Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Na dole po lewej stronie jest link: papier czerpany. Może to Cię zainspiruje. Jeśli chodzi o mój projekt, to jest on wymyślony przeze mnie, więc nie sądzę, abym znalazła gdzieś identyczny. Może podobny gdzieś kiedyś wpadnie mi w oko, to wtedy wkleję. Albo po prostu wykonam zdjęcie, jak będę miała już gotowy wzór i podzielę się z Wami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nam nic nie wypadło i żebyśmy dotarły na ten kurs :) Miło będzie zobaczyć się w realu i pogadać z kimś \"znajomym\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, wątpię, żeby mi coś wypadlo w ten dzień, bardziej się boję, że to ksiażom \"coś\" wypadnie, i odwołają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialal zapytac sie od ilu osob uruchamiaja kurs :( no ale jak jeszcze zlosi sie pare osob od nas to moze bedzie wszystko git :) i kurs sie odbedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jest 10 osób, a jeszcze nie ma w necie nowej daty - miejsc mają 60, myślisz, że nie będą mieli kompletu ? Ja myślę, że będzie wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedzie komplet to w ostatecznosci moge przesunac tydzien do przodu badz do tylu ale kurs sie odbedzie ... musi sie odbyc w koncu my na niego idziemy :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Właśnie czekam na odpowiedź mojego M. czy ten 21.10 mu pasuje i coś się nie mogę doczekać odpowiedzi, pewnie na obiad wyszedł :( Też bym się chciała już zapisać i mieć to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się cieszę , bo w ciągu dnia wszystko będzie załatwione .. włacznie z tą babką z poradni rodzinnej !!! Ten ksiądz powiedział, ze poradnia rodzinna to będa 2 z 3 koniecznych spotkań , ale większość księży w parafiach nie wymaga już tego 3-go spotkania .... Ashia ----- nawet jak się zdecydujecie , a ten ksiądz nie będzie telefonu odbierał to wyślij mu tylko sms z waszymi nazwiskami i z dniem kiedy chcecie te nauki odbyć - mi tak powiedział !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia-> dzięki :) Zmykam rozwiesić pranie, a potem sprzątać kuchnię i łazienkę. Mam tydzień wolnego i muszę jakoś ten czas pożytecznie wykorzystać. Poza tym jutro wracam z Londynu siostra mojego M., a niestety w jej pokoju po remoncie zrobiliśmy sobie mały składzik i trzeba dziś zrobić z tym porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie będzie z wami się spotkać na tych naukach :) Moj J się bardzo ucieszył ze tak szybko wszytko załatwimy i nigdzie nie bedziemy musieli chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet też się ucieszył, że to wbrew pozorom nie jest długotrwałe :-) Coraz więcej rzeczy mamy załatwione, nic prawie przy tym nie robiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te całe bierzmowanie już mamy w zasadzie \"nagrane\" . Tylko, że trzeba będzie chodzić przez 5 tygodni w czwartki - na Krakowskim Przedmieściu...Tylko R. jakoś tak się nie może zebrać , żeby pójść pierwszy raz :( Ale dzięki za namiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas się tak fajnie złożyło, że chrzest mieliśmy w tym samym kościele o czym z resztą dopiero teraz się dowiedzieliśmy. Ten kościół to parafia mojego M. więc wszystko będzie na miejscu :) Ja mam wszystko w swojej parafii, w której będziemy brać ślub więc nie będzie na szczęście trzeba nigdzie jeździć :) Zdecydował się wreszcie. Też jesteśmy już zapisani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila -> już wysyłam. Dziękuję za Twoje fotki. Mam dziś strasznie zakręcony dzień. Kilka rzeczy na raz robię i jeszcze nie zdarzyłam Ci odpisać, ale już nadrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki!! Dzisiaj mam dobry humor i mam nadzieje z nic mi go nie popsuje. A ten humorek zwiazany jest napewno z tym ze jade do Polski, do domciu:):) Bardzo się ciesze z tego powodu. Zycze wszystkim milego dnia i 🌼 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dnia dla wszystkich :) u mnie tez sie zapowiada przyjemny dzien pszczółkamadzia --- 8 miesięcy i coraz bliżej już nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Po wczorajszym egzaminie do tej pory nie moge dojsc do siebie, a najgorsze, ze wyniki dopiero jutro i muszy zyc w niepewnosci. Bylismy wczoraj z moim P zalatwiac kamerzyste, ale sobie zrobili wolne akurat 11-go wrzesnia. Co do zespolu, to nie mam zielonego pojecia, musze popytac znajomych. Poza tym ide 23-go na wesele, wiec moze zespol bedzie fajny i bedziemy mieli ten sam. Dzis robie sobie dzien nicnierobienia:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×