Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Słuchałam słowa piękne szczególnie \"żona to żona\" taka melancholijna troszeczke ale z duchem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie dla mnie tylko dla Ami, ale ja równeż chetnie posłucham / przeczytam ;) ...ciesze sie bardzo że niebieska piosenka sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
;( piekna ta piosenka. az mi łezki się w oku zakręciły ze wzruszenia. niestety nie jest to piosenka dla mojego K. nie przełknąłby tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez byłam przekonana że mój M nie strawi tej piosenki, a mimo wszystko zauroczyła go rówie mocno jak mnie :) ostatnio spiewa mi ja nawet przez telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej hej ! Łolaboga ...ale żeście naprodukowały stron !!! A ja dzisiaj miałam pecha i wysiadł net w pracy :( A pozatymszykuję się do wyjazdu i dopiero teraz przysiadłam do kompa. Brida---- super miejscówka ! Pod Warszawą - na zalewem zegrzyńskim też jesttaka chata - ale dla nie za daleko . Chociaż mój R. ze 3 lata dopytywał się tam o organizację wesela :) Summertea ------ ja też rocznik 78 ! - tak jak Trzy Kropki :) Mój pzryszły mąż będzie miał w dniu ślubyu skończone 30 lata a ja 1 miesiąc po ślubie skończę 29 latek .... z tym że ja od razu po ślubie chcę zaciążyć :classic_cool: Teraz jużsie żegambyć może na 2 tygodnie :( Chociażmamnadzieję że będą tam kafejki internetowe w pobliżu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia udanego urlopu :) wypoczywaj by miec siły do dalszych przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie:) Moglabym sie dolaczyc do topiku? Choc slub cywilny biore juz 23wrzesnia, to jednak koscielny bedzie w 2007 (jeszcze nie wiem dokladnie kiedy), wiec topikowo jestem w temacie;) Musze przyznac, ze organizacja slubu i wesela mnie doslownie przeraza. Teraz do cywilnego zostal juz prawie miesiac, a ja nie mam nawet ubranka kupionego, a co dopiero do koscielnego! Nic jeszcze nie mamy kupione/znalezione/zarezerwowane/zdecydowane. Straszne to jest. Po prostu strach w oczy zaglada, jak patrze jak ladnie juz macie wszystko wyszukane: restauracje, itp - nawet pierwsze piosenki! Na ile miesiecy przed slubem zaczelyscie przygotowania? Pozdrawiam wszystkie przyszle zonki! i powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida - chatka przurocza też chciałabym mieć w takiej wesele ale po mojej str warszawy nie ma nic tak slicznego z klimatem, dlatego wybraliśmy hotel. Przeczytałam tekst piosenki czy mogałabyś ją przesłać mi na maila lila_24@o2.pl Co do wieku ja jestem z rocznika \'80 a mój J z \'76. Jedno co mnie cieszy on jest bardziej zaangażowany w organizacje ślubu i wesela niż ja. W mojej gestii są: wybranie 4 piosenek na pierwszy taniec i wspólnie wybierzemy tą jedyną i zaproszenia dla gości (nie licze kosmetyczki, fryzjerki etc). On zajmuje się resztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich 🌻 kaska22 ---------------- bardzo faja sala :-) brida----------- czy mi sie wydaje czy na twoich zdjeciach jest pogoria w dabrowie? :) moj Ł. cale lata co tydzien jezdzil tam na siatkowke plazowa :D bardzo urocze miejsce na wesele. no i jesli bedziecie tam robic plener moga wyjsc ciekawe zdjecia :-) ja jedynie mialabym watpliwosci z tym podzialem gora/dol... u nas goscie w mieszanym wieku i tak pomyslelismy, ze ci co nie tancza czuliby sie "jak nie na weselu" siedzac sami, dlatego mamy dwie sale oddzielone tylko kolumnami na wysokosci miejsca dla orkiestry, wiec bedzie widac jak sie ludzie bawia :-) co do naszego wieku, w dniu slubu ja bede miala 25(blizej 26) Ł. 29 i tak jak monia mysle sobie, zeby jak najszybciej o slubie miec dzidziusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam ogromna prosbe- moze ktoras moglaby mi pomoc. chcialabym zeby w kosciele zagral duet: akordeon+skrzypce. pamietam ze ktoras cos zalatwiala w tym stylu (niekoniecznie te instrumenty) ale zupelnie nie wiem jak sie za to zabrac... bede wdzieczna za info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój J oszalał, właśnie do mnie zadzwonił żebym w wolnej chwili poszukała jakiejś szkoły tańca dla nas. Jak to powiedział \"musimy pięknie wypaść i zatańczyć coś nie banalnego\" - ciekawe co miał na myśli. Zaczynam się bać jego pomysłów Może znacie jakąś dobrą szkołę tańca w wawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, ja chodziłam do Proximy, tam uczą ci tancerze, co w Tańcu z gwiazdami. Nie wiem, czy to dla Ciebie zaleta, czy wada :-) Ja miałam instruktora nie medialnego, który z żadną gwiazdą nie tańczył. Był ok., ale po kursie ani w zab tańczyć nie umiem, bo na to to trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć, i najlepiej zacząć 3 mies. przed ślubem, bo potem wszystko zapomnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jasminum, masz rację że nasza chatka jest na Pogorii :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć teraz bardziej skłaniam się do Dąbrowy.... pomieszana troche sytuacja :) , a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Już wtorek, a to oznacza, że jeszcze tylko 3 dni i wreszcie upragnione wakacje :D Jeśli chodzi o oprawę muzyczną w kościele, to też jestem na etapie weryfikacji pomysłów. W tym momencie stanęło u mnie na skontaktowaniu się z trębaczem. Jednakże jeszcze nie otrzymałam od niego żadnej zwrotnej informacji :( O ile dobrze pamiętam, to Monia dużo na ten temat pisała. Trzeba ją popytać jak wróci z wakacji. A tymczasem zmykam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wszystkie przyszłe żonki i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. CHCIAłABYM ZAINTERESOWANYM PANIOM z WARSZAWY zaproponować kupno sukni ślubnej - kolor jasny ecru rozmiar 40 wzrost 170-175 + dodatki ( welon, rękawiczki, halka, ozdoba na szyję). Suknia jest dwu częściowa, bardzo wygodna- bawiłam sie w niej do samego rana. Cena do uzgodnienia. Jak bedzie potrzeba to prześlę zdjęcia. To mój adres e-mail ilesniczuk25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida------- ja z katowic ale niedlugo bede mieszkac w bedzinie... chociaz szczerze, to nie moge powiedziec zebym sie do tego jakkolwiek sklaniala albo jakos szczegolnie cieszyla :-( Bo miasto jako takie niezabyt mi sie podoba i jednak jak juz mialabym wybierac to wole katowice. niby tez niepiekne ale takie bardziej moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej laski juz wrocilam do was dzisaj bylam z swoim zarezerwowac sale na 18 sierpnia 2007 wiec juz ustalismy date 18sierpnia za jedna osobe placimy 110zl a ze mam 7 dzieci malych to place tylko za nich za sam obiad czyli 34zl bo pani pow ze niezjedza calej porcji a menu mam tak:przywiatnie sola i chlebem i lampka szampana rosol 4rodzaje miesa 3 rodzaje surowek zimeniaki przekaski: 4rodzaje wedlin sledz woleju i w smietanie ryba po grecku ryba po hiszpansku schab w galarecie salatka jarzynowa i egzotyczna jajko z szynka wgalarecie i jajko w sosie tatarskim nagoroca: flaczki igulasz barszcz +krokiet udka bigos i golobki w sosie pomidorowym a wnaszym zAKRESIE OWOCE KAWA HERBATA CUKIER CIASTO NAPOJE NOI WODKA CO SADZICIE O TYM MENIU????A GRATIS MAMY TORT I APARTAMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exstaza 218 - sądząc po menu, to jesteś tradycjonalistką :-) Bo to chyba takie typowo weselne menu ? Ciężko powiedzieć, czy dużo za taką cenę, jakoś nie umiem się odnieść. Ale bardzo fajnie, że alkohol masz w cenie :-) Jesli ja bym miała, jako gość takie menu, to bym wyszła głodna, bo większości z tych rzeczy nie jadam, ale dużo ludzi jada, więc menu jest chyba bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, nie zauważyłam, że alkohol jest we własnym zakresie - no to w takim razie trochę gorzej, oby nie było tzw. \"korkowego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×