Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

do ej dreamer a co ja jestem malpa w cyrku, że chcesz popatrzec no sory;) dreamer a dziekuję w pracy jak to w pracy:) żyję żyję nawet się nie przestraszyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem bardzo bardzo ładnie proszę o wysłanie zdjęcia :) I kwiatuszka do prośby dołączę 🌼. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dreamer
maleńka nie bądź taka skarbie prześlij :) dreamer czemu tobie przesłala a mi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"ej dreamer\" - może nie zasłużyłeś? Dlaczego mi przesłała a nie Tobie to Jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak ładnie prosisz to oki ale za chwilkę oki:) ej dreamer już odpowiedziałam ci więc daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) będę cierpliwie czekał :) - no może trochę mniej cierpliwie :P Ale niestety chyba sprawdzę dopiero później, bo niedługo jadę do wrocka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja jadę do wrocka. Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie. Będą Ci przeszkadzać smski w pracy? Jak nie to daj znać. To

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! :) Jak tam dzionek? widze,że Wy prawie rówieśnicy jesteście :) ja 86 :P Maleńka prześlesz mi fotki? Dreamer..mieszkasz we wrocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem co za psikusa wczoraj mi net zrobil faktycznie poszły dwie takie same zaraz wyśle tamte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×