Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Witaj, nie mam juz żadnych, rozwiały sie jak morska bryza:P czy cos tego typu:D A jak Twoja miłość z 18 letnim Henkiem?Kwitnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciebie, moja droga, doskonale rozumiem.Nieważne ile sie znacie.Ba! Niewazne czy sie w ogóle znacie!Wszak prawdziwa miłość nie zna poczucia czasu bo przeciez jest na wieki:P Ciesze sie twoim ogromnym szczęściem zazdroszcząc Ci pocichu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Mery:D Ależ owszem mam problemy...ciężko sie zakochałem...ale ona mnie nie chce....bo jestem brzydki i nudny..przez co czuję się taki samotny i odtrącony....jak sobie z tym radzę-zapytasz?Ano..alkohol pomaga...przy nim o wszystkim zapominam....on o nic nie pyta....a tak w ogóle to jest ona:D a nie on:D buteleczka:D buahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie teraz juz kocham innego, ten ma problemy z narkotykami ale co tam, wybieram miłość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna jako zakochana rozchmurz swe pochmurne oblicze, musisz zacząć widzieć świat w różowych kolorach wszak, jak twierdzisz, jestes zakochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge tez zakochac sie w złodzieju, mało takich pod nosem, wówczas skoncze w kryminale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak abstrahując od alkoholików, blokowisk i dziwek ulicznych, to od kiedy ty, wiedźmo N., w stopce umieszczasz fragmenty poezji?! I to spod księżowskiej ręki? :P P.S. I 😍 my stręczyciel 😍😍😘😘 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz :P :P nie ma, nie poznają :P Gdzie są te fantastyczne dupencje ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę teraz to słowa na d .... nie mozna napisać :P kulturka i w sumie dobrze, bo jak sobie przypomnę wulgarną Novennkę :P i Jej słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to skubańce ABSTRACHUJĄC Nie podsłuCHUJ :p:p:p:p:p:p:p:p:p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WymaCHUJąc dłonią 🖐️ :P:D:P:D:P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgłupsze Agnieszki i Moniki
ja za 10 dni 30 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, tak tak moja 18stka zbliża sie wielkimi krokami:P może w zwiazku z tym świetem w koncu poznam smak piwka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś qrwa nadrobię zaległości i się wypowiem merytorycznie. narazie rzucę tylko \"niusa\" że żyję i mam się dobrze. 😘 w cipencje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myśl co zrobię i dokąd pójdę, dokąd mam iść ja wiem... jedno jest wyjście, ja nie znam innego, tem wyjściem jest powiesić się ... ta ostatnia nieedziela, jutro się rozstaniemy, jutro się rozejdziemy na wieczny czas ... uuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo świry ale to akurat dobrze bo ostatnio mam takie problemy z identyfikacja typu czy jestem normalna itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Novenna, swoja droga nawet jakby sie ktoś wczytal głeboko to wniosek jest ten sam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie świry, tylko nie świry bo sie normalnie obraże! jestem zwyczajnym, NORMALNYM czowiekiem!!! I nigdy nie zadaję glupich pytań, no! P.S. czy jezeli otworzylam jogurt i osobno jest twarog i woda w nim tzn jogurt jakby oddzielił sie od wody to wystarczy zamieszac i dobre czy do wyrzucenia? :) :P :D :P :D :P :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×