Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

NO CZEŚĆ!!!!!wkoncu:D a moje też ostatnio nie najciekwasze, patrz pomarancza a jaka w temacie! Dobra to co z henkiem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak!i mnie to wkurza!człowiek nakupuje sobie letnich szmatek a tu dupa bo piździ ;) ale i tak jestem na różowo:P a zła jestem na siebie, że sie pakuje w jakies takie toksyczne znajomości - ale lecze sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozowy, beee Do tego kolorku nigdy sie przekonac nie moglam:P Podobno teraz kropki modne, styl biedronki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w Twoich słowach
serce mi krwawi... nie mów Novenka, że musisz robić zakupy w Tesco................ no chyba jeszcze nie dopadła Cię aż taka codzienność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w Twoich słowach
no to kamień z serca mi spadł! Jeszcze taka bida jej nie dopadła.... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest 13.50 a jedyne co piłam od rana to 3 kawy i łyk wody...ciekawe czy to zdrowe,hmm ide wypić dużo wody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novenka chyba prąd wyłączyli
i dlatego cicho.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tam cisza-ludzie po prostu nie mają nic ciekawego do powiedzenia to siedzą cicho:P nie to co na fatalnym:D Novenka co sądzisz o spodniach z takiego pluszowego materialu??wiesz jak dres, ale fajne np 3/4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novenka chyba prąd wyłączyli
eeee...poleciałam na Fatalne, ale tam też nic się nie dzieje Renesans przeżywa inny topik w nazwie z Ks :-D ale też się moźna pośmiać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkońvu!cześć!:) ja też w robocie jest tak nudno, że doprawdy nie wiem co tu będe dziś robić... takie do pół łydki, beżowe, ze ściagaczem na dole ( :) ) z materiału pluszu - takiego jak dresy.Ale stwierdziłam, że tak sa fajne i bede je nosic. Tylko kurde niech sie ciepło zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra nie dowcipkuj tu nie było cie miesiąc i myśliusz ze już ci wszystko wolno:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka 75
Co tak cicho ,trzydziestki do rozmowy zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery, troska twa o mą garderobę jest nad wyraz wzruszająca:P pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mam tu sama siedziec jak bezpański pies!?:P Tak dlugo nikt tu nie zaglądał że nawet nie pamietam juz do jakiego mojego postu Wołga nawiązuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wam tez się pojawia po prawej Kylie w tym pieknym kostiumie i z ta (c)hustką?:)kurde fajne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję, nie dziekuję :D ale już bliżej końca niż początku na szczęście:) buziole😘 P.S. czy ktoś nie zajmuje się badaniami na temat wpływu wypijania paru litrów kawy dziennie na organizm 20-paroletniej studentki? Mogę za królika doświadczalnego robić, ale nie wiem, ile jeszcze pociągnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile wyrabiasz?ja tak ze 3 do południa no a potem jak tam wyjdzie:D mam na myśli kawe oczywiscie;) Dobra dobra Novenna nie mów że ci sie nie podoba jak ona w tym wygląda.i co za kolor!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wole powiedzieć, że wyglada super niz zaprzeczać faktom bo zawsze znajdą się tacy jak np moi koledzy ze studiow, którzy oskarżą mnie o zwykla zadrośc jak pwiem że cokolwiek jest nie tak:D nie wiem o jaki finał chodzi ale też czekam:P i tez bede pić oczywiście!:P:) kurde jaki skwar:O (jako rasowy polak narzekam na każdą pogode:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazza
no nie mnie ta Kylie sie nie podoba (zreszta juz jej nie ma i dobrze, bo to rozwijane juz mnie trafiało ), przecież ona nie wyglądała wcale zgrabnie na tym zdjęciu, tylko taka skrzywiona pokraka :-( ja tam mówię,że ładnie babeczki wygladają - a co tam:-) no chyba, ze jakaś suka, to wtedy nie. Mery zakładaj te swoje złote glany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×