Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Dzień dobry !!!!! A raczej dzień lejący .... Mam nadzieję ,ze nie zwariuję do świąt. Kobietko help....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem melduję się... Księzniczko==> ten śródziemnomorski tez bardzo by mi odpowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko==> tych kilka słów o sobie trochę się zdeaktualizowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księzniczko==> dzięki za troskę :-) Na głupotę ( tym razem moją) saperka raczej nie pomoże. A chodzi o relacje z moim małym. Pojechałam sobie słownie po nim, a co zostałe wypowiedziane....Wredna matka ze mnie i tyle.Mam nadzieje,że szybko zapomni.Strasznie mnie to przybiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiezniczko- 9 Z jednej strony dzieciaczek, a z drugiej mały - dorosły - zwlaszcza w celności puent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. cosma nie martw się.jesteś na pewno świetną mamą a idealnych nie ma . Wpadki sie zdarzają. :) Kobietko czy serduszko puka w rytmie cza - cza ? mea gdzie jesteś? No i nasza nowa koleżanka sie nie pokazuje. :( A ja przezywam koszmar z nodopiekuńczą i zaborczą teściową .Zadusi nas kiedyś ta swoją \"milością\" . To trudne jak inna kobieta chce zagarnąć dziecko dla siebie.Nikt dawno nie wywoływał we mnie takich destrukcyjnych emocji. Psuje to uroki macierzyństwa. Nie może zrozumieć żę to moje dziecko nie jej. Nie chcę ej robic przykrości bo nie zrozumie o co mi chodzi. Ale nie radze sobie z sytuacją. Niestety jak wrócę do pracy mała pójdzie do niej. Z jednej str mam świadomość że nie stanie jej się tam krzywda i to jest najważniejsze z drugiej kosztuje mnie bardzo wiele. mam wrażenie jakbym musiała walczyć o prawo do własnego dziecka u niej. Koszmar. No to sobie pogadała. Tylko nie piszcie nie przejmuj się. Bo nie potrafię tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci tego nie napiszę, bo wiem jak ja reaguje na takie teksty. Powiem jedno - musisz wyznaczyć ścisłe granice waszych relacji. Nikt tego za Ciebie nie zrobi. Nawet kosztem tego, że na jakiś czas wasze relacje się pogorszą, a pewnie tak będzie. Jedyne czego musisz dopilnować to Twoja własna konsekwencja. Jeśli w jakimś miejscu postawisz szlaban sama musisz pilnować, aby był dokładnie w miejscu gdzie go postawiłaś. Po jakimś czasie teściowej rura zmięknie, ale tylko wtedy, jeśli będziesz konsekwentna. Przerabiałam to wszystko z moją teściową, tylko dzieckiem był mój mąż. Teraz ma go całego dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim . :) No właśnie gdzie sie wszystkie podziewacie? Pokażcie się choć na chwilkę. Milo będzie Was znowu poczytac trochę częściej niż raz na miesiąc np. Milo widziane również wpisy ewentualnych nowych koleżanek. Moja mała dziś nie daje mi odejśc od siebie. Pozdrowienia ze Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Jak tylko napiszę jakiegos posta, to potem mi go ksuje wrrrrrrrrrrrr... Replay juz mi się nie chce powtarzac. Księzniczko!!! Teściowe tak maja , ale nie ma co generalizowac. ciesz się tym ,ze możesz wrócic do pracy. Ja siedziałam w domu, a potem zawsze był roblem z opieką. Instytucja babci okazuje się wtedy niezbędna gdy jest na miejscu :) Kobietko!!!! A kto mnie wywali na urlop?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama to zrobię..... ;-) Jeszcze tylko 5 dni i wolne....... Odliczam jak w wojsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ament . . .
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
cześć , jestem gosia mam 34 lata , wyglądam na 19, lubię podróże,słońce , fajnych ludzi ,ten wiek to nie jest tragedia ,wierzcie mi kobiety,ważne jest jak się czujecie się,nie poddawajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ryczenie napisane jest na wyrost. Jesteśmy piękne, młode i spełnione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
a czasami to nawet 14 lat mi dają. I to jest extra! Naprawdę Wam powiadam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko co tak tylko łapka machasz???? Jak Twoje sprawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×