Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Dzisiaj kończę 18 lat....buuuu...;(;(;(.... po raz drugi.... buuuuu .... ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea=> jak możesz? sama radość!!!!! :) wszystkiego naj, naj!!!!!! Myśli lekkich jak motyl, oddechu wiosny :) z okazji \"18\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki cosma od zalatanej Mei 🌼. Ktoś jeszcze tu oddycha czy też jak ja walczy z brakiem czasu na wszystko :( ??? Kobietka zapomniałaś o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea no jakbym mogła ??? Czasu na nic i chęci nie mam. Jakieś przesilenie przechodzę, czy co... Spałabym tylko. Ściskam Cie mocno. Nie wolno Ci we mnie wątpić. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu!!! naraszcie chwila wolnego. Nikomu nie zycze przeprwadzek i remontów w ciąży. Ale juz chyba koniec powoli. Dość dlugo nie mialam dostepu do neta , potem wykończenie i zabieganie . Jestem juz grubiutka ale zadowolona. Sloneczne pozdrowionka dla wszystkich. Kobietko przepraszam, ale w tym terminie o ktorym pisalas nie mialam dostepu do neta . Nie przewidzialam tego. Byłas w Sz- nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Wszystkich mnóstwa miłości, słodkości, świątecznego nastroju, wielkigo obżarstwa i wiosny :D z okazji Wielkanocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej68
Witam, Piszę w sprawie Asi (kobieta33), ona jest w tej chwili poza domem, jutro nieplanowo wybiera się do Szczecina, ja tu już jestem. Nie mamy dostępu w tej chwili do kontaktów z gg, a Asia chciałaby skorzystać z tej niespodziewanej okazji i spotkać się z Księżniczką. Więc prośba o podanie jakiegoś kontaktu do Księżniczki, w jakikolwiek sposób może być na maila (andrzej__68@wp.pl), gg 6685361, lub na inny kontakt, jeśli ktoś ma Asia będzie bardzo wdzięczna za pomoc pozdrawiam, Andrzej (Jeż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka odezwij się. Jestem w Szczecinie do niedzieli rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, hop :-) to ja....... :-) witam i pozdrawiam :-) czyzby reaktywacja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!!!!!! Wytłumaczę się może poza topickiem, ale chętnie dołączę. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosma jak tam prawdy coelowskie? U mnie jak najbardziej górą ( aktualnie) :) Mae mam nadzieje że nie znikniesz nam predko. Jakby co to o ile dobrze pamietam była tu jakas dyżurna saperka. Kobietko wiesz cos o jej losie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księzniczko!!!!!!!!!!!!!!!!! Pisz co u Ciebie, jak tam maleństwo, ile juz ma itp...jak sie czujecie? Wiesz.... no u mnie sie sprawdzają.... te prawdy :-)...... Tylko cos nie bardzo mogę w to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W co nie możesz uwierzyć :) W te prawdy , czy w to ze się sprawdzają? Mała mam troszke ponad pół roczku. Musze przyznac że to bardzo absorbujaca księżniczka. Jeszcze bardziej jak jej mama hihi. Nie mam dziś siły opisac więcej. Tak w skrócie jesteśmy po koszmarnych przejściach brzuszkowych .Poza tym mała rozwija sie swietnie. Jest straszna przylepą. Jest mądrym dzieckiem ale baaaaaardzo absorbujacym. Nienawidzi zostawania sama choc przez chwilę,jest szalenie ruchliwa, zainteresowana swiatem. Podobno jest sliczna.Fajne uczucie to macierzyństwo mimo wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zeżarło mi wpis :( Witam Was :) moja bando. Mea Ty wiesz co !!! Martwiłyśmy sie babo o Ciebie. Aniu czekamy ciągle na obiecane zdjęcia. Moniś...:) Fajnie znów być razem :) Dyżurna saperka aktualna jak zawsze. Amant - nie jesteś w naszym typie. Idź do małolatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja po kolejnej nieprzespanej , romantycznej nocy chyba tym razem ząbki. :) U nas chmury, deszcz i w ogóle beee. Tylko koty niestety ciagle nadto żywotne. Jak tam nastroje u szanownych koleżanek? Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko ok :) Wybieram się z mamcią na zakupy. Pan Sympatyczny wrócił wczoraj w nocy ze szkolenia w Niemczech i wisi na telefonie co pół godziny. A ząbki... cóż... jej to dokucza bardziej niż wam. Przeżyjecie i to :) Miłego dnia Wam życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!!! To gdzie ta saperka??? Fajnie, że jesteście. A kto to jest Pan Sympatyczny? Kurcze ja nic nie wiem :((( Księżniczka zazdroszczę Ci maleństwa. Ja planowałam mieć dwójkę, ale jakoś nie mogę się na drugie odważyć. Cosma a co u Ciebie? Pozdrawiam Was ciepło wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.... nawet nie zauważyłam, że tyle czasu siedziałam w skorupie... Myślałam, że zostanę w niej już na wieki :((( Wybaczcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" kobieta33 No i zeżarło mi wpis Witam Was moja bando. Mea Ty wiesz co !!! Martwiłyśmy sie babo o Ciebie. Aniu czekamy ciągle na obiecane zdjęcia. Moniś... Fajnie znów być razem Dyżurna saperka aktualna jak zawsze. Amant - nie jesteś w naszym typie. Idź do małolatów. \" Nie jestem pedofilem:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant - my wszystkie nie jesteśmy w Twoim typie. Zaręczam Ci! Zresztą jak sam widzisz jesteśmy nietypowe, ryczymy już przed 40-stką, a więc mamy wygórowane wymagania. Nigdy ich nie spełnisz, więc nawet nie próbuj! Ufffff.... A tak poza tym to już jesteś przystary...dla nas ;) Faceci, którzy skończyli 25 lat mają tendencję spadkową. No... Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×