Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

aa kto wymyślił ja tylko stwierdzam fakty:) i chętnie posłucham jak coś chcesz jeszcze dodać odnośnie mojej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupson
maleńka - informuje: to Wy kobiety przyklejacie etykiety facetom ja jestem jaki jestem i w zasadzie mało mnie obchodzi jak mnie kto ocenia dopuki wiem ze jestem soba. nie mam zamiaru odgrywac jakiejś żałosnej komedii zeby komus sie przypodobac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupson
maleńka - przeciez my sie w ogóle nie znamy więc skad pomysł o mojej analizie Twojej zapewne skomlikowanej i oczywiscie mibanalnej osobowosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupson i to ci się chwali nie lubie facetów którzy grają przy kobietach kogoś kim nie są. \"Wy kobiety przyklejacie etykiety facetom\"- więkoszości facetów zachowanie w stosunku do nas to powoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem że się nie znamy ale chyba możesz coś powiedzieć o tym co pisałam czemu tak jest i jak to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za maila. Już miałem tu odpisać, ale że mi też poemat wyszedł :P to wysłałem pocztą. Dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące się do dyskusji
śledzę ten topik od jakiegoś czasu i nasuwa mi się jedna myśl wrzucasz facetów do jednego worka worka zatytułowanego '"dupki" może faktycznie ostatnio spotykałaś na swoje drodze taki facetów i też jak wcześniej wspominałaś przejechałas sie na jednym takim. Ale ja chce pokazać Ci drugą tego stronę faceci są wzrokowcami i patrzą na początku na wygląd laski i możesz rzeczywiście mimo tego , jak wyglądasz jestem fajną ciepłą normalną kobietą ale oni widząc cię oceniaja to co widzą na pierwszy rzut oka "pusta lala " czy coś w tym stylu. Jaki masz wizerunek zewnętrzny tak cię też oceniają i może dlatego takiich przyciagasz a zwykli faceci poprstu uważają że nie mają szans. Niewiem czy zrozumiałaś o co mi chodziło ale mam nadzieję że tak . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wtrące się do dyskusji hmm...możesz masz troszkę racji ale widzisz ja poprostu taka jestem i nie zamierzam robić z siebie kogoś innego. Nie mówię, że jestem święta ale określenie \"pustej lali\" to raczej nie do mnie choć faktycznie zgodzę sie z tym że tak mogą mnie odbierać niektórzy. Boli mnie to właśnie bo chciałabym poznać faceta który spojrzy na moje wnętrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące się do dyskusji
no właśnie bo skoro podrywają cie w taki sposób jak opowiadalaś to nie robią tak faceci do każdej laski. Wiem co mówie bo sam jestem facetem i teksty o jakich wspominałaś nie mówi się do szarej myszki z reguły są one skierowane do osoby która w jakiś sposób sie wyróżnia w tłumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer2006 dziękuje za maila i będę pamiętać o tym:). A co do twoich rozsterek chyba za wiele nie udało mi się pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam nie za wiele. Dzięki, że przeczytałaś i napisałaś co myślisz. A resztę i tak muszę zrobić sam, bo nikt mnie przecież nie wyręczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze :) Bo po co się o takie rzeczy sprzeczać i tylko sobie psuć humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! wnerwiona jak nie wiem! mial bys wyjazd ze znajomymi,moj kumpel,najgle stwierdzil,ze nie jedzie,bo.. \"bo nie\", no przeciez myslslam ze mnie strzeli. mam dojsc jego fochow! gorzej jak baba! doslownie :/ A teraz najsmiejszniejsze..odezl sie ten \"dupek\" co ostatnio mnie fe potraktowal i chce sie spotkac, no w sumie ja tez chce..ale tylko dlatego,ze chce uslyszec \"daleczego\" bo nie popuszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupson..no sorry,ale czemu mowisz,ze my kobiety przyklejamy etykietki.. Faceci tez przyklejaja..tak jak tu ktos pomaranczowy wczesniej wspomnial \"pusta lala\". To nie chodzi o to czy faceci czy kobiety..tylko od osoby..a i tak kazdy z nas..wiecej niz jeden raz przykleil komus taka jakas etykietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że dla odpowiedzi na to pytanie warto rozdrapywać rany? I nie denerwuj się tak - spokojnie, spokojnie :) Bo jak wnioskuję, to wyjazd nadal aktualny, tylko bez jednego kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe1982
I dlatego przez takich facetów którzy za miast szarych komórek,mają siano i nie widza dalej niz na dwa metry,my zwykli starosfieccy romantycy niepotrafimy znalezc tej jedynej,którą chcielbys my szanowac,kochac i spedzac w ramionach karzdą wolną chwile.Dla tego typu facetów liczy sie ilosc,a karzdą kobiete traktują jak trofea i przy piwie przed kolegami potem sie chwala.Co za pustka.Kobiety powinno sie traktowac jak najpiekniejszy kwiat i co dziennie go pielegnowac,ale nie wszyscy faceci to rozumieją. Ja jedynie moge Cie w imienu takich palantów przeprosic,wstyt i chańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, do przeprosin się dołączam - ale z tą niemożnością znalezienia kobiety z czyjegoś powodu się nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer..nie no spoko..rana nie byla taka wielka..choc na poczatku wyglada na dużą :P Ale powiem,że chce sie dowiedzieć z czystej ciekawości..Może to ja coś źle zrobiłam i może to mi pozwoli przemyśleć niektore sprawy. A poza tym..teraz tak myśle o tym,że on jest drań..bo jest..ale miło sie z nim rozmawia,ma dużo do powiedzenia.wiec w sumie czemu nie moglibyśmy zostać znajomymi? Romantycy..istniejecie?! matko kochana! :) super :) Moze zostaniecie z nami i odbudujecie nasz wiare w Was? Aha..chciałam jeszcze sie zapytać czemu faceci tak często pozują sie na maczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nie było mnie chwilkę i prosze co tu się dzieję:) pytałeś jak humorek nie najgorszy pomijając wiesz o czym mówię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyy, kurcze, ale jestem nieziemsko spostrzegawczy - dopiero teraz zauważyłem, że jest i Maleńkaaa i Malutka na tym topicu. Sorki, dziewczyny, że tak was nie rozróżniłem, ale takie jesteście podobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, przyznaję się bez bicia - myślałem, że to Ty byłaś taka wnerwiona na kumpla. Mea culpa - i proszę o wybaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...no niewiem niewiem czy można wybaczyć taką wielką pomyłkę:) ale co tam nie dam się długo przepraszać niech będzie zrobię wyjątek i wybaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szczerze mówiąc, to rzeczywiście byłem zaskoczony jak napisałaś, że Cię nie było i dużo się tu działo - ech spostrzegawczość :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×