Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witam Panie ale sie rozpisałyście ja sie chyba opóźniam ale mam tydzień wolbnego i wyjezdzamy w Góry z moim M. wiec bedę tu miała tyły.Pozdrawiam was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia28
Witam Dziewczyny! Dzisiaj naszło mnie na wróżenie z fusów. Chodzi bowiem o to, że próbuję znaleźć jakieś prognozy pogody na czerwiec 2007r. Zaczynam się obawiać, że podobnie jak w tegorocznym czerwcu mogą być tornada i trąby powietrzne:( Dziewczyny, może słyszałyście jakieś ogólne prognozy na przyszły rok... Ah... Jak ta pogoda nam utrudnia czasem życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia28 -- nie martw sie za wczasu pogoda pewnie bedzie ladna w koncu to czerwiec. Jesli ty sie obawiasz o czerwiec to co ja mam pomyslec o maju hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mój humorek w przeciwieństwie do Was niezbyt dobry, a wszystko zwiazane z brakiem zespołu. dzwoniliśmy w dziesięć miejsc z czego jeden był wolny, ale za to bardzo drogi. 35000 zl to chyba przesada.. no cóż, szukamy dalej. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, po co sie tym martwić, jak na to wpływu nie ma :-) Warto ? Ja mam inne zmartwiena, a już pogodą to już sie najmniej przejmuję :-) Zresztą pogoda jest zawsze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria - skąd Ty jesteś ? Ja właśnie mam zespół za 3500 zł., nie wiem czy to dużo, czy mało, bo nie mam żadnego porównania.Ale jak wszędzie są lepsze i gorsze zespoły, tak jak i tańsze i droższe. Kwestia poszukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami27 fajne te zdjęcia, podobają mi się. My będziemy mieli studenta fotografii, robi piękne zdjęcia i bardzo malutko policzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z okolic Częstochowy. U nas za 2-dniowe wesele chcą od 1500 do 2500. a ten zespół za 3500 dlatego tak sobie dużo liczy, ponieważ maja jakieś atrakcje typu clown i duzo zabaw. Ja tam clowna nie chce na weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście \"atrakcja\" :-o Też bym nie chciała klownów, gołębi i innych tego typu rzeczy. Nie wiem czy moja cena jest standardowa jak na Wawę, czy mój zespół jest taki świetny. Nie porównywałam, więc nie wiem. Ale skoro są u Ciebie tańsze, to czemu chcesz ten drogi ? Jak fajnie grają, to moze zrezygnuj z atrakcji i może mniej będą chcieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ami ----- mi się najbradziej podobały się zdjęcia ESTE. Pogodą ja się nie martwię ... byleby oberwania chmury nie było :) Ja za swój zespół płacę 2.500 + wokalistka ( pewnie z 500 zł) . Ale myśle że dla dobrej kapeli warto wydać i te 3.500 zł. To zalezy ile muzyków będzie i jaki reprezentują poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia28
A może mogłam wybrać wrzesień??? Teraz takie piękne babie lato mamy. A czerwiec lubi przynosić niespodzianki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam orkiestre za 3300 i dla mnie to jest cena standardowa przynajmniej tylko z takimi sie spotykałam w tym wokalistka i 4 panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie chcę tego drogiego. Ten facet mi powiedział, że czekają na kogoś kto będzie chciał te atrakcje a jak już nikt taki się nie znajdzie to wtedy zniżą cenę. Ale ja nie mam zamiaru czekać bo potem zostane na lodzie. Mam jeszcze kilka numerów do ponoć fajnych zespołów i będę dzwonić. Ale nie sądziłam że będzie z tym taki problem. Trzy kropki masz już sukienkę? bo z tego co wiem to chciałaś krótką lub spodnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zespół za 2300 zł Słyszałam ich na dwóch weselach - i moim zdaniem rewelacja. Uważam że 3500 zł to bardzo dużo. Ale być może takie ceny są w większych miastach. Moja siostra ma kapele równiez za 2300 zł, już Wam pisałam, że po przesłuchaniu CD i opinii innych - równiez uważam ich za super kapelę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila i ja jesteśmy z Wawy, więc chyba tutaj sa takie standardy cenowe. Capria - nie mam jeszcze sukienki - mnóstwo czsu do tego, chociaż nie powiem, byłam w weekend w Londynie z zamiarem pooglądania, i moze kupienia, jakbym znalazła tą wymarzoną. Ale nawet nie widziałam ani jednej sukienki - czasu na to nie było. W marcu pojadę tam pod kątem poszukiwań sukienki do slubu, teraz mam jeszcze czas. Tak chce mieć krótką, jeśli nie znajdę to będę miała kostium, bo spodnie chociaż dla mnie najfajniejsze trochę głupio by wygladały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że w Warszawie ceny wachają sie od 2.000 do 4.000 zł. Ja osobiście nie szukałam zespołu w ogłoszeniach bądź w internecie. Od początku liczyłam że bedzie to jakiś \"polecony\" i sprawdzony. Przesłuchałam zespół za 2.000 - bardzo fajnie grali - ale brakowało wokalistki ( a ja sie uparłam, ze musi być też głos kobiecy). Jak już podpisalismy umowe z naszym obecnym zespołem to poszliśmy na wesele i tam grało 5 facetów . Super ! Jeszcze nie słyszałam tak świetnej kapeli i życzyli sobie 2.500 za noc ( a grają do 7-ej , 8-ej rano !) No ale cóż ... Już nie chiałam zmieniać , bo uważam że \"mój \" zespól też jest świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie szukałam zespołu - mam w rodzinie siostrę cioteczną, która ma zespół i śpiewa na weselach, bankietach, ma długoletnią praktykę, dobry repertuar, więc w moim przypadku, to tylko się zastanawiałam czy siostra czy dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płacę za zespół 3500 i jestem baaaaardzo zadowolona - bo są faktycznie warci tych pieniędzy :) Byłam wczoraj w Krakowie na sukienkowym rekonesansie :) Nie podoba mi się nowa kolekcja (na 2007 rok), więc postanowiłam kupić jeszcze teraz z 2006 roku i ze zniżką :) no i jestem już prawie zdecydowana :) oczywiście będzie rybka :) to zdecydowanie najlepszy fason dla mnie, i po reakcji przechodniów - (duże przeszklenie), wiem, że naprawdę fajnie wyglądam... A... i moja faworytka - India z Pronoviasu idzie w zapomnienie - cięcie nad biustem jest niespecjalne (przynajmniej na mnie) ;) Wygrywa La Sposa i jedna z Herm\'sa :) fajnie, że i to mam powoli z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summertea - wow, Ty chyba najszybciej masz z nas sukienkę ;-) Mi sie nie chce za to zabierać, bo to trzeba osobiscie przymierzać, a ja bym najchętniej wszystko zleciła innym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3Kropki - ceny mnie zmusiły :) zamiast wydawac 3,5tys moge ja miec za niecałe 2 :) To takie oszczędności :) płacę sporo za zespół i salę - za to mam sukienkę w promocji ;) A fakt, że to model 2006 - to akurat mi zwisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - cena - to w sumie najważniejszy argument :-) Nie zastanawiałabym sie na Twoim miejscu, w takim razie, tylko tez bym kupowała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o sukience jeszcze nawet nie pomyślałam. Ogladam tylko jakieś w ineternecie, ale kompletnie nie wiem co mi będzie najbardzije pasowało.. jaki fason i kolor. Zainteresuję się tym dopiero w marcu. Ale gdybym trafiła tak jak summertea to też bym się chyba zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to o wielu rzeczach jeszcze nie myslalam, a jesli chodzi o sukienke, to powaznie zaczne sie rozgladac dopiero po nowym roku. Jakos tak dla mnie za wczesnie tak wszystko organizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając moje nie zdecydowanie i biorąc pod uwage że ślub w maju to chyba tez powinnam zaczac sie rozgladac za sukienka tylko jakos tak nie chce mi sie jezdzic i przymierzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria --> a z jakich okolic Częstochowy jesteś? Bo ja jestem z Częstochowy i tam biorę ślub. A próbowałaś dzwonić do zespołu Quatron? Byłam w tym roku na weselu gdzie grali i podobało mi się. Wzięli 2400 za jeden dzień (3 facetów+wokalistka) Trzy kropki--> Ja też bym najchętniej zleciła poszukiwanie sukni komuś innemu ;) W ogóle nie lubię chodzić za ciuchami a jak sobie pomyślę, że jedną suknię będę mierzyć pół godziny to mi się całkiem odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×