Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Żeby mnie ktos kuźwa usłyszał:P Novenna co słychać?Wolga kupiłaś jakaś wystrzałowa kiecke na lato już?W różu np?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
chuda cizia blond ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Wa-wie :) znaczy sie od piątku do dziś :) i leczę kaca :O pozdr! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość, że nie zdechl to widze jestesmy zapraszane na różne \"zabawy\":P a ja dzis pije:) za was też wypije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazza
dawajcie, mówcie - jakie rozrywki, bo wszędzie nudno, a już w tej Wawce to szczególnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazza
... no dobra, teraz sobie 2 miesiące poczekam na odpowiedź... :-P gadać tu częściej i na temat ;-) Novenka wyszłaś za mąż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się obroniłam :classic_cool:, jestem zatem mgr (magazynier :D) i zażywam zasłużonego urlopu nad Bałtykiem w Dojczlandzie :) a poza tym bez zmian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) ja tez byłam nad bałtykiem ale w polandzie Novenna dzieje sie u Ciebie widze:P Wołga a jka jest wogóle u szwabów nad bałtykiem?jak u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wołga gratuluje Ci z całego serca serdecznie:D ja jakby co za mąż nie wyszłam a z tąd i z owąd slysze, że może to juz czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj szersza plaża i czysta woda:P...no i więcej golasów (co nie zawsze jest smaczne :O ) A dziękuję dziękuję:) 🌻 a co do zamążpójścia tudzież żeniaczki, to mam to szczęście, że rodzina wyżywa się na mojej starszej o parę lat kuzynce, na młodszym od niej (ale na całe szczęście również starszym ode mnie) kuzynie;) i na moim bracie hłehłehłe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam takiego komforty psychicznego, wszyscy bracia się pożenili i zostalam tylko ja:P niedługo założą mi konto na sympatii.pl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahaha, dokładnie, wiedźmo N. :D Tym bardziej, że staram się o kolejne studia (no co, młoda jestem:P ) o tak czekam i czekam i chyba już niedługo powinna przyjść odp. :) W każdym bądź razie dam znać jak się doczekam ;) a ja (głupia, zamiast od razu.. :O ) - GRATULUJę DZIDZIUSIA!!!!!!🌻❤️😘 - wiadomo już czy z \"ogonem\" czy bez? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włochaty i niebieskawego koloru? Dżizys, może to jakaś krzyżówka z Papą Smerfem? :P One lubią biegać po otwartych przestrzeniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazza
Novenka! :-D Daj pyska Ty cholero!!!! 👄 Mam wewnętrzny sentyment do nieślubnych dzieci :-) Szczególnie chłopczyków.... ;-) Jeszcze raz - gratulacje! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazza
Nie targaj się ;) A do Gargamela na pewno będzie podobny(-a) na etapie ząbkowania :-D Wolga - no, no Pani Magister :classic_cool: a co z Konspirą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak! :classic_cool: ;) Za to Novenka w 9 bedzie przypominała raczej Pasibrzucha:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam juz 31 i pewnie
juz nie zaliczam sie do Waszego grona, poza tm nie jestem wyrzutkiem z Fatalnego :( ale Pozdrawiam Was (czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×