedy myslisz na ten temat?? jak reagujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Bo mieszka w polsce gdyby mieszkala tam to by nie byla\ smiala bo tam faceci zadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Mówię o rodzinie mieszkającej w Turcji !!! Jeżdzę tam często i w Jego rodzinie nie spotkałam się z tym, żeby kobieta była choć o stopień niżej od mężczyzny. Jak mąż siostry Hasana zaczął Ją źle traktować to po prostu zostawiła dziada i tyle. Teraz ma super męża, który chodzi koło Niej jak koło jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mnie nie chodzi o to ze jest obrzezany i jezeli byl by wporzadku, kochala bym go ,wyznawal inna religie ,byl inaczej wychowywany to nie patrzyla bym na to ze jest obrzezany . jezeli by oczewiscie byl obrzezany jak byl maly. bo jezeli pod wplywem swojej decyzji obrzezal by sie bedac doroslym to zastanawiala bym sie czy nie ma jakis problemow z soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Ale siegnac pamiecia zawsze sie obrzezanych dyskryminowalo a sutek nie ma nic wspolnego z dyskryminacja to jest nie wykonalne byscie byly mniej atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest z kurdysow. uwierzcie mi ze to jest wazne. ten moj kolega turek tez mi mowil ze u nich jest normalnie i mowil ze jest kurdysem. potem sie dowiedzialam ze kurdysi sa gorsi. i do tego momentu tylko tego wlasnie nie wiem. raczej mnie nie klamal. nawet zapytalam o zdjecie jego dzieczyny i mi pokazal i nie miala zakrytej twarzy. a potem gdy zapyatalam dlaczego nie ma zakrytej to powiedzial ze ona nie jest taka ubrana zakryta i w ogole, ze normalne zycie prowadza. to zalezy miejsca w jakim mieszkaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Mój Hasan nie jest kurdem - jest Alewitą. W Jego rodzinie czuję się naprawdę świetnie i jestem traktowana jak królowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byscie byly mniej atrakcyjne - dla ciebie a moze kogos by to bardziej podniecalo. rozumiesz co mam na mysli. nie mozesz sie wypowiedziec za wszystkich ze nie bylybysmy atrakcyjni. to jest twoje zdanie. musisz akceptowac zdania innych troszeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Dokładnie - więcej tolerancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
To on klamie w tucji kobiety nie maja prawa\głosu bo mam znajomego zadnych decyzji nie podejmuja w kazdej sprawie musza pytac mezczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Kto kłamie ?!?!? Człowieku ja tam często jeżdzę, żyję z tymi ludźmi, więc chyba wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
nikt ci prawdy nie powie bo jestes innej narodowosci. Turcy sie kryja ze swoimi pogladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jasne - a w Polsce wszyscy piją - kraj alkoholików !!! To było pierwsze zdanie jakie usłyszałam od Hasana gdy tylko powiedziałam Mu skąd jestem - prawda to? Miałam męża Polaka - alkoholikiem nie był za bić potrafił. Wiesz co - w tym całym towarzystwie to Ty właśnie jesteś najmniej tolerancyjny. Wypowiadaj się jeśli znasz temat, bywasz tam i widzisz co się tam dzieje a nie mówisz coś na podstawie togo, co gdzieś usłyszałeś lub o czym przeczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Za to bić potrafił - tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
ja mam tam znajomego turka i dlatego to z jego opowiadan mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×