Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość czerwcowwa doli
a jakbys się czuła jakbys juz z góry wiedziała ze zabraknie dla gości hotelu? co zrobic z resztą? wsadzić ich do innych hoteli za 3 x więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koniecznie Czerwcowa - zdjęcia przeslij . My wszystkie wiemy już , jak każda wygląda :) Basiu ---- tu apel do Ciebie , brak u mnie Twojego zdjęcia :( Doli - a z tym ,ze goście będą mieć pretensję do Was, to chyba nie zawsze tak jest ... Jak ja była na jakimś weselu i orkiestra była do bani , to nikt pretensji do młosych nie miał tylko do zespołu , że wyją jak stare prześcieradło. Jedyny plus był , że często robili przerwy w tym swoim wyciu :) A jak jedzenie jest nie specjalne to raczej świadczy o zdolnościach kucharza , a nie o młodych :) W każdym bądź razie Doli ... witaj 🌻 i te zdjęcia ... koniecznie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
jest tu albo i sa osoby które na mnie najeżdzały. straciłam zaufanie bo nie wiem która to z was. Ona ciągle tu jest zawsze.:( ja się o sale nieboje, raczej o kase, czy starczy rodzicom, bo muszą kredyt wziąć, no i o hotele:(.Niechce by powiedzieli ze dla tej to hotel była a dla mnie juz nie ma, i gdzie ci ludzie sie ubiora, umyją? musza miec hotel , a za 200-170 zł nie stac mnie. Hotele przy sali dla gości sa tanie, ale mało:(. To jest kłopot własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doli nie denerwuj sie! spokojnie! Trzeba pomyśleć jakie rozwiazanie zrobic na taką ewentualnosc. Nie wiem czy mieszkasz w bloku czy w domu, bo w takich sytauacjach mozna prosic nawet znajomych z miasta żeby przenocowali goscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, że dla innych gości hotelu zabraknie jedzenia ? O to, nam powiedzieli organizatorzy, ze sie mamy nie martwić - bo biorą to na siebie. W końcu mają w tym praktykę, i to ich zawód. Moni - no właśnie, ja też nie mam pretensji do ludzi, że mi jedzenie nie smakowało, tylko do kucharza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
tak rozumiem ,ze kucharz i orkiestra to inna sprawa. No ale hotele......nie moge nawalic. kazdy gośc musi miec hotel a juz teraz wiem ze tak nie bedzie. a naprawde wynając inny hotel tej resztce to duza kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, posłałam Ci 2 przepisy na superszybki piątkowy obiad:) zresztą - nie tylko piątkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
nie mam szans na inny nocleg dla nich jak w hotelu:( Musze liczyc na to ze moze nie wszyscy przyjadą. Wtedy jakoś to bedzie. Aczkolwiek i wtedy bedzie kłopot drugi(pokoje nie mają łazienek:D ) więc korek do łazienki współnej. szlak mnie trafia bo robie się taka nerwowa. człowiek bidny to jeszcze problemy napływają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - jedyne uroki mieszkania w dużym mieście - sklep za każdym rogiem :-) Doli - u mnie cała rodzina jest z jednego miasta prawie, więc wracają po zabawie do swoich pieleszy, i biorą tych, co są spoza Warszawy. A dla tych, którzy są spoza Wawy, i nie ma kto ich przygarnąc, to mamy pokoje w tym hotelu wynajęte. Ale to chyba max 10 pokoi będzie, albo i mniej. Cała reszta sie po domach pomieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to o co chodzi z tym zaciemnieniem? nie jestem częstą bywalczynią kafeterii i nie wiem o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
mama pytanie. babka mówiła ze poproawiny do do ilustam osób pewna kwota. jednak jak to jest, czy na poprawiny szykuja iny obiad czy resztki z wesela? jezeli to z wesela to znaczy ze kucharz wiedząc o poprawinach musi kotletów naklepać więcej prawda? Tak sobie wiecie myslałam na początku ze resztki na poprawiny. Ale moze sie okazac ze nie zostanie nic z wesela i wtedy co na poprawiny? muszą więc chyba naklepac kotletów dwa razy więcej . tak rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko to są przepisy na drugie dania. Zupa najszybsza - pomidorówka - bierzesz koncentrat, 4 buliony pomidorowe albo grzybowe, rozpuszczasz je w 2 l wrzątku. Dodajesz koncentrat. Gotujesz. Dodajesz soli, vegety i (uwaga) trochę cukru. Sieksz szczypiorek i wsypujesz. Kiedy skończysz gotować, dodajesz śmietany - tylko musisz ja zahartować, czyli wlewasz tą śmietanę do czegoś i stopniowo, po jednej łyżce, wlewasz do niej gorącą zupę i mieszasz szybko, Jak już śmietana będzie gorąca, wlewasz do gara. Już nie gotujesz. Robisz makaron i wsio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
u nas z obu stron nie bedzie ani jednej osoby z naszego miasta:( prócz moich rodziców i nas:( hotel niezbędny jest więc. w tym przypadku nie moge dac ciała, poprostu musza byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku ---- zaciemniasz się z koloru pomarańczowego . Bo jak jesteś pomarańczowa to nie trzeba hasła wpisywać , ale tez każdy może się pod Ciebie podszyć ... :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa! juz kapuje! :) ja myslałam że ma sie taki kolor jak sie dostaje jakiego bana czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doli, no to musisz jakoś gości pomieścić - musisz pokombinować. Co do poprawin, to pojęcia nie mam - nie robię, więc sobie nawet nimi głowy nie zaprzątam :-) Ale ciekawe zagadnienie z tymi kotletami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
o wszystkim myslę. Gości tak rzadko widuję, więc wesele to jedyna okazja i niemozna dac pplamy. Tak juz pokombinowałam ze w 2 pokojowych dałam 4 osoby , rodzice z dorosłymi synkami:) i mimo to nadal brak pokoi. dupa blada. moze się wyjasni z czasem, moze rodzicom zostawie ten problem? w sumie to czas jeszcze, moze ktos nie przyjedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a Ty mi wyslalas zdjecie??:) ja Ci wysle jak bede w domku tylko podaj mi swojego maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwcowa ---- nam właściciel powiedział , że będzie dodatkiwa obsługa na poprawinach i częściowo pozostałe jedzenie z wesela , ale trochę też będą dorabiać jedzonka , bo np . mówiła nam że sałtki nie mogą być bo są na majonezie , który mógł sie np. popsuć .... Mówiła , że na pewno danie gorące będą robić świeże ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doli, a Ty masz tam u siebie tylko jeden hotel, z względnymi cenami za pokój ? Nie ma innego, choćby dalej, ale jednak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
mysle o sukienkach slubnych. kupujecie? ja chciałabym wypozyczyc bo taniej, a pozatym poco ma mi beza wisieć w szafie a i tak nie sprzedam jej . jestem szczupła w pasie i chciałabym w kształcie A tylko one sa takie gładkie i skromne, chciałabym aby nieco była np haftowana, koronkowa, coś aby miała w sobie. żadnych oczywiście niechce tiulów fruwających, i bufiastych rękawków. Tak chciałabym z najnowszych kolekcji. Materiały sa takie sztywne, śliczne. Ah teraz jest wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, wysłałam ponownie dzisiaj , bo wzoraj miałaś skrzynkę napchaną ... Czerwcowa .... a może po prostu jakieś mieszkania powynajmuj , zapytaj się w agencjach zajmujących się wynajmem ,czy jest możliwość wyanajmu na 1 dzień ... Co by im zależało .. A skąd Ty jesteś .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
sala ma przy sobie dla gości hotel. dalej sa owszem hotele, ale w cenie 160-360 zł . Koszmar nie? nie ma taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
zostawie ten problem z hotelami rodzico. teraz chce przygotowac sie do weekandu, odpocząc i nie myslec o tym juz.juz mój facet mówi ze nie ma dnia bym o tym nie mówiła, ze ze powinnam przestac:D tak tym zyc. ze to czas. No ale ja juz taka zamartwiaczka jestem. Musze wyluzowac chyba bo mi cisnienie podkoczy i pąpka siądzie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A doszly Twoje zdjecia czy znow Ci wyskoczylo ze skrzynka zapchana?? ja odbiore w domu, zrobie porzadek z ta skrzynka i Ci wysle fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Doli, nareszczie dobrze gadas :-D Odpocznij, wyluzuj, ten dzień jest ważny, ale czy aż tak, żeby do zawału przygotowania Cię doprowadziły ? Ja tam się bardziej cieszę na wspólne życie razem. A ślub, będzie tylko miłym wpomnieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Czerwcowa, nie martw sie na zapas, jeszcze duzo czasu, coś sie wymysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
kazdy czeka na moje wesele , pytają babcie ciotki:) , normalnie nacisk.Juz kiedys powiedziałam dajcie mi 27 tys a wesele bedzie. i sie zamkneli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
presja otoczenia, wiesz przychodzi czas i jak się zyje z chłopem to trzeba po katolicku:). mam nadzieje ze się nie rozmyslimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×