Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość zegarynka82
dziewczyny wejdzcie sobie na allegro i pooglądajcie suknie ślubne...po co tracic czas na jezdzenie, oglądanie, przymierzanie jak juz wiecie co wam sie podoba to poprostu mozna wtedy przymierzyc ......i ocenić czy ładnie w niej wyglądacie czy nie...ja tak zrobiłam juz od lutego ogladałam sukienki na allegro i naprawdę z perspektywy widza i podobnych wymiarów mozna ocenić jak ja bym wygladała w niej albo czego nie ubierac bo na innych wyglada żle np. sukienka która biust ma na wysokości pępka czy odstający dekolt , z halka czy bez , rybka itp. naprawde jest co oglądać i mozna sie zdecydować patrząc tylko na panny młode a nie modelki..... MOJA SUKNIA WISI JUZ W SZAFIE poniewaz jak zobaczłam ja na zdjeciu, dziewczyna akurat miała identyczne wymiary jak ja i wyglądała w niej slicznie to pomyslałam sobie ze może to ta,....pojechałam , przymierzyłam i naprawde efekt był zaskakujący wiec kupiłam bo innej juz nie chce....i to za 1/3ceny z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Jeziora - mieszkam 30 km od Częstochowy. Czy mogłabyś mi podać jakiś nr telefonu do tego zespołu? Jeśli nie chcesz na forum to podaję Ci maila ppoomm@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę przymierzanie wcale nie jest takie złe. Przed umówieniem się w salonie - przegladałam strony www, by mieć jasność, które modele mnie będą interesować, po wejściu jeszcze raz proszą, by wybrac z wieszaków, te które nam pasują i już :) W jednym sklepie ląduje się z max 5 sukienkami w przymierzalni. Z tego masz faworytkę, którą zapisują na wizytówce firmy (wraz z ceną). Całość trwa od 0.5 do 1h - już :) Ustaliłam wcześniej sklepy, które mnie będą interesować. Zwiedziłam trzy salony. Później jeszcze podzwoniłam do innych salonów z tą samą ofertą, pytając o cenę. Wybiera się najkorzystniejszą ofertę i już :) Nigdzie nie kłamałam z datą ślubu - wszędzie otwarcie mówiłam o 25.08.2007 i zawsze było OK :) w jednym sklepie powiedzieli, że zupełnie ich to nie dziwi, bo mają już sprzedane na grudzień 2007 :) a ceny teraz są bardzo przyjazne :) dlatego skorzystałam :) No i nasłuchałam się sporo komplementów (pomimo, że nic nie kupiłam) - było naprawdę miło :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka82
jezeli ktoś chce miec nowa sukienkę to ja nie mam nic przeciwko chodzeniu po salonach.....choc dla mnie to chyba byłoby strasznie męczące bo ja lubię wejsc kupic i wyjść....a chodzenie i szukanie tej jedynej wymaga czasu ....zalezy jeszcze w jakim miescie sie mieszka, ile jest salonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...po ciężkim dniu wreszcie wróciłam do domu... ...naprawdę ciężko jest wbić sie w rytm pracy od rana do wieczora po tak długich wakacjach...ale i tak kocham tą pracę ;) ...jutro wreszcie idziemy do studia foto-dvd które na pierwszy rzut wydaje się nie odwalać tandety... mamy zabrac sobie kilka reportazy i na spokojnie poogladac w domku... mam nadzieję że to bedzie to czego szukamy bo jakos nie bardzo mam ochotę nadal szukać... miłego wieczorku.... zmykam do wanny sie relaksować, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida - to widzę że tak jak ja, własnie wróciłam z pracy i mam dość. zaraz nalewam wode do wanny i idę się wykąpać, zrobię sobie maseczkę i poprzeglądam gazety z łazienkami i drzwiami ( właśnie robimy łazięke i musimy wkońcu coś wybrac) a potem to trzeba by było się pouczyć 18.09 zbliza się duzymi krokami, ale chyba sobie dzisiaj odpuszcze. wczoraj miałam straszy ból głowy i chyba mnie jakieś przeziebienie łapie, bo dzisiaj zapchany nos, i ból gardła... miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Zapowiada się piękny dzień :) w dodatku w pracy mam dzień laby, tylko jak ja ten czas sporzytkuje Zycze wszytkim milego dnia i jak ktoras bedzie miala ochote pogadac to ja z przyjemnscia potowarzysze :) Rozmawiałam wczoraj z moim bratem fotografem, zgodzil sie robic zdjecia w dodatku jego zona tez jest fotografem i powiedzial ze oboje beda robili mi zdjecia mamy tylko wymyslec miejsce na plener. Moze ktoras z was zna jakies fajne miejsce w okolicach Wawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej u Nas też piękna pogoda, słoneczko świeci i nie widac zadnej chmurki na niebie. Lila - fajnie że brat z bratową maja takie umiejetnosci i się na tym znają, że będą robić Wam zdjęcia. my niestety musieliśmy mieć fotografa - ale tylko plener, nie chcieliśmy robić reportażu ze ślubu, tzn. nie chcieliśmy , zeby fotograf robił. siostra A. ma porządny aparat i to ona będzie robiła zdjęcia z wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki --- ja tez sie ucieszylam ze beda robili nam zdjecia i ze uda nam sie zaoszczedzic troche kaski :) tylko teraz musze poszukac jakis ladny plener hmmm bedzie z tym problem bo nie chce stanadardu typu wilanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( szkoda ...ale chyba zaczynają mi switac pomysly na plener. Poogladam zdjecia z sesji kilku warszawskich zakladow fotograficznych cos tam powinnam znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Lila ----- moja przyjaciółka zajmuje się fotografią slubna i ona robi zdjęcia na zamku w Czersku , w pałacacyku w Jabłonnie, ostatnio robiła w ogrodzie botanicznym, no i oczywiście na wyraxnie życzenie klientów w Wilanowie i w Łazienkach. Ja będę miała inną panią fotograf - właśnie jutro jadę odebrać umowę. www.bogacka.pl . Ale plener juz po ślubie będzie mi robiła przpsiułka :) Noo , ona ma duże plany odnośnie naszych miejsc plenerowych ... * stadnina koni * zdjęcia nad morzem ( ale raczej nie pojedziemy i będą to zdjęcia na jakiejś plaży nad Wisłą lub Bugiem ) * stara stacja kolejowa * standardowo Czersk ( bo tam mi sie podoba ) Ja osobiście ubolewam nad tym , że we wrzesniu już jest po żniwach i pola są wykoszone , bo marzyło mi sie parę fotek w zbożu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - ja tez poprosiłam brata fotografa o zdjęcia :) Zgodził się bez problemu. I co najważniejsze - dopiero teraz gdy już najważniejsze rzeczy mamy ustalone i zaklepane poinformowaliśmy o ślubie rodzeństwo. Jak do tej pory tylko rodzice wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami87 - no to gratuluję Ci tej Pani fotograf!!! ogladalam jej strone, i to są najlepsze zdjęcia jakie do tej porywidziałam, jeżeli możesz to zdradź ile kosztuje sesja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do morza mam 360 i tyle samo w gory :( ale wiem gdzie sa w okolicach wawy ladne rezerwaty i wyglada jakby sie było na mazurach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zastanawiałyście sie już nad piuerwsza piosenka na weselu? wiem , ze jest taki temat i tak właśnie sobie myślę co by to mogło być. zespół zaproponował nam piosenke Univerce \" jestem obok Ciebie\", ale jezeli chcemy inna to mamy dać znać odpowiednio wczesnie, żeby mógł ją przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki ---- to fajnie , ze moja fotografka sie podoba :) Ona ma ponad 20 pakietów cenowych i każdy może wybrać coś dla siebie ... ja nie chciałam pleneru , więc za pakiet : przygotowania do slubu , slub , wesele 2 godziny - płace 1.450 zł, ale chyba zmienię na wesele do tortu za 1.950 zł - zresztą jutro obejrzę jak wyglądają zdjęcia z oczepin i z tortu , noi z wesela . Ta pani fotograf \"będzie \" ze mną od rana do godz. 1.00 -2.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cena jak dla mnie ogromna... u nas za reportaze- od przygotowań do tortu to chca tak ok 300 zł. a czemu nie chciałaś pleneru? ja właśnie wolę plener, zdjęcia napewna bedziecie mieli rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) U Was przygotowania ida pelna para, u mnie dopiero sala zarezerwowana, ale nie musze sie spieszyc, bo u mnie w rodzinnych stronach az z takim wyprzedzeniem nie trzeba wszystkiego zalatwiac. Chetnie bym z Wami popisala, ale musze pedzic na uczelnie, dzis wyniki z mojego egz, odezwe sie wieczorem, bo wczesniej albo bede pic ze szczescia albo z rozpaczy, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój obecny typ na pierwszą piosenkę to \" Prócz Ciebie nie mam nic\" Kayah i Kiljański. A wcześniej to obstawiałam na FArbę \" Chcę Tu Zostać\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a magma \" to jest miłość\" ? co o tej sądzicie, farba piękna piosenka ale jakaś taka smutna raczej i ja jej nie chcę na pierwszy taniec, bo chyba bym ryczala jak łupia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam trzy kandydatury na pierwsza piosenke Farba - Chcę tu zostać Kncelarya - Zabiorę cię Krajewski - Wielka miłość a po 1 w nocy będzie ślubowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namagnesowana ----- trzymam kciuki !!! Nadziejamyszki ------ ja dosyć intesywnie szukałam fotografa i musze Ci powiedzieć , że w Warszawie ( niestety) fotografowie pokroju pani Bogackiej życza sobie tyle samo , albo nawet i więcej :( Taka pani Kalinka www.kalina-stuudio.com , która tez ma fajne fotki życzy sobie 2.600 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kncelarya - Zabiorę cię i ślubowanie - nie mam pojęcia co to za piosenki i nie mogę ich nigdzie znaleść a znacie ta piosenke magmy? bo ja oniej wogóle zapomniałam, teraz ja ściągnęłam i tak słucham i sobie myśle , że to może być to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×