Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość nerwi
zaciekawilyscie mnie tym tematem tortu... u mnie wstepnie ma byc tak: zupa, cieple danie (kazdy gosc wybiera sobie ze specjalnie przygotowanego menu jakies dania), deser (lody z owocami), nastepnie cos na zimno, o 12 tort, no i na zakonczenie cos znowu cieplego (jeszcze nie wiem co ;)) Ja wlasnie wrocilam z moim K z buszowania po sklepach. Znowu sie obkupilam a mialam oszczedzac :( ale coz zyje sie tylk raz :D Wybralam juz tez wzor obraczek ale niestety u jubilera i ktorego mi sie one spodobaly sa z zoltego zlota a ja chce miec z bialego bo mam taka cala bizuteria i zoltego zlota wcale nie nosze... Wiec postanowila pochodzic z tym wzorem po innych jubilerach i moze ktorys zrobi mi taka obroczke w bialym zlocie :) Wplacilam tez zadatek na moja sukienke ;) I nawet moj K poszedl ze mna do salonu (choc wczesniej mowil ze na bank nie pojdzie bo chce mnie dopiero zobaczyc w kosciele) bo tak mu namieszalam z kolorem (nie mogl sobie wyobrazic tej jasnej cytrynki, ale nie ma co sie dziwic bo faceci to podobno daltonisci :D) ze nie wiedzial juz o co mi chodzi. Laskawie wiec mu pozwolilam isc ze soba ale sukienke zobaczyl tylko na wieszaku, tak ze efekt koncowy zobaczy dopiero w kosciele :) Pozgrowionka gorace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy dziś na pierwsze przedmałżeńskie nauki jak myslicie mozna 8 miesiecy wczesniej ma to jaieś znaczenie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kaśka! Myślę, że to nie powinien być problem - a jeśli jeszcze np. oboje pracujecie, albo nie mieszkacie w tym samym mieście, i akurat teraz macie okazję, to na bank nikt nie może robić kłopotów. Miłej zabawy;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc właśnie wróciliśmy z pracy, zimno dziś było... cocoloko - napisz mi na ile wygladam, a ja Ci później napisze jaki mam wiek:) jestem poprostu ciekawa na ile wygladam latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czytam WAs regularnie ale nie piszę zbyt często, bo jak to już wcześniej ktoś zauważył \'stara\' ekipa zżyła się ze sobą i te nowe trochę z boku, ale nic to. U mnie ciągle zastój w przygotowaniach tyle że ostatnio P. zaoferował się, że porobi sam zaproszenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, sylwja - a macie już jakiś pomysł na te zaproszenia? ja tez się za nie zabieram ale jakoś zabraś się nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chcialam sie tylko przywitac..na nic nie mam czau a teraz jeszce dodtakowe obowiązki w pracy.... ale cóz kasa wyższa...i premia;))))) pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dawno się nie odzywałam ale tak to jest na koniec roku od groma roboty i nie wiadomo w co ręce włożyć. Po wczorajszym słuchaniu przez pare godzin muzyki w końcu zdecydowaliśmy się pierwszą piosenkę. Niestety nasz zespół nie jest w stanie wkonać piosenku Rubika \"Psalm dla Ciebie\" ze względu na chórki w refrenie i będzie Farba \"Chcę tu zostać\". Do tego ustaliliśmy ze Psalm dla Ciebie też zatańczymy ale ok 22 przy muzyce z płyty jak będzie sobie odpoczywał zespół. Z następnych przygotowań to dzisiaj podejmniemy ostateczną decyzję co do zaproszeń więc jutro - pojutrze powinnam wkleić link do tych co wybierzemy. Pszczółkamadzia -- dzięki tobie nie przeleciała mi wczoraj taka ważna data jak 5 miesięcy do ślubu :) dzięki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----Heja :) :) :) a jakie dzisiaj nastroje ??? Nerwi-------------> wracając do menu- to w moich stronach to zdecydowanie za mało dań ciepłych! Ale jak już pisała zabulinka co region to trochę inne zwyczaje, wymagania.. U nas praktykuje się 4-5 wejś ciepłych dań. Czyli u nas tak: 1. wejście -rosół + drugie ok. godz.19;00 bo ślub o 17;30 2. wejście - też coś ciepłego ok 22:00 - (w międzyczasie zimna płyta- coby to niebyło) 3.lody ,tort przed oczepinami albo po- ciagle niewiem:( 4. wejście 3 - kuchnie świata ok 2;00 po oczepinach 5. wejście 4 żur nad ranem dla chętnych Zabulinko-----> dziękuję za zdjątka lasko. Bardzo misię podobały te pozy taneczne! :) Ciekawe kiedy ja i mój \"księciunio\" tak bedziemy poginać??????? PO nowym roku wybieramy się na kurs tańca... Nadziejamyszki-----------> wygladasz mi na jakieś 20 -parę 22-23 nie więcej niż 24, a może i mniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
cocoloko - masz racje, w kazdym regione jest troszke inaczej. Poniewaz ja mam miec w zasadzie przyjecie weselne na 40 osob to sie na takie wlasnie menu zdecydowalam. Na poczatku tez mi sie wydawalo ze moze byc troszke za malo tych dan cieplych, ale po rozmowie z kucharzem i wlascicielem lokalu zmienilam zdanie. Ja w zasadzie jeszcze nie wiem dokladnie jak ma wygladac moje menu, poniewaz caly czas czekam na probne menu (ma byc ich okolo 5) i z tego mam wybrac jeden! :D A co do wniesienia tortu to na wszystkich weselach jakich bylam tort byl wnoszony przed oczepinami okolo 12 i dopiero pozniej byly oczepiny. U mnie tez tak planuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i........ zgadnijcie kto to.. znowu ja!:) Nadziejamyszki i nerwi-----------> bardzo fajne te wasze zaproszenia- dodałam do ulubionych w wolnej chwili przejrzę dokładniej. Sylwia-----------> witam ! :) Niewiem od kiedy jesteś tu na forum bo ja doipiero od 20/21 listopada więc raczej do starej ekipy nie należę..... ...ale ciągle jestem na bieżąco- bo czytam CODZIENNIE!- i codziennie też smaruję wypracowania. Pozdrawiam wszystkie ze starej i nowej ekipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwi--------> no naszych gości będzie trochę więcej, będą chulać -bo będzie super kapela to i więcej zjedzą! A zresztą co tu dużo gadać - moje to będzie takie wiejskie weselicho :) - więc i rzołądki wiejskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - nie wiem co ten mój P. wymyśli,. znając życie będzie sam chciał wszsytko zrobić, zaprojektować, popisać, znaleźć papier i w ogóle, więc nie wiem zupełnie, co wymyśli. Twoje są piękne :) nic, uciekam, bo muszę pędzić do drugiej pracy - uroki belfrowania - w jednej szkole pracuję a w drugiej - zarabiam kasę... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana os
Dziewczyny tak Was podczytuję i dziękuję za odpowiedzi w sprawie tortu :) U mnie jest jeszcze inaczej i bedzie 6 dań na ciepło. na wejscie o 19 krem z pieczarek i drugie danie ( na polmiskach bedą kotlety, rolady i pieczeń) oraz pieczone ziemniaki. ok 21. bedzie szaszłyk. o 23 barszczyk z uszkami po oczepinach bedzie pokaz indyka na ogniu i potem bedzie on do spozycia. ok 2-3 bedzie kolejna porcja zupy (do wyboru krem lub barszczyk) i ok 4-5 kolejne mieso(te co na wejscie). Mi się wydaje, że lepiej jak goscie bedą dostawali ciepłe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sywja---> ,że się wtrącę - masz faceta, który zrobi SAM zaproszenia fiu, fiuu - jak mówił Wróbel Ćwirek :) zdolna bestia z niego! :) liliana os----> nikt tu nie dyskutuje nad wyższościa ciepłych dań nad zimnymi...bo wiadomo- czeka się od ciepłego do ciepłego a zimne przekąski idą tylko pod kielicha. Z wtojego opisu zrozumiałam ,że nie macie poprawin?? U mnie będą więc - na weselu każde danie inne a w poprawiny powtórka z rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana os
Tak poprawin u mnie nie bedzie. Juz w niedziele popoludniu wylatujemy w podroz poslubna. Po nowym roku mamy jeszcze spotkanie w restauracji i bedziemy ustalac co jeszcze bysmy chcieli, ale mysle, ze tyle cieplego jedzenia wystarczy. Wedlin jako takich nie bedziemy mieli, bo zawsze zle mi sie to kojarzyło. Bedzie pokrojone pieczone mieso, takie pierozki na zimno, rozne ryby( po grecku, wegorze wedzone, salatki sledziowe) i takie zwykle jakies salatki (grecka, meksykanska itp.) Jeszcze jest czas, wiec pomyslimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , melduje się po powrocie z pracy, byliśmy tez zobaczyc okna w domku- są śliczne, juz nie możemy się doczekać kiedy tam zamieszkamy. cocoloko- w październiku skończyłam 22 lata... więc chyba wyglądam na tyle ile mam:) o daniach napisze później , teraz idę coś zjeść, bo śniadanko było dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z naszym obiadem jest tak: OBIAD 1.Rosół z makaronem i podrobami 2. trzy porcje mięsa na osobę ( do wyboru z 9 różnych) 3. trzy rodzaje surówek 4. kluski białe czarne, ziemniaki DESERY /CIASTA /TORTY 5. deser - do wyboru 4 propozycji 6.ciastka kruche - różne rodzaje 7. cukierki czekoladowe 8. owoce 9. 3 torty ( z 10 do wyboru) 10. siedem rodzajów ciast ( z 17 do wyboru) ZIMNA PŁYTA 11. 3 rodzaje sałatek ( z 12) 12. wędliny 13.marynaty, deska serowa ( sery, oliwki, łosoś) 14.kooreczki sledziowe 15. galaretki drobiowe i ozorkowe KOLACIA I 16. do wyboru ale najprawdopodobniej pstrąg lub panga+ frytki+ surówki KOLACJA II 17. filety z kurczaka faszerowane 18.kulki z piersi drobiowej z pieczarkami 19. szaszłyki 20.sękacz cygański 21. frankfuterki + kotlety KOLACJA III 22. barszcz czerwony z krokietem to tak w skrócie trochę się rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocoloko_ dzieki, zdolna bestia to fakt, ale przy okazji to takie Jego hobby, więc będzie przyjemne z pożytecznym :) u nas kwestia menu pozostaje otwarta, dopiero na kilka dni przed ślubem ostatecznie zadecydujemy, mamy kilka opcji do wyboru, więc trochę tez pewnie ściągnę z Was :) pozdrawiam i spokojnej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) aloha przedślubinki :D melduję posłusznie wierne czytanie! donoszę że brak nowinek z mojej strony ;) a co do tematu menu - u nas podobnie jak u Sylwji...zadecydujemy krótko przed ślubem. Mam nadzieję że nie zmienią kucharza i menu w naszej knajpce ;) musimy przemyślec ile tych ciepłych dań..u nas późno ślub będzie może nawet o 18..więc i wesele z obsunięciem.. Jak myślicie?? Tort - liljanko to do Ciebie - tam gdzie wstępnie pytałam też od kilograma liczony...czyli im więcej osób musisz nakarmić tym drożej wyjdzie...a liczy się około 100g na osobę. Na nasze 70osób to i 300zł być może zapłacimy . Taki lajf ;) Co do zaproszeń...zabłysnął nam mały śmieszny pomysł..ale musimy go dopracować a wtedy się pochwalę :) muszę zaprojektować i wypróbować jak się wydrukuje ;) dobrej nocki babki...i miłego czwartku...bo już będzie pachniał piątkiem!! acha...TO OSTATNI WEEKEND PRZED ŚWIĘTAMI! A JA JESZCE NIE WSZYSTKIE PREZENTY ZDOBYŁAM!!! :0 (babki...co sprawiacie swoim ukochańcom? ..jeśli mozecie napisać w sekrecie ;) ) buźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczynki, czytam Was codziennie bardzo uważnie, ale nie bardzo mam czas aby pisać - wir w pracy, przedświąteczne zakupy... :) Miłego dnia dla wszytskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezentu, to ja kupuję mojemu T zegarek. taki jak od dawna chciał tylko nigdy kasy nie było, a ja skrycie odkładałam i myśle, że sparwie mu przyejmość.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane;) nio dokladnie ostani weeknd przed swietami co do prezsentów to kupilam tylko albo az mojemu narzeczonemu...a kupilam radio do samochodu i glosniki oczywsicie do samochodu firmowego...(przepraszam z abłedy) jezeli jakeis sie pojawiaja:P a reszte prezentów zakupie w piatek na rynku i w gkrakowskiej w krakowie;) pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane;) nio dokladnie ostani weeknd przed swietami co do prezsentów to kupilam tylko albo az mojemu narzeczonemu...a kupilam radio do samochodu i glosniki oczywsicie do samochodu firmowego...(przepraszam z abłedy) jezeli jakeis sie pojawiaja:P a reszte prezentów zakupie w piatek na rynku i w gkrakowskiej w krakowie;) pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrówko pytam!? Hello marfuszko---------> dawno Cię nie było :) i buziaczek dla Ciebie! Capri--------> bardzo dziękuję, sympatyczna osóbka z Ciebie... prześlę obiecuję :) tygrysico20-----> a Ty gdzięś była przez ten czas???? Nadziejamyszki----------> słoneczko jesteś młodziutka :) patrząc z perspektywy 27 -latki! jak dokładnie nie będę pisać menu weselnego -bo byście pewnie się zaśliniły po pachy- hehehe :) :) :) powiem tylko,że ciast przewidzianych jest...60 blaszek! ...a oprócz krokietów do barszczyku będą ptysie faszerowane pieczarkowo-serowym nadzieniem , mniamuśne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć domiś, tygrysku, cocoloko ;) wpadam tu właściwie codziennie wieczorem na rekonesans..tyle że nie mam zbyt wiele do dorzucenia :) fajnie się za to wasze dyskusje czasem \"podczytuje\" ;) Ja wywąchałam co mojemu miłemu się ostatnio spodobało...ale ponieważ on często zagląda mi przez ramię jak piszę i czytam to na razie nie opowiem..może przed samym wyjazdem :P ajajaj..no właśnie..w tym roku pierwszy raz spędzę Boże Narodzenie poza domem..u Teściów :] (ale teściów mam superspoko :) i dwie młodsze szwagierki :P apropos...może macie pomysł na prezencik dla inteligentnej, dbającej o siebie, ambitnej 15-latki??) czwartek w toku ...weekend już tuż...chyba spędzony na poszukiwaniu upominków..a w mieszkanku brudek i bałagan chichoczą ze mnie po kątach..KIEDY JA ZDĄŻĘ PRZEDŚWIĄTECZNY ŁAD ZAPROWADZIĆ?? Miłego dnia czytelniczki :) zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×