Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

widzę, że się jednak rozmyśliłaś - hmm, może jednak rzeczywiście lepiej już jakieś serwisy randkowe na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pozatym nic specjalnego poza tym że zastanawiam sie co zrobić z wakacjami tegorocznymi a u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam parę pomysłów alternatywnych - tzn. staram się wziąć dziekankę i znaleźć coś po wakacjach w UK lub Irlandii - jak się uda to ok, jak się nie uda to wracam i szukam tutaj. A jeśli coś znajdę za granicą - to jest pare możliwości - a pewnie w trakcie pojawiły by się jeszcze inne - narazie tak - albo pracuję tam z rok i później zabieram się za jakieś studia w Polsce - albo pracująć tam i szukam czy nie dało by się czegoś na miejscu studiować (nie wiem czy to finansowo jest wykonalne), ewentualnie pracuję tam dłużej - odkładam kasę za którą później mógłbym jakiś własny biznes otworzyć (raczej w Polsce, ale kto wie) - tak sobie myślę o agroturystyce w górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, albo jeszcze alternatywnie - popracować za granicą do wyszlifowania dobrze angielskiego, a później przenieść się do innego kraju, żeby nauczyć się innego języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawe masz pomysły zwłaszcza podoba mi się pomysł z agroturystyką ale jeżeli pamięć mnie nie myli chyba pan chciał pan iść za psychologię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - jeśli chodzi o kierunek studiów to tak się zastanawiam troszkę nad psychologią - ( oczywiście cały czas w tych planach jest gdzieś tam istotne pisanie) Ale w sumie to ja chcę się kiedyś wyrwać z miasta - najchętniej w górki - dlatego chyba ta agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ze mną to chyba jest cos nie tak bo ja jakoś nie mam planów na przyszłość niewiem dokładnie sama co bym chciała robić w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka - ja też ciągle szukam, zastanawiam się i gubię - więc to nic dziwnego, że nie masz. A śmieszą mnie teksty o tym jak to absolwent gimnazjum powinien się kierować tym, czego chce w życiu (mało który rzeczywiście ma choćby mgliste pojęcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby ale widzisz ty w przeciwieństwie do mnie chociaz masz jakieś pomysly. Kurcze nie moge otworzyć swojego topiku tego szukam wartościowego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałem zajrzeć z ciekawości, ale się nie da. A pomysły znajdziesz - ja do niedawna też nie miałem zupełnie nic. Jeśli potrafisz się tym teraz nie przejmować i robić po prostu swoje, to dobrze. Bo mi się czasem wydaje, że bezsensownie się tylko momentami zamartwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie cos się zwaliło dlatego załozyłam jeszcze raz ktos mi psikusa robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALENKA - zajrzyj do mojego tematu ze stopki ;-) Mysle, ze znajdziesz tam cos dla siebie. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNKA - sorki, że się wtrącę - a masz coś z tych książek w formie elektronicznej? Bo tak z ciekawości bym sobie przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) Radosnka dziękuje pewnie bym cosik znalazła dla siebie ale jest mały problem ja nie mam czasu na czytanie książek ewentualnie w wakacje na plaży:) ale dzięki może się skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróciłem z wrocławskich wojaży - kurde - muszę znowu projekt robić - nieeeeeeeeeee!! ja nie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×