Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Hej!!! Właśnie siedzę przy komputerze, bo muszę wybrać jakąs najfajniejszą restauracyjkę (najlepiej orientalną) na dzisiejsze świętowanie:) Jeśli któraś z Was (brida, jesteś..?) może coś polecić w Katowicach, to proszę! Ja nadal mam więcej \"obczajonych\" punktów w Krakowie.. :) DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!! Jak ja lubię życzenia:):)🌼 🌼 🌼 dla Was, kochane jesteście.. :) Wiosno, tak, sukienka była 2 częściowa - tzn całość, ale z narzutką z najdelikatniejszej koronki w różnych odcieniach ecru, beżu i kremu:) Ja nie znosiłam generalnie koronek, ale to dlatego, że nie miałam wcześniej do czynienia z koronką tej klasy. Zakochałam się w tej sukience od pierwszego przymierzenia, choć pierwotnie chciałam jeszcze bardziej prostą. To model Cymbeline Mari-jo (czy jakoś tak), ale już na pewno nie mają go w ofercie, wiec nie mogę wstawić linka:) Bardzo byłam zadowolona m.in z tej jej właściwości, którą wymieniłaś - do kościoła była skromna, ale ładna, a na weselu mogłam była się \"rozebrać\" i tańczyć swobodnie:) Głosy gości, która wersja była ładniejsza, rozłożyły sie równo w połowie:D Taki typ to praktyczne rozwiązanie - polecam:) Przy okazji ma sie pewien komfort psychiczny przy naszej kapryśnej pogodzie... Idę dalej na restauracyjne poszukiwania - my rzadko wychodzimy, bo trudno nas zadowolić kulinarnie - sami uwielbiamy gotować:) Ale dziś - żeby nie trzeba było zmywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, dzieki za fotki, mialas śliczną suknie!!! tak skromniutka że az mnie to ujęło!! a szyłaś czy kupowałas? :) A jeszcze na tym zdjeciu co sie całujecie, to jak zobaczylam wystroj sali to zamarłam! cudnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi się podobają takie koronkowe rękawy, ale również słyszałam, że musi to być jakaś specjalna koronka. Nie wiem czy krawcowa potrafiłaby coś takiego zrobić, ponoć w salonach oferują suknie z lepszego gatunkowo materiału. Jednym słowem - przeuroczą miałaś suknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) Myślę, że cała \"specjalność\" tej koronki polega na jej ogromnej delikatności - tzn nie jest w żadnym wypadku \"sztywna\", jak wiekszość zwykłych koonek, a bardziej \"lejąca sie\". No i nie gryzie, jest po postu delikatna jak pajęczyna, prawie jej nie czuć. Myślę, że powinna być do kupienia w jakimś dobrym sklepie z materiałami... w sumie to tylko o materiał chodzi, bo szycie to pewnie jak szycie. Może tylko grorzej będzie z wykończeniem - przy \"końcach\" rękawów i u dołu ta kornka jest inna, przechodzi w takie \"fale\". Ale jestem pewna, że coś podobnego znajdzie się w jakichś dzisiejszych kolekcjach:) może warto zapytać w Cymbeline powołując sie na ten model. Dużo nabiedziłam się, żeby znaleźć taką właśnie prostą suknię, która pasowałaby do wianka i bukietu z polnych kwiatów. Już miałam się zabierać za szycie takiej na zamówienie, gdy znalazłam jakiś stary katalog Cymbeline - i stanęłam na głowie, żeby dorwać ten model. W końcu przez internet dogadałam się z młodą lekarką z Krakowa, która w takiej ślubowała, i odsprzedała mi ją. Krawcowa przeszyła ją na mój niewielki wzrost. Dalej gmeram w poszukiwaniu restauracji/ Popieram Wiosnę - warto wszelkich informacji szukać w necie. Także przy planowaniu podróży ślubnej warto poszukać informacji nie tylko o konkretnych biurach podróży, ale nawet o hotelach. papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Wiosno - ona ma nie tylko rękawy z koronki, jest jak gdyby cała \"druga suknia\" z koronki, i u dołu tworzy ona mały tren, który w niczym nie przeszkadza, można go podpiąć, a podczas tańczenia walca można go złapać na palec na specjalną pętelkę w tym celu tam wstawioną i wygląda to ładnie:) Ale na pewno można z takiej koronki uszyć np tylko bolerko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wszystkiego najlepszego Wam życzę Zabulinko i jeszcze ze sto takich rocznik ja ta :) 🌻 😘 🌻 Taki upał a ja muszę po mieście ganiać :( Dobrze że chociaż szefowa dała swoje \"wypasione\" auto :) Ale i tak nie wszedzie nim dojadę , więc co swoje to przedrałuję na piechtę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, zauważyłam że to nie są jedynie rękawy, ale cała \"narzutka\" koronkowa i stąd mój zachwyt nad takim rozwiązaniem :) Odnośnie rękawów to była luźna uwaga - po prostu strasznie mi się takie koronkowe rękawki/rękawiczki podobają i będę szukała sukni do której ewentualnie będzie można coś takiego dokupić. Szukałam takiej jak Twoja sukienka na Allegro, niestety nie ma. Ale generalnie firma Cymbeline ma bardzo ładne suknie, na co wcześniej nie zwróciłam uwagi. Taka może zainteresowałaby Trzy Kropki: http://www.allegro.pl/item112561774_suknia_slubna_cymbeline_model_dolores.html Mi nawet spodobała się: http://www.allegro.pl/item112561774_suknia_slubna_cymbeline_model_dolores.html i z: http://www.cymbeline.kielce.pl/index2.php?page=b_cymbeline model tatian i sonia. A ja dzisiaj jestem na trzecim dniu diety. Mordęga, ale żeby wybierać ładną suknię pare kg musze zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przepraszam za długie milczenie, któe spowodowane było generalnym remontem komputera. Zabulinko---Wszystkiego co najpiękniejsze z okazji Waszej Rocznicy ślubu. :) :) :) Ami---Rzeczywiście ten topik to nałóg. Ledwie mi komputer naprawiono, a już jestem z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulino !!! - Dzięki za zdjęcia - wpadłam w zachwyt aż :) Bardzo ładnie wyglądaliście ! Wiosno ---- bardzo ładne suknie , ale ja mam obawy co do ich "wygodności " :) Idę 22 lipca na wesele , gdzie młoda będzie miała suknię własnie w tym stylu, więc odpytam ją czy wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulino... uściski ode mnie i wszystkiego NAJ :) niestety nie mogę Ci niczego doradzić jesli chodzi o dobre knajpy ponieważ moje życie towarzyskie kręcie się w Dąbrowie... nadrabiam zaległości w czytaniu WAS (zawsze jestem spóźniona)... My mamy już orkiestrę, miłą, sympatyczna, nie grającą disco-polo , a przede wszystkim sprawdzoną :) napradę się cieszę że nie muszę sie już o to martwić..... ps. weekend w górach mielismy deszczowy i nie zrobiliśmy ani jednego zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja to taki cymbał jestem jesli chodzi o suknie:(zupełnie nie wiem jaka z kolekcjii wiosny pasowała by mi:(moze cos podpowiecie/?? ja w 99% chodze w spodniach,a jak wyglądam-wiekszosc was wie:D dodam ze mam 156cm-i jestem obła:)(tj.tak ok 55kg) i co oczywiscie było wczesniej poruszane mam niemały biust. najchetniej posłabym w białym garniturze chyba:) ale te suknie są piekne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, ja mam ten sam problem, mam 155, ważę 49 kg (od tygodnia ważę kg mniej - nie jem czekolady) a do tego mam mały biust :( gorset odpada, bo nie miał by sie na czym trzymać... chciałabym coś jednoczęściowego... ale sama nie bardzo wiem co :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bridko-ale ty szczuplejsza jestes duzzzo odemnie-a ja nie umiem byc na diecie(poztym nie znam zadnej-jak któras ma DOKŁADNĄ diete dzien po diu-ale nie jakąs zeswirowaną-tylko rozsądną-niech podrzuci. pozatym ja mam 75d-to troche komplikuje mi życie.w zasadzie mam ładny dekolt-ale ja nie chce typowego \"niskiego\" gorsetu gdzie piersi prawie \"wypływają\" musze czuc sie swobodnie.i chce aby było maksymalnie prosto. a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMI, kochana.... to fakt bardzo gruba nie jestem, ale moje nogi.... hmmmm... grubasne jak nic :( nie mam pojecia jaką chce suknie podoba mi taka: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=7&gr=2&poz=287 ale cena juz nie bardzo mi sie podoba i tyle... wydaje i sie że trzeba zacząć chodzic po salonach, poprzymierzać i dopiero wtedy zdeydować, to że podoba mi sie ta suknia nie oznacza że bedzie mi w niej dobrze, poza tym mam tradycyjny dylemat biała czy ecru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, ja nie jestem na diecie, poprostu nie jem tylko czekolady a mój ostatni posiłek jest o 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABULINO ----- mam cynk co do knajpy i to ponoć bardzo dobrej w Katowicach !!!! Otóż w Almi Decor w \"Silesi\" przy ulicy Chorzowskiej 109 . Bardzo ładny wystrój a ceny .. Hmm za dobry obiad dla 2 osób z 2-óch dań to koszt ok 150 zł. Druga restauracja jest w hpteliu MONOPOL - ale w ALMI ponoć jest lepsze jedzenie i ładniejszy wystrój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he Brida to ja Cię podziwam , bo to za pól godziny :) ten Twój ostatni posilek ... Ja zaraz do domku pędze i już myślę co by tu dobrego zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ja już dawno jestem po obiadku... teraz to ja zmykam na kolacje a potem na spcerek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> ja jestem trzeci dzień na diecie South Beach (jak na razie kilogram mniej). Tu do poczytania: http://www.vita.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=43 http://www.twojadieta.info/dieta/plaz_poludniowych/ http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=12037 Odstawiłam słodycze, owoce, soki, colę, pieczywo, ziemniaki, makarony, tłuste jedzenie. Zobaczymy co z tego wyniknie. monia --> ja też jestem bardzo ciekawa czy w takich \"syrenkach\" da się normalnie tańczyć itp. Choć z drugiej strony chyba syrenka już jest wygodniejsza od wielgachnej sukni z kołem. brida --> nogi akurat w sukni ślubnej kiepskawo widać ;) ami --> my tu tak sobie teoretycznie rozważamy ;) warto jechać do salonu i sprawdzić w jakich modelach będzie Ci dobrze. Ja tak na prawdę nie mam pojęcia jaka sukienka będzie mi pasowała, a jaka nie (dużo zależy od tego czy uda mi się powrócić do normalnej wagi, czy dalej pozostanę grubaskiem). Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zamiast wymarzonej syrenki będzie jednak beza, która zakryje to i owo ;) Moja kuzynka brała ślub gdy miała piersi 75F (była wtedy w ciąży i strasznie jej urosły). Miała jednoczęściową sukienkę, z koronkowymi rękawami, dół w literę A, spory dekolt i wyglądała ładnie. Więc nie przejmuj się piersiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie mi-musze zrobic cos lekkiego i smacznego na kolacje dlamnie i G.-on z jeden pracy do drugiej-jak wróci ok 22 to nie bedzie chciał żadnego\'tresciwszego\" jedzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie do końca wierzę w tą godzinę 18. Jeżeli ktoś wstaje o 6-7 do pracy, je śniadanie, a później ostatni posiłek o 18 to jego przewód pokarmowy pracuje ok. 12 godzin. A jak ja ostatnio wstaję o 10-11 i chodzę spać 1-2 w nocy? Jeśli zjem ostatni posiłek o 18 to pozostaje mi potem nic nie jeść przez 16-17 godzin. Koło 22 robiłabym się strasznie głoda. Dlatego też wydaje mi się, że ta godzina 18 jest bardziej umowna i raczej chodzi o to by nie objadać się na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółka27
dziekuje za podpowiedzi, czekam na wiecej:))) Brzozki to znam , mile miejsce, tylko z terminami jest problem,,, ale moze na maj cos bedzie.....a z ta Trzebieza musze zobaczyc. Nazwa lokalu to "Portowa"? A namiarow jakis dokladniejszych nie masz moze? Bede musiala sie tym zainteresowac. U nas wiekszosc gosci przyjezdna, wiec musi byc nocleg. A ile mniej wiecej bedziecie placic za 1 os. na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno , Ami ---- wiosna ma rację z tą wizytą w salonie. Ja w sobotę zakupiłam sobie sukienkę na najbliższe wesela wakacyjne.Kupiłam ją właśnie w salonie , gdzie były rówież suknie ślubne ( ach jaka fajna przymierzalnia i \"wybieg\" z dużym lustrem ) i tam Pani na odchodne powiedzała mi że nie będą mi pasowały suknie bez ramiączek ... Nie mierzyłąm co prawda żadnej , ale to dalo mi już do myślenia .... A ja w planach miałam własnie taką si\\uknię bez ramiączek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Nie bylo mnie od kilku dni i nie wiem czy jeszcze ktos tu o mnie pamieta :( Musiałam się uporac z ostatnimi egzaminami teraz mam jeszcze do napisania projekt i obrone na wrzesien. Kupilam juz buty na ślub. Pokazywałam kiedys fotke z allegro, Ryłko w kolorze ecru. Bardzo ładnie się na nodze prezentują i są niesamowicie wygodne. Poza tym bez zmian w kwestii ślubu. Jutro wybieram sie na zwiad do dwóch parafii, moze w przyszlym tygodniu zaczniemy chodzic na nauki przedmalzenskie. Zycze milego wieczoru i ... zabieram sie za czytanie i planownaie wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no....już po spacerku.... dziewczyny jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie sie melduje:D ale mam humor dobry!!!!w piątek przyjezdza domnie moja jedyna najukochansza przyjacióka-z hamburga!!!!!!!!!pewno bedziemy do rana gadac!!!!!!!! p.s jest któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sie odmeldowywuje:O ide zwyczajnie spac-padnieta jestem! dobrej nocki! p.s zabulinko opowiesz jak swietowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×