Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Evika - gratuluję. To najfajniejszy wiek dla kobiety :) My jesteśmy namacalnym na to dowodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mogę tu u Was posiedziec w kącie? :) Nowa jestem. Poczytałam sobie trochę, pośmiałam się i nawet takie dwie łezki mi popłynęły. Bo mi szmutno jakoś dzisiaj :( Ni ma do kogo gęby otworzyc. Dlatego chętnie do Was dołączę, pośmieję, popłaczę, pocieszę, wysłucham, pogadam o wszystkim i o niczym :) Mam 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agasia. Rozgość się i wyłaź z kąta :) Miło widzieć nową twarzyczkę. Pisz, pisz, pisz... A na kłopoty mamy saperkę na podorędziu. Często nam się przydaje. Jak sobie poczytałaś pewnie zorientowałaś się w naszych losach, codziennych troskach. Miło będzie jak dołączysz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 34 lata, więc mój nick ciut się zdezaktualizował. Smutno ci ? To powiedz nam o tym, zawsze potem lżej na serduchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to wyłażę :) Dziękuję miła za powitanie :) A smutno mi bo dopiero w dni wolne, w weekendy dociera do mnie jaka jestem samotna. Mam kilkoro znajomych ale wiecie jak to jest...kazdy ma juz swoje zycie. A mnie jakoś tak się poukładało, że zostałam sama jak ten kołek w płocie :) Więc żeby nie gadac sama do siebie, to będę tu zagladac :) Fajnie, ze jestescie, pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądaj, zaglądaj. Tak w gruncie rzeczy, my wszystkie mamy te same problemy, te same troski. Byłśmy dla siebie grupą wsparcia, teraz znów udało się nam w komplecie tu stawić. Napisz coś więcej o sobie, skąd jesteś i takie tam. W bandzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Księżniczka :) Cieszę się, może efekt będzie nadspodziewany ? Trzymam kciuki. Padam dziś na twarz. Miałam ciężki dzień po ciężkim wieczorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja !!!! :-) Kłaniam się wieczorową porą. Kurcze!!!! no zapominam , zapominam ,że znów piszemy ;-) Skończył sie u mnie okres stagnacji, więc ciagle gdzies latam. I czasem zastanawiam się, czy to aby dobry pomysł ( ...z tym bieganiem na różne zajęcia ), ale póki starcza sił i jest ochota.... Kobietko=> my to mamy do pogadania.... :-)=> spowiedź musi być, lekko nie będzie. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, oczywiście witam agasię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma... nareszcie jesteś. Przestań biegać i przystań na chwilkę. Mam się spowiadać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×