Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Gość slodkakotka
dreamer co narozrabiales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda, ale z drugiej strony czy nie zanudzilibyśmy się na śmierć w takim idealnym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkakotka
aha, ten juz masz z glowy...a inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak wtedy byłoby bardzo nudno:) ale jak za dużo się dzieje to też jest nie dobrze:;( wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to, że problem narozrabiania akurat nie wchodzi w tej sytuacji w grę - dlatego mam go z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale czasem tyle na mnie spada, że zaczynam uważać, że jestem za słaba do życia i sobie nie radzę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę. A przecież ciepło, zielono, słońce świeci - jest tak fajnie, powinno nastrajać optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie a my tu tworzymy jesień szarą:) hihihi troche filozoficznie się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak:):) kurcze jak pomyśle że ładna pogoda będzie w weekend a ja muszę jechać na uczelnie to mi się słabo robi......buuuuu i niestety muszę dziś trochę poślęczyć nad książkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie zazdroszczę. Chociaż ja też muszę ostro podgonić te obleśne projekty. Niestety muszę już znikać - trzeba bratu udostępnić kompa :( Miłego popołudnia Trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam właśnie kończę czytać ogromnego maila od Ciebie:) u mnie jest ciepło ale jakoś tak pochmurno słoneczko gdzieś tam znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spkoksik daję rade ale pozwól , że jak przeczytam to najpierw to przemyśle i wtedy Ci odpowiem bo nie chce napisać coś na łapu capu oki?? Jak narazie mogę Ci powiedzieć, że wcale to nie jest banał o czym piszesz a i dziękuję za podzielenie się tym ze mną. Mam nadzieję , że uda mi się coś poradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że możesz spokojnie przemyśleć. Ja już zbyt dużo rzeczy zrobiłem na łapu - capu, więc tym bardziej dzięki za przemyślenie sprawy. A czas póki co nie nagli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy jak już ktoś prosi mnie o radę to chcę, żeby była ona przemyslana bo przecież ktoś może z niej skorzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow napisał ale mi poemat powstał mam nadzieję , że coś tam zrozumiesz o co mi chodzilo. Miłego czytania Ci życzę i oczywiście napisz co o tym myślisz ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupson
hm... a taki był tu fajny topik... o wrednych zarozumiałych laskach i dupkach... no szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupson a tak z czystej ciekawości jakim jesteś typem faceta należysz do tych dupków czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupson
o prosze - uderz w stół a nożyce sie odezwą :P nie ja wymyslilem to madre przysłowie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×