Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Hej dziewczyny! My też liczymy ok 0,5 l na głowę, w końcu lepiej żeby miało zostać niż zabraknąć ;) Jeszce nie wiem co to będzie, może Finlandia - mieszkam niedaleko wschodniej granicy więc może się uda coś taniej załatwić chociaż nie wiem czy w takiej ilości ... No a oprócz tego wino i piwo, koniecznie też Karmi dla kierowców he he. Super pomysłem jest bar z drinkami ale to u mnie w mieście należy do luksusów więc pewnie zrezygnujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brido---dzieki za zdjecie:) ładniutka z ciebie z dziewczynka:) trzy kropki anielina na was tez czekam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Przede wszystkim moje gratulacje dla PANI MAGISTER :) Ostatnio tylko na chwilkę zaglądam poczytać co u Was i nawet nie mam kiedy się odezwać, ale mam nadzieję, że to się zmieni. W kwestii przygotowań do ślubu niewiele się u mnie zmieniło. Narazie powiedziałam rodzicom o ślubie tzn. mamie przez telefon :( Chciałam powiedzieć osobiście, ale będę w domu dopiero w lipcu i nie mogłam się już doczekać żeby się ta wieścią z nimi podzielić. Wyszło zabawnie bo mój młodszy brat myślał, że nam chodzi o sierpnień 2006 i nie mógł pojąć dlaczego się dziwię, że on chce brać ślub na Wielkanoc :) Dopiero jak mu wyjaśniłam, że nie sądziłam iż mnie wyprzedzi ze ślubem to się zorientował,że źle mnie zrozumiał :P Dziewczyny jak u Was z naukami przedślubnymi? Bo ja staram się znaleść jakieś w Wawie, żeby przez wakacje je zrobić. Zobaczymy czy się to uda. Ewentualnie moglibyśmy się zdecydować na jakieś wyjazdowe to też całkiem fajna opcja :) Trafiłam też na fajny wątek z tortami na wieczór panieński :) http://www.forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=2819 Napewno zrobię taki wieczorek dla koleżanek tylko nie wiem czy w Wawie czy tam u siebie, ale takiej imprezki nie odpuszczę :) Mój M. pewnie też będzie miał swój wieczór kawalerski, chociaż nie bardzo mi to odpowiada bo usłyszałam już od niego kilka historii o wieczorach kawalerskich kolegów z pracy. No, ale ufam mu :) Wymyśliłam sobie, że zrobię taka rozpiskę z podziałem na konkretne miesiące co kiedy trzeba załatwić. Może dziś jeszcze posiedzę i pokombinuję. Zabulinko > przepraszam, że tak wprost pytam, ale czy w ramach swojego hobby robisz takie śliczne fotki jak na Twojej stronce np. w Wawie? Trzy kropki > ślub w Sobieskim to świetny pomysł, troszkę to kosztowne, ale myślę że czasem warto zapłacić więcej i mieć spokojną głowę. Byłam dziś u fryzjera. Miałam zamiar znowu obciąć krótko włosy, ale pogadałam z miła panią fryzjerką i tak mi tylko wycieniowała włosy i chyba trochę będę je hodować do ślubu :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami... tym razem to ja czekam na zdjęcie ;) miałam ciężki dzień i chyba pójdę wczesniej spać... a może to depresja z powodu pogody :( słonko wróć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoppa
jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje wam bardzo za gratulacje to bardzo mile....wlasnie kolezanki poszly do domku,wiec wieczor zakonczyl sie kulturalnie,bo w sumie dawno sie nie wiedzialysmy i troche sobie pogadalysmy:).... Moj M juz wraca tak bardzo sie ciesze i doczekac sie nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze w trzezwo patrzysz na sytuacje dorota:) i tez sie ciesze ze Twoj M. wraca:) a teraz uciekam do spania-tylko bridzie posle zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia!!!niezłe te rady:D a czy ja mam Twoje zdjecie???? moze inaczej!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZYJEGO ZDJECIA NIEMAM-CZEKAM NANIE!!!! ide,,,,poduszka mnie wzywa:):):0:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym, słonecznym dniu: Ja również proszę o zdjęcia :) ashia --> dzięki za przeklejenie rad, przyswoję je sobie :D Pozdrawiam i lecę się uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!!!! umnie słonce!!!!!!!!! ajak sampoczucie uwas??? u nas zaczynają sie \"dni morza\"-zapraszam na oficjalną stronke szczecina(-autoreklama:-P ) wiosno jestes??? brida dostałas zdjecia? dorota spisz jeszcze? DZIS PIĄTEK !!!!!!!!!!!!!!!!HURA:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej będę sie teraz rzadko pojawiać. Mam tyle nauki, że głowa mała... Ale po sesji z chęcią poczytam co napisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Ami, pewnie wszystkie sie będziemy rzadziej pojawiać, bo w sumie inne rzeczy na głowie są, niż przygotowania :-) Ja teraz planuję wakacje :-) Rozmawiałyśmy wcześniej o alkoholach, i tak właśnie zerknęłam w to swoje zamówienie - i u mnie napisane jest: \ "nielimitowane spożycie napojów bezalkoholowych oraz alkoholu w ramach trwania całego przyjęcia: kawa/herbata, woda mineralna, soki owocowe, napoje gazowane piwa beczkowego Żywiec wódki Wyborowej wina wytrawnego włoskiego Wina białe: 1. TREBBIANO DEL RUBICONE2. VILLA VIVALDI BIANCO3. DUE MARI TREBBIANO D ABRUZZOWina czerwone: 1. SANGIOVESE DEL RUBICONE2. VILLA VIVALDI ROSSO3. DUE MARI MONTEPULCIANO D ABRUZZO\" Więc nielimitowane - ale na pewno jakies limity mają założone - podejrzewam, że to będzie litr \"na głowę\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele dopiero w 2007 to jeszcze sie aż tak nie emocjonujemy :-D Jak padnie topik, to go renimujemy bliżej naszych terminów. czy jestem pewna, że ten to TEN - ja na 100% Prawie każdego dnia sobie myślę, że mieliśmy niesamowite szczęście, że sie spotkaliśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy padnie? Ciągle pojawiają się nowe dziewczyny, ktoś prosi o radę, szukają sali, fotografa itp. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogłą podpytać się Was o zdanie odnośnie wybranego kamerzysty. Jakby to nie był ten facet, to bym nie przyjęła jego oświadczyn. Proste. Myślę, że czasy, kiedy kobieta wychodziła za pierwszego lepszego, żeby tylko nie być starą panną, minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie miałąm netu od wczoraj wieczorem do teraz, więc odpowiedzieć nie miałąm jak :( Ami - ty zielonooka czarodziejko - ja też chcę mieć takie oczy!!!!! Wpisałam tą \"świnkę\" i wyszło mi dużo różnych rzeczy - chodziło ci o ten zespół? jesczze nie przyjrzałam się dobrze, bo zaraz muszę pędzić do lekarza:) Tak, R. Przemyk to moja ciocia, aczkolwiek najbliższy kontakt z nią miałam w niemowlęctwie, kiedy to robiła za babysitter przy mnie:D ashia - odpowiadam wprost - pewnie, że tak, tylko wtedy będzie ciut drożej ze względu na dojazd. Co prawda i tak wyjdziemy taniej niż fotograf stołeczny, o ile mi wiadomo:) Dziękuję za komplement odnośnie stronki,ale na niej nie ma jeszcze wieeelu naszych zdjęć, bo nie była aktualizowana z pół roku. Poślę Ci parę na maila. papa, zajrzę jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Zabulina, gratuluję cioci - lubię bardzo Renatę Przemyk. Jaka jest prywatnie ? Mam nadzieję, że fajna :-) Wiecie co ? Przez ten topik to się nakręciłam na ten ślub, jak nie wiem ;-) Wcześniej, to w ogóle o tym nie myślałam, a tutaj człowiek zagląda i siłą rzeczy jest w temacie :-) Przedwczoraj byłam w Świecie Złota, bo kupowałam sobie łańcuszek, i przy okazji oglądałam ze swoim facetem obrączki - no i okazało sie, że mało który wzór się nam podoba, a już co do tego co nam sie podoba kompletnie nie mamy zgodności - w zwiazku z tym każde z nas będzie miało inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zabulinko-swinka halinka-fenomenalnii są.. a jak sobie przypomne jak kumpela tanczyła na boso\"whiski moja zono\" w ich wykonaniu,,,, ehhh jak ja tesknie do beztroski i ,,,,takiego no luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki, NIe ma czego gratulować, zasługa w tym moja żadna:D Prywatnie jest bardzo ciepłą osobą, a niedawno adoptowała córeczkę:) To żadne sekrety, bulwarówki o tym pisały, więc lojalności rodzinnej dotrzymuję:) MIała też kiedyś świetnego dalmatyńczyka imieniem Blues - od tago czasu bardzo lubię dalmatyńczyki:) ashia - masz złego maila podanego, zgaduję, że powinno być \"poczta.fm\" - jako psycholog na szczęście to rozgryzłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwylke na chwile dzień dobry. nic sie nie dzieje w sprawie slubu ide na imprezke jak kac minie to sie pojawie :) pa pa udanego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami... dziękuję za zdjęcie... chyba tak własnie sobie Ciebie wyobrażałam... milutka i piękniutka ;) po ciężkim tygodniu dzis postanowiłam trochę odpocząć.... a Wy dziewczynki jakie macie plany na weekend? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...ja sie wlasnie pakuje powoli bo planuje sie wyprowadzac z Bialegostoku... Moj M juz dzisiaj bedzie u mnie,jutro pojedziemy juz do domu,a w poniedzialek moze przyjedziemy po moje rzeczy .... No i tak minelo 5 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój weekend.... zacznie sie za 1,5h!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oby czas szybko minął i weekend Ami szybko się rozpoczął .... Dorota... super że wraca twój M. życzę miłego powrotu do domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×