Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Cześć!!! U mnie początek remontu!!!!! Jak dostanę powera , to cały dom przebuduję. Lubię jak się zmienia moje gniazdko ciągle na lepsze, ale to wszystko odroczone z czasem i jeszcze trochę brakuje. Pogoda paskudna, ale widziałam juz przebiśniegi i bazie. Idzie wiosna? oBY... księzniczko=> do moich 22 kg jeszcze Ci daleko ;-), tylko ja miałam leżący tryb życia przez 9 miesięcy i monopol na słodycze.Kiedy to było.... czas szybko mija :-) a Wasze sprawy na pewno się ułożą, czasem tak bywa ,ze ciągle nam pod górkę, ale wtedy sukcesy bardziej nas cieszą :) Mea_ => nie tylko Ty mieszkasz w kurzu i pyle ;-) inspektor ciapciak=> czep się tramwaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosma... z tym pyłem i kurzem ( chciałam napisać purzem i kyłem :) ) mam go aż nadto, wystarczy dla jeszcze kilku osób... U mnie 5 i ostatni dzień urlopu i jakoś smutno się robi, że ... i to by było na tyle :( Co u Was??? Księżniczko głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! Mam jeszcze tydzień wolnego. Tylko co to za wolne, gdy ciągle ze szmatką biegam albo po różnych składach budowlanych. Wiecie co , to jednak cudowne patrzeć jak się zmienia mieszkanko!!!!!!! Za oknem buro. Nawet lampy zapomnieli wyłączyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , wiem kobitko!!!!! Głowa do góry !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(. Kobietko... Cosmo... Układ nerwowy do wymiany.na inny, mniej zniszczony z solidniejszej konstrukcji. Chyba z Wami podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książniczko=> nigdy nie jest tak , żeby nie mogło byc gorzej. U mnie nie jest tak źle, oprócz tego ,że końca remontu nie widać i mieszkam w polowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma !!! Nie mam już sił. Księżniczke spokój ma być. Myśl o maluszku. Nerwy zostaw na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma wiesz jak jest. Mam nadzieję, że szybko sie uwinę i posprzątam. Żnów będę wolna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka ósemka
moze powinnam wbić sie na forum dla 40-tek? ale nie czuję sie na tyle latek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Ostatnio urwanie głowy u mnie, zmiana pracy, szkolenia, badania, rozwód rodziców( sic!), praca magisterska mojego faceta i problemy z okiełznaniem 4-letniej diablicy...Ale co tam, wiosna idzie i to trzyma mnie jeszcze na nogach :) Zajrzę do Was jak trochę odsapnę i odzyskam optymizm. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja witam Was prawie wiosennie. Chata posprzatana po remoncie!!!! Mniej więcej. Teraz daję na luz, rezta w następnym roku!!! Madota-> nowa praca, nowe perspektywy!!!! Trochę zamieszania. A rodzice-> to przykre, obyscie przeszli przez to wszystko bezboleśnie!!!! Kobitko daj znać , że żyjesz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to się rozpisałaś kobietko ;-) Kurcze wiosna za oknem , a tu czas do pracy rodacy :( miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie. :D :D :D :D :D Nigdy nie jest tak żle, żeby nie mogło być gorzej. :) Nika, to juz mogę na ten nowy kibelek ??? :D Hop hop dziewczyny, pobudka !!! Wiosna idzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ktoś jeszcze pamięta??? :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×