Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość hrabia
A ja wierze a jakby cie przekonał i bardzo by mu zalezało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty chcesz zrobic cos wbrew sobie , nie wierzac w cos chcesz obrzezac bo tak zrobili twoi rodzice. bo to jest tradycja, a nawet nie wiedziales co to oznacza. a co myslales ze rodzice ci to zrobili zebys dluzej wytrzymywal podczas seksu i pozniej sie spuszczal.. ja pierdole , jebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomoc nocka ja nie mam sily, ja nie wiem do czego on dazy . ej twoja matla zrobila to bo twojemu ojcu zalezalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
A jakbyś poznał dziewczynę a ona by powiedziała to, o czym Yastina pisała wcześniej: obetnę sobie jedną pierś, będziesz dalej mnie kochał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Napisałeś wyżej: z masturbacją jest ciężko, dłużej się wytrzymauje - człowieku chyba nie po to dokonuje się obrzezania !!!! Widzę, że masz na tym punkcie okropne kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w co wierzysz ?? przeciez napisales ze nie wierzysz a teraz juz wierzysz ?? szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
to nie ma nic wspolnego jezeli by była taka potrzeba nadal bym kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jak to nie ma nic wspólnego???? Sytuacja jest analogiczna !!! I córce potem też byś obciął pierś ????? Ranyyyyy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ja nie rozumiem jednego: czemu obrzezanie jest lepsze od nieobrzezania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
A dlaczego miałbym to zrobic miałem na mysli operacje w chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
No zaraz zaraz - przypuśćmy, że w kulturze Twojej dziewczyny obcina się jedną pierś, bo tak nakazuje religia. Poznajesz ją i ona ma jedną pierś i mówi Ci: jak będziemy razem i będziemy mieć córkę to też obetniemy jej jedną pierś bo tak jest w mojej kulturze? Obetniesz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Z punktu widzenia medycznego małe zagrożenie jest róznymi chorobami pozatym łatwiej zachować higienę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzeba do czego?? juz zajazylam zrobilbys to bo ja bym ci powiedziala ze w wieku 99 lat objawil mi sie bog i kazda dziewczyna niech ma obcieta piers....ble ble ble... a ta ktora nie bedzie miala to bedzie usunieta ze spolecznosci!! od dzis wszstkie kobiety sie tna a czesc ludzi przekonuje cie do tego ze tak ma byc bo jakis dziadek 99 letni widzial boga i on mu tak powiedzial. ej ten dziadek mial 99lat. daj spokoj, on mogl miec halucynacje, albo sen na jawie. a wydawalo mu sie ze to na prawde. nie sadzisz?? uwierz w to. i zacznij ciac corke. a skad wiesz ze syna bedziesz miec? a jak bedziesz miec corke to bedzie tak samo nikim dla ciebie jak dla tego wyznania, bo tak wlasnie to wyznanie mowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obudz sie. robisz cos bo starzy twoi tak zrobili a nie masz najmniejszego pojecia na ten temat!!!!!!! poczytaj sobie lepiej cos!! a potem podejmuj decyzje , a nie rob tego bo zydzi tak robia i sie im tak ujebalo. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
A dlaczego w innych kulturach dokonuje sie obrzezania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Tez im sie objawił 99 letni dziadek sklerotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ja nie neguję obrzezania - żebyśmy się dobrze zrozumieli, ale trzeba wiedzieć po co się coś robi... Ja wiem dlaczego ochrzciłam swoje dzieci a Ty nie wiesz, czemu chcesz obrzezać swojego syna i tym się różnimy. Z tego co piszesz można wywnioskować, że obrzezanie jest po to, by potem było łatwiej lub też przyjemniej podczas sexu - dla mnie to bzdura kompletna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
To dlaczego twoja rozmuwczyni mowi ze ukazal sie jakis dziadek sklerotyk i w innych kulturach tak postępują rane nie wie co mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to napisalam zebys mnie zrozumial zebys wiedzial ze od tego sie poczelo to wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hrabia - Ty nie wiesz czemu jesteś obrzezany i w tym tkwi problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Odpowiedz mi na pytanie: czy obciąłbyś córce jedną pierś, gdyby Twoja kobieta była z takiego wyznania, która nakazuje dokonanie takiego zabiegu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do nocki : ej masz jakies tureckie danie? bo ja znam tylko chicken delight, kebab and chips?? po jakiemu gadasz ze swoim?? czy hasan przyjal to normalnie ze nie obrzezalas swoich dzieci , czy raczej mial cos przeciwko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Wiem bo to jest taki obyczaj żydowski i od dziejów u nas sie obrzezaywało chłopców i nie ubliżaj mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ci ubliza?? ej tak z tego wynika ze wlasnie nie wiesz od czego to sie poczelo, dlaczego cie twoi rodzice obrzezali i chcesz obrzezac swoje dzieci bo tak zrobili twoi a nawet nie wiesz dlaczego tak zrobili rozumiesz mnie??? a odpowiadajac na pytanie powyzsze to turcy sie obrzezaja bo wyznaja to samo to sie poczelo z tego samego co u zydow. jeden facet tak powiedzial , ze mu sie cos objawilo i reszta w to uwierzyla i obrzezaja swoich synow bo boja sie ze ich wlasnie synowie nie beda nalezec do spolecznosci, ze beda odzuceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Kebab najbardziej popularny i baklava. Poza tym robią fajne placki na takich rozgrzanych blatach i gołąbki z liści winogron - pychotka :) Rozmawiamy po angielsku choć uczymy się wzajemnie swoich języków - czasami śmiesznie to wychodzi :) Dzieci mam z pierwszego małżeństwa i dla Hasan jest to normalne, że nie obrzezałam syna bo ja mam swoją religię i swoją kulturę i do niczego mnie nie namawia a wręcz przeciwnie - chce poznać moją wiarę i nawet chodzi ze mną do naszego kościoła :) Dla Niego nie jest ważne to, w co wierzę - ważne że jestem dobrym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pytam ciebie czy ty twierdzisz ze twoj syn bedzie odzucony , ze nie bedzie nalezal do spolecznosci jezeli go nie obrzezasz??? odpowiedz tak albo nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hasan nie chce obrzezać naszego ewentualnego syna - tak tylko wtrącam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
i Tak zrobie jak moi rodzice A wiedze na ten temat mam duża na forum nie musze wszystkiego mówić i także medyczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy hasan bedzie chcial obrzezac swojego syna jezeli go bedziecie mieli?? rozmawialas z nim kiedys na ten temat?/ czy raczej przeszedl na twoja wiare?? i czy macie slub po chrzescijansku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jeszcze nie mamy ślubu, ale chcemy to zrobić w obu kulturach. Co do syna to już napisałam wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×