Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Gość dupson
pepe, dreamer??? - a ja z nikogo przepraszac nie bede :P bo i z jakiej racji?? to że sa paplanci to nie moja wiena wiec ?? bez sensu... Tak czy inaczej wracajac do meritum dyskusji sami widzcie że cały problem w zasadzie opiera sie na tym jak postrzegamy innych - po prostu szufladkujemy ich i etykietujemy zbyt pochopnie i na podstawie tylko chwilowego wrazenia. Wyrabiamy sobie zdanie o kimś zbyt szybko w ogóle nie znajac osobowosci danego człowieka i dotyczy to w tym samym stopniu facetów jak i kobiet :o choć moze bardziej kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż masz rację pepe z tym szufladkowaniem. Ale tak chyba jesteśmy skonstruowani, że jeśli czegoś nie znamy to dorabiamy sobie własną teorię, a później nawet nie zauważamy, że traktujemy ją jako prawdę. To naturalne, ale oczywiście musimy na to uważać, jeśli nie chcemy krzywdzić innych pochopnymi ocenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupson i chyba muszę się w tym momencie z Tobą zgodzić. każdy doskonale zdaje sobie z tego sprawę tylko pytanie jak to zmienić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh, znowu zagmatwałem - nie pepe tylko dupson. Sorki - zamotany najwyraźniej dzisiaj jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryyy
ajak maz okazuje sie palantem..jak to zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dreamer co się dzisiaj z Tobą dzieje:) jak możesz wysłałam Ci maila i jak możesz to odczytaj bo ja zaraz znikam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak do końca chyba nigdy tego nie zmienisz. Bo to jednak nie jest wyłącznie negatywnym elementem naszej osobowości - czasem po prostu potrzebujemy takiej powierzchownej oceny. A jak to zmienić? Cóż, może próbować odkrywać jak jest naprawdę z ludźmi, co do których masz wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Dreamer..jak mogłeś?! no jak mogłeś? ja sie pytam?! ;) Wybaczone :) Miałam wspaniały weekend :) cisza,las,woda i wspaniałe towarzystwo :) ktoś chce kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , malutka - już się nie pomylę - rozróżniam wreszcie maleńką i malutką :) Dzięki za wybaczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dołki zakopujemy..chcesz moją łopatke? uff..już po śniadanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki - moja to jakiś przestarzały model \"syzyf\" - ile by nie machać dołek taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 8?! o matko kochana! o 8 to mnie jeden idiota telefonem obudzil!!! wrrr!!!! tak sie wscieklam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - złość piękności szkodzi :P Ale to fakt, że gdyby nie rower albo jakiś obowiązek to przed 10 też by mnie było ciężko z łóżka wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic - teraz trzeba na uczelnię jechać :/ Niech no mi jeszcze ktoś powie, że to są studia dzienne! :( :( :( Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×