Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Gość dupson
no maleńka - pewnie spotkalaś fajnego faceta skoro tak długo sie nie odzywałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupson niestety rozczaruję Cię nie spotkałam niestety;( hejka dreamer:) co tam słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm - co słychać - tak jak w skeczu Ani - mru - mru o Gienku \"Nic ciekawegoooo\" :P A co u Ciebie maleńkaaa? A co do pytania dupsona - spotkasz jeszcze, napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie ano nic ciekawego troszkę zabiegana jestem weekend nudny bo na uczelni:( Spotkam nio też mam taką nadzieję tylko żeby to nastąpiło jeszcze w tym wcieleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym, w tym - kurcze przecież jeszcze młoda jesteś (wnioskuję po mailu że ten sam rocznik co ja - 84) - zdążysz jeszcze, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ten sam rocznik:) młoda nie młoda ale wiesz jakby nie patrzyć latka lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - nie mam innego argumentu na upływ czasu - tak jest i tyle - lepiej się z tym pogodzić (chociaż to nie jest łatwe) niż dołować z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem nie mówię , że się tym dołuje bo szkoda czasu na to ale wiadomo nie jest łatwo czasem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem, że nie jest z tym łatwo - zresztą jak sama wiesz - to wiąże się z tym o czym Ci pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) tylko uważaj z tym pędzeniem żebyś sobie guzka po drodze nie nabił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo mam właśnie pracy jak zawsze przed 20 każdego miesiąca a zwłaszcza w tym miesiącu muszę się spreżyć bo później troszkę przychodzę do pracy niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak trochę się teraz przejaśniło - ale rano ponoć kropiło - całe szczęście, że nie wstałem na rower dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kiepska pogoda mam nadzieje że nie zacznie padać bo ja w klapeczkach dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×