Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Hej! Oj dziewczyny... Miałam coś mądrego napisać księżniczce, ale ja nie jestem dobrym przykładem. Zerwałam z teściową w styczniu tego roku... Ech... Cosma dzięki Tobie wpadłam w nałóg naszej klasy. Matko jak to uzależnia... Kobietka...ech...aleś mnie wczoraj zrobiła ...klipo nie daruję ;) Pozdrawiam Was wszytkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny !!!! Księzniczko co Ty wymysliłaś? Mea==> i na forum mi to piszesz? I dlaczego nie mam Ciebie wśród znajomych, no wiesz.... ale juz szybciutko mi napraw to uchybienie. Ja tez sie bardzo wciagnełam...super zabawa ;-) milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbka
farbka 32, jestem fajna:) a wiecie, że się nam wszystkim przekręci za kilkanaście dni... o jeden rok... buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma dopiszę Cię do znajomych...;) Obiecuję!!! Ale wszystko po kolei... Czy aby najpierw nie powinna być kawa ;> ??? Bo to byłoby jak pójście do łóżka na pierwszej randce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea !! Jesteś babo !! :P Czego mi nie darujesz ? I nie zapominaj, że ja też jestem na naszej klasie :) I co ja widzę Ty wspominasz o kawie ??? :) Chora jesteś ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka .... cóż....kaszel mnie męczy... Ale dobra kawa nie jest zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jest :) A kaszel szybko przejdzie. Jak nic nie zorganizujemy, to najwcześniej zobaczymy się u mnie na parapetówie :) Gdybyś miała jakieś wątpliwości, to właśnie zostaliście z R. oficjalnie zaproszeni :) Może będę miała okazję poznać Kubę ? :) Cosma też będzie :) Szkoda, że Księżniczka z tak daleka :( Ale... Wszystkie za jedną - jedna za Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kaszlem to męczę się od września. Nie wiem czy Wam mówiłam, że pojechałam sobie na delegację do Niemiec z zapaleniem płuc :( ? Dzięki za zaproszenie :) Musisz tylko dać wcześniej znać by mój R. mógł dopasować dyżur. Z nim to wiesz różnie. W święta np. pracuje :) Ale bardzo chętnie się zjawimy:) W kubusiu idzie się zakochać, tylko jest taki sam gaduła niemożliwy jak tatuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie , ładnie Mea mnie tu szantażem bierzesz... Zaprawiłas sie nieźle z tym wyjazdem , weź dziewczyno zrób sbie prześwietlenie płuc , bo ilez mozna cherlać farbka==> nocoś kto tam liczy...im więcej kieliszków wypitych za zdrowie , tym mniej sie pamieta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Mea ta parapetówa dopiero w marcu. Zdążycie ustalić grafik. Cosma wywaliło mnie wczoraj z gg. Do dziś nie mam :( Nie wiem co się stało. Księżniczka !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja tak na chwilkę tylko. Już jest w miare ok. Należy coś zrobić z babskimi hormonami cholercia. Ja pod ich wpływem glupieje zupełnie. Zazdroszczę Wam tej kawki szybkiej. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka znając naszą szybkość działania spotkamy się na kawie przed Bożym Narodzeniem w przyszłym roku :P Co z Twoimi hormonami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może beczące
Ryczące są TYLKO czterdziestki ! Do ryczących dyszki wam brakuje więc poszukajcie sobie innego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szaleństwo dziś w mieście. W weekend nigdzie sie nie ruszam. Ludzie już dostają amoku a podobno prezenty kupiło tylko 20 procent Polaków. nienawidzę takich tłumów. Postanowiliśmy nie szaleć zakupowo a bardziej cieszyć sie sobą o ile nam sie uda w tym roku nie pokłócic hihi. Z prezentami tez symbolicznie. I dobrze. A Wy biegacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!!!!! A tu Mikołaj przybywa z prezentami!!!! :-) Kurcze zaszalalam zakupowo i jak zwykle przed szaleństwem obiecałam sobie ,że teraz bedzie skromnie==> no w sumie jest, ale kasy jakby tez ubyło ;-) odkąd sie przeprowadziłam to nawet porzadnej choinki nie mam. w zeszłym roku miałam zywą, ale sprzatanie wzieło górę nad zachytem=> nieprędko skuszę się na takie zywe cudo Kobietko!!!! To cos co stało na meblach u Ciebie w zeszłym roku bardzo mi się podobało. Stał się cud==> okna umyłam! Lepiej niech słońce w nie nie świeci, bo nie chcę widziec smug ;-) Jakos te kolorowe światełka ostatnio do mnie nie przemawiają, ze względu na dziecko zmuszam sie do tej radosci dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie biegam. Święta świętami. Racjonalizm bierze u mnie górę. Kupuję co muszę, robię co muszę. Bez szaleństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robię wszystko by nie popaść w beznadziejny - świąteczny u mnie nastrój. Chociaż raz chciałabym cieszyć się ze świąt! Kurcze, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea kochana wyluzuj. Trzeba je przeżyć. Jak co roku. Nawiasem mówiąc też mam kiepski nastrój w święta. Ale nic nie przebije Wigilii. Koszmar z najlepszego horroru dla mnie. Masz wiele powodów do radości. Na pewno 2. K i R :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaa... R. nie będzie w święta :((( będzie na dyżurze :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea !!!!!!!!!!!!! No ale jest. Tez nie lubie sztucznej pompy, ale światełka są fajne. Lubie spacerki tak jak już się trochę ściemni i widać oświetlone domki. Polecam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po południu tez jest :-) i w słońcu się odbija - jest pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×