Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Gość Kasia212323
Hej! MAm DOKŁADNIE to samo :) przestałam się przejmować i licze, że kiedys to sie zmieni i spotkam porządnego mężczynę, a z tych sie smieje - bo cóż pozostało mi zrobic :) badż dzielna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow jestem pod wrażeniem i nie widzę nic w tym śmiesznego a coś konkretnego chcesz pisać czy jeszcze nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dzięki za wsparcie i życzę Tobie i sobie żeby nam się udalo znaleźć tego kogo szukamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostanę przy opowiadaniach, bo na nic większego nie mam obecnie umiejętności, a jeśli chodzi konkretnie o treść - to jest parę pomysłów, które nieustannie się zmieniają, ciągle dochodzą nowe - więc jeszcze nie wiem dokładnie - jak będę miał spokój to opracuję najpierw treść a później będę próbował pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś chciała to mogłabyś :) - napisałem tylko kilka, ale ze trzy z nich chyba w miarę nadają się do czytania. Zresztą chętnie wysłuchałbym opinii o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wyświetliło mi jako zastrzeżony, a dokładnie nieznany :/ A jak masz na imię (jeśli można zapytać)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka gapka ze mnie już wysyłam numer:) a opowiadanka przegram na płytke i przeczytam w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Masz coś przeciwko żebym pisał do Ciebie z netu jeśli będę siedział przy kompie? - bo nie przepadadam pisać na komórce jeśli nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłego popołudnia, mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj pogadamy - i też że nie pada, żebyś nie musiała moknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wcale się nie dziwię, że taka piękna kobieta nie może się opędzić od facetów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dreamer
a skąd wiesz widziałeś ją ja też chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że się nie będziesz sprzeczać :) do \"ej dreamer\" - a co Ty się do mnie zwracasz z tym? - do maleńkiej się zwracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dreamer
maleńka daj popatrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×