Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona X

Operacja na mięśniaki

Polecane posty

Gość gość
Ja operację na mięśniaki robiłam w Klinice Galena i bardzo polecam to miejsce. Mają nowoczesną salę operacyjną i sprzęt medyczny oraz bardzo dobrze przygotowany personel. Opieka pooperacyjna była na naprawdę wysokim poziomie i czułam się tam bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassia557
Wiadomo że operacja może pomóc. Polecam wcześniej zrobić wszystkie badania. Mi kiedyś pomogła klinika Synexus - 22 203 03 00 po tym numerem telefonu otrzymacie fachową pomoc i możecie umówić się na badania, świetnych specjalistów posiadają którzy już wyleczyli u wielu kobiet mięśniaka macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam operacje tydzień temu w profamilii w Rzeszowie. Jestem ze śląska. Jestem młoda, miesniak dość duzy ponad 6 cm. Na slasku bylam odsyłana od jednego ginekologa do drugiego...nikt nie chcial się zająć sprawą...bo mloda chce miec dzieci miesniak w scianie macicy duzy położenie tez nieciekawe...w końcu trafilam do Rzeszowa...dr Łoziński obiecal ze podejmie próbę usunięcia laparoskopowo...niestety w trakcie okazalo się ze polozenie jest zbyt blisko jajników....mialam konwersje do laparotomii...nie żałuję...dr uratował moja macicę!!! ( Dodam ze na Śląsku dr powiedzial ze jesli wytnie mi miesniaka to zostanie mi kawalek niepotrzenego narzadu, czyt. macicy) Nie zostala przeciecieta:) kilka miesięcy i moge próbować mieć dzidziusia:) Jestem bardzo wdzięczna dr T. Łozińskiemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_40
Gościu ...czy mogłabyś podać jakiś kontakt do siebie ... Będę miała robioną laparoskopię dużego mięśniaka przez tego samego lekarza z Rzeszowa i trochę się boję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega na tym ze od miesiąca krwawię i nie wiem czy to okres czy mięśniak, ostatni tydzień to jak z kaczki, od 4 lat leczę się na depresję było już super a z powodu tych krwawień wraca wszystko..mam dość. Stoję w pracy patrzę w dół i plama kałuży pode mną, o pościeli i pidżamach nie wspomnę, nawet podpaski poporodowe nie dają rady. Zastanawiam się czy w takim stanie przyjmą mnie do szpitala i czy zrobią operację? może miał ktoś podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×