Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Nic złego - ja nie potrafię bardzo się nad czymś skupić i jednocześnie z kimś gadać. Zatem podziwiam taką umiejętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja to też bym nie przesadzała z tą moją podzielnością uwagi poprostu klepie dane do kompa a co jakiś czas zerkam sobie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz:) kurcze no i zaczęło lać jak ja biedna wróce do domku popływam chyba w tych klapeczkach dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burza szybko przeleci - ale w klapeczkach to rzeczywiście nieciekawie wracać podczas deszczu - a daleko masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestanie padać, nie martw się - jeszcze masz chyba trochę czasu do wyjścia z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz - a z drugiej strony w klapkach w ciepły deszczyk to chyba nie jest też najgorzej - tak prawie jak prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam brudny - ja kiedyś w ulewę jechałem rowerem po polnej drodze - totalnie mokry byłem w kilka sekund, a brudny niesamowicie - więc taki przysznic nie jest wcale straszny - zawsze później można wskoczyć w domu pod normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest ciepło i idzie się do domu, to da się przeżyć - gorzej jak zimno, wieje - brrr i jeszcze się nie idzie do domu, tylko później trzeba siedzieć w mokrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tajemnica planuję standardowo wyjechać nad nasze polskie morze a jak bym miała z kim to też chcę wyjechać gdzieś za granicę np do chorwacji albo włoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja - obecnie planów totalny brak - oprócz tego, że chcę się wreszcie zabrać za zrealizowanie pewnych \"hobbystycznych\" pomysłów - bo teraz nie mogę się nad tym skupić - różne rzeczy mi przeszkadzają i rozpraszają - a przez 2 poprzednia lata na wakacjach też się nie udało niestety :/ Więc mam nadzieję, że ciężka, ale satysfakcjonująca, choć ani trochę nie zarobkowa praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcinająca się
no prosze jaki flircik kwitnie ;-) pozdrowienia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flircik hihihihi a to ciekawe:) dziekuje za pozdrowienia i również pozdrawiam:) dreamer jakich pomysłów jeśli wolno spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×