Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joannaaa

Pierwszy raz na solarium-mam pytan kilkaP

Polecane posty

HEj!! Mam pare pytan. Bylam w tamtym roku ze 3 razY na solarce tak po 5 minut...ale zrezygnowalam ehh i sama nie wiem czego:P Slyszalam ze czeste chodzenie na soleraium moze spowodowac raka skory;/ i skora bedzie mi szybko starzec...:/;/ z jednej strony fajnie jest miec ciemna skore ,ale co pozniej jak stara babcia bede wygladac:P Jak chodzilam wtedy to byly takie okularki z gumka i po sciagnieciu bylo widac bialy paseczkiem i biale oczy:D troche to smiesznie wygladalo:p ;/ ale oczy trzeba zakryc ale jak ? jak potem mam biale slady? A jak sie ma rozstepy ? to mozna isc czy lepiej nie? Ja mam na jednej rece przebarwienia skory-biale plamy nie jest ich duzo ale troszke jest juz keidys mi wyskoczyly:P nic mi to nie szkodzi czy lepiej nie powinnam chodzic na solare i dac sobie spokoj? czekam na odpowiedx :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s8duhfvnducgsdf
Mogą-a dlaczego nie? Zalezy od solarium. Wiekszosc jest naga, gdzy nie ladnie wygladaja biale slady od bielizny A co ma mu sie stac? Oczywiscie wchodzicie do osobnej kabiny To zalezy od kobiety, jedne maja drugie nie Chodza Roznie Nie, jestes w zamniektym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylva
:| Podobno nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu... z reszta brak poczucia humoru też:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja chodze na solarium raz w miesiącu,ale zdarzało mi się przez ponad pół roku chodzić raz w tygodniu,chodze tylko na stojące,rozbieram się do naga,kiedys przesadziłam bo poszłam na 15 minut,bolał mnie brzuch,serce waliło,chyba przesadziłam,teraz chodze tylko na 10 minut i jest ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typek
niestety, ale najlepsztmymi specjalistami od solarium w dziedzinie medycyny, nie sa lekarze od sercam ani od skóry, ale lekarze od "głowy" . Duża część osób kożystających z solarium jest od niego uzależniona, co widać na ulicy kiedy idzie baba ciemniejsza od murzynki. Takie osoby stają przed lustrem i wydaje im sie ze sa zbyt blade gdy w żeczywistiości tak nie jest, to jest troche jak anoreksja, wiem bo sam tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jachus
Ja na solce byłem wczoraj , pierwszy raz tj koleżanki nie które wyżej . Fajna pani wszycho wytlumaczyla co jak.( czyli 3min na rozebranie itd) Z miejsca wzialem odrazu 12 min , oczywiscie w slipkach ;p Mam 6 centymetrową bliznę po takim tam wypadku z szybą xD Zastanawia mnie jednak , jak często chodzić na solke zeby , łądnie wygladało a żeby nie przesadzic ; ) i zeby nic sie nie stało :) Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic Cie nie piekłO?hmm 12 minut to troszke długO :P ja pierwszy raz poszłam na 7 i miałam lekko czerwona skóre ;/ teraz nie chodze bo jestem zagranicą a tutaj nei ma solareium stojącego,w Polsce chodziłam tylko na stojace chodziłam raz na tydzień po 10-15 minutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyx_13
Siemka wiem że to nie teges ale chciałam zadać kilka pytań: Mam 13 lat i z koleżankami (w tym samym wieku) chciałyśmy iść na solarkę ale nie wiemy czy nas wpuszczą i w ogóle czy 13-latka może iść na solarkę ????????????????? błagam odpiszcie (najlepiej ktoś doświadczony) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochote poskakac
a wy sie nie boicie opalac na saloarium? w krorze znajduja sie skrecone wlokna kolagenowe, ktore pod wplywem promieni UV sie prostuja, zwlaszca na solarium. jak jest sie mlodym to tego nie widac ale po 35 roku zycia robia sie okropne zwisy na skorze i nic tylko chirurg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13latka na solarium?:O swiat zchodzi na psy. Ja byłam tylko raz zeby sprawdzic jak to jest:) Ale nigdy wiecej nie pojdę, solarium tylko niszczy skórę i przyspiesza proces strazenia;) Ja wolę być biała jak śnieżynka, ale bez zmarszczek i innych problemów skórnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyx_13
no wiem co się z tym wiąże ale to tylko raz chciałyśmy iść...a tak w ogóle to trochę się boimy że te laski co tam pracują nie będą chciały nas wpuścić i no wiecie one czasami złośliwe są czy nie bo nie wiemy...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyx_13
i ile czasu najlepiej jak już???? bo nie chcemy przesadzić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.13.
Hej. Mam 13 lat i zastanawiam sie czy wpuszcza mnie na solarium z kolezanka 2 lata starsza... Jak myslicie?... ;> Prosze o szybka odp. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj dalej
z tego co wiem moga was nie wpuscic ( i bardzo dobrze!!) nie niszcie sobie twrazy!!!!!!!! nie ma sensu:) lepiej zainwestowac w dobry krem nawilzajaco-brazujacy:) i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorekkkk
zaraziłam sie grzybicą skóry na solarium i walcze z tym od miesiecy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyx_13
Ja.13. dzięki że też napisałaś nawet nie wiesz jak się cieszę że nie tylko ja i moje kumpele chcemy wybrać się na solarkę "w tak młodym wieku" jak mówią niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myraa .
Hej , mam 14 lat i od dłuższego czasu przywiązuję dużą wagę do ładnej opalenizny , ale jeszcze nigdy nie byłam na solarium. Zawszę gdy się opalam zdejmuję ramiączka od stanika - to chyba normalne. Ale gdy tydzień temu byłam nad morzem Czarnym, jak wiadomo, nie da się tam tylko leżeć plackiem i się opalać, więc gdy się kąpałam w morzu , albo po prostu chodziłam po plaży , opaliłam się z brzydkimi białymi śladami od ramiączek stanika. Planuję jutro iść na solarium żeby chociaż trochę to wyrównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniinin
Hej chce isc pierwszy raz na solarium ale troche sie boje bo mam astme:-/ nie wiem czy nic mi sie nie stanie...prosze o szybka odp:)z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sydzia
Hej mam 14 lat i jestem blada chce być chodz troche opalona ale nie mogę opalać się na słońcu bpo mam uczulenie na nie vzy w tak młodym wieku mogę iść na solarium ??? i pierwszy raz na ile minut??? odpowiedżcie szybko i dzieki z góry paaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
na max.5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niediswiadczona :(
a ja mam taki problem , zeby wejsc tam i sie zapytac co chcę, bo nie wiem co sie zapytac np. dzien dobry czy moge na 5 min , dzien dobry czy moge na 5 min , dzien dobry o co tu kurwa chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz na solarium na ile minut należy iśc zeby sie opalić maksymalnie jak na pierwszy raz i sie nie spalić ?? ;> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie iść w ogóle. Opalanie przyspiesza starzenie się skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m 2507
witam w sobote bylam pierwszy raz na solarium a ze jestem naturalnie opalona lezalam 6 minut. biale miejsca od stroju kapielowego posmarowalam ochronnym balsamem. wieczorem mialam pupe jak pawian;)aledzis wszystko zbladlo. ja wybralam solarium jako ,,lek'' na tradzik na ktory nie dziala zaden suplement diety. pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczka89
Daj sobie spokój. Solarium nic nie daje. Po krakowskim solarium moja skóra nadal była blada. Byłam jeszcze kilka razy, ale nic się nie zmieniło. Teraz, gdy chcę mieć czekoladową skórę, stosuję emulsję do ciała samoopalającą Aloe Vera hb. Dzięki temu przynajmniej widać, że mam opaloną skórę, nie to co po solarium. Żałuję pieniędzy wydanych na solarke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na solarium 45 min tak mi pani doradziła i myślałam, że umrę!!! ale za to jestem brązowiutka jak kasztanek hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×