Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

ami --> marzec kwiecień to już ostatni dzwonek, na mniej niż 3 miesiące przed ślubem nie ma co szukać. Jak już pisałyśmy wcześniej ja zacznę od wyprzedaży starych kolekcji w salonach, w okolicach stycznia. Z tym czasem masz rację... Sama nie mogę uwierzyć, że już mam mniej niż rok do ślubu. Niedawno było prawie 1,5 roku... Co do słoników, to nie będziesz sie bała, że Ci trawa uschnie? Chyba, że będziesz ją zbierać przed weselem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sukienkę być może kupię pod koniec roku bądź w styczniu tak jak planuje Wiosna :) - na wyprzedażach ... A mi znowu na odwrót z tym czasem :) Straaaaasznie się dłuży - został mi rok i 2 m-ce ...nawet \"suwaczek\" się nie rusza tylko \" jeszcze ponad rok do ślubu \" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --> to zmień sobie suwaczek na taki jak mój - on odlicza nawet jeśli jest ponad rok do ślubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! :) Co do prezentów dla gości, to to jest taki zachodni zwyczaj - ale tam mają łatwiej, bo te prezenty są już uświęcone tradycją:) Np. we Francji daje się takie specjalne zawiniątka, w środku których są migdały w specjalnej polewie (dość paskudne, ale ładnie wyglądają;) ). Teraz ja mam do Was prośbę - czy mogłybyście zajrzeć na moją stronę? M ją gruntownie przebudował i badamy, czy wszystko działa - gdybyście miały czas, pochodźcie po niej trochę, po wszystkich działach, klikajcie, w co się da, i donoście: - czy obraz się nie rozpada? - jeśli tak - jaką macie ustawioną rozdzielczosć monitora? Strona jest przygotowana z myślą o 1024/768, ale po sugestiach dziewczyn z topiku obok M zrobił jeszcze wersję awaryjną 800/600. Teraz trzeba sprawdzić, jaka tak naprawdę rodzielczość jest najczęściej spotykana... - czy tekst jest czytelny? - no i czy Wam sie podoba:) Jest dużo nowych zdjeć wszędzie, nawet możecie zobaczyć, jak wyglądają tabla przez nas robione:):) Z góry dziękuję!! Jak wszystko będzi OK to za jakieś 3 tygodnie dorzucimy jeszcze ze 2 sesje do ślubów. Ale na razie - trzeba przetestować:) Miłego kolejnego upalnego dnia!!! Ami, ja też mam taka skórę - nic nie pomaga na błyszczenie. Wypróbowałam już chyba wszystkie matujące środki, drogie i tanie, i nic. Po prostu - świecę się i już. Ale pani w kosmetycznym powiedziała mi, żeby się nie przejmować, bo taka cera najładniej sie starzeje i ma najmniej zmarszczek, wię dziób w górę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny test. Tym razem powinno być ładniej i wyraźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko haha rozgryzłaś mnie :) Juz byłam na Twojej stronce :) Poki co to wszystko ładnie chodzi :) Bardzo fajne te zdjecia plenerowej tej pary od \"komorkowej panny młodej\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, podaj adres Twojej strony, chętnie obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi, jest pod nickiem, (kliknij w mój nick) nie lubię, jak ktoś wkleja sobie linki w tekście, bo to wygląda jak reklama:) Ashiu, dziękuję - a jaką masz rozdizelczość - wiesz? Fajnie, że ładnie chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam , w weekend - i zauważyłam zmianę :) Miałąm się właśnie o to Ciebie zapytać :) Bardzo ładna stronka i czytelna przede wszystkim :) U mnie nic nie rozmazuje się . Nie znam się ustawieniach komputera , ale wyczytałam we włąściwościach : rozdzielczość ma 1024 na 768 pikseli a jakość kolorów ustawiona jest na 32 bity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Monia - superaśnie!! Więc jednak są osoby, które mają tą rozdzielczość ustawioną w ten sposób... Bo M się uczył na studiach, że to najczęściej spotykana rozdzielczość, a potem mi dziewczyny na Kafe zaczęły donosić, że im linki zasłaniają tekst - i większość miała ustawione 800/600 - czyli teoria sobie, a praktyka sobie:( M teraz zrobił awaryjną wersję, co sama zgaduje, jaką ktoś ma rozdzielczosć i jak jest 800/600 to wyświetla komunikat ale też się dostosowuje i nie powinna się rozwalać, choć nie jest taka ładna... Piszcie, piszcie! To bardzo ważne dla mnie jest🌼 M teraz ma czas, a później nie będzie miał, więc musze szybko wprowadzić ewentualne zmiany:) Póxniej to już będzie lux - tylko będziemy doklejać kolejne galerie:) Widziałyście kotki? :) Ten pręgowany to nasz Tygrysek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko---Jeśli chodzi o Twoją stronkę, to jest ona wykonana w bardzo przejrzysty sposób. Ja osobiście wolałabym w tle bardziej stonowane kolory, ponieważ ten rażący fiolet nie jest zupełnie w moim stylu. Ale to jak z wszystkim - kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKi:) Ten kolor też zależy od ustawień, u mnie jest stonowany;) Przy 1200 - tego nie uwzględniliśmy! :D No, wychodzi z tego całkiem interesujący przegląd informatyczno - obyczajowy:) \"Ile naprawdę wynosi przeciętna rozdzielczość\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cos dzis słabo piszą czyzby przesilenie letnie:o mi teraz tak do głowy przyszło ze jesli za rok bedzie taka pogoda to chyab goscie samą wode mineralną beda pili a po 2 kieliszkach będą dosc mieli:):):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) a co myslicie o wypozyczeniu sukienki bo nad tym sie zastanawiam?? jejku juz mam dosyc tej pogody!!!! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadąłm i wypadam:) miłego wieczorku!do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Co myślicie na temat slubnych przesądów ... ? Koleżanka mi wczoraj powiedziała , że świadkami nie mogą być osoby, z których jedna jest stanu wolnego a druga jest w związku małżeńskim. Ze to ponoć źle dla młodej pary .... Niby w takie zabobony nigdy nie wierzyłam , ale jednak cos mnie to tknęło ... U mnie świadkową będzie panna ( i nie zapowiada sie co by zmieniła swój stan ani przez najbliższy rok , ani w najbliższej przyszłości - nie jest zwolenniczką formalizowania związków ) a świadek jest żonaty ... Już im powiedzieliśmy , że będą u nas świadkować, a nie chciałabym tego zmieniać :( A tak na marginesie to wczoraj byłam na zakupach z tą koleżanką od przesądów i kupiła sobie cudne pop prostu buciki do ślubu ( 5 sierpień , br. ) za 130 zł. Naprawde bardzo ładne - atłasowe ecru i takie - jak to określiyśmy \"nietuzinkowe\" . Z ciekawości poszłysmy na Chmielną w W-wie - a tam po prostu kiszka !!! Buty 250-300 zł , a wyglądają jak komunijne ! A z tymi przesą dami to różnie bywa , bo kupiła sobie też taki wisorek z perełką + kolczyki z perełkami .. a ja słyszałam , że nie powinno się zakłądać do ślubu pereł - na co ona , że - właśnie perły przynoszą szczęscie ... Wiec sama już nie wiem :) Miłego dnia !!! Ja dzisiaj lwią częśc dnia spędzę na mieście :( Już mi słabo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menuwiczka
czym róznią się buty komunijne od ślubnych? te i te sa białe. Nie bardzo chyba jestem na czasie co sie nosi na komunie :) ah ta młodzież, nie da się rozróżnić czy to slub czy komunia:) pannice rosną i niejedna pewnie ma szpileczki do komunii::D. ja zastanawiam się nad butami i nie dam za byty więcej niż 100 zł. gdzie ja w nich potem wyjdę? a w sprzedawanie ich nie bede się bawiła. Dlatego tez sukienke wypozyczam a buty kupie tanie. Moze czasami w lecie w nich wyskoczę do jasnego stroju, zalezy jakie te buty będą. Niechce typowo białych jak śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menuwiczka
ja zakłądam sztuczne perły bo ponoć prawdziwe to nieszczęscie. No ale którą stać na prawdziwe? sztuczne są słodkie i takie eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×