Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witajcie.Mój slub cywilny odbędzie sie 4 grudnia, najpierw cywilny a dopiero za 1 rokmoże dwa kościelny,taki mamy plan, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny 🖐️ wreszcie niedziela i moge troche odpoczac, a od jutra znowu robota... wczoraj ustalaliśmy co i jak będzie w naszej łazience:D teraz trzeba tylko po sklepach pochodzić i wybrać, kafelki, umywalke, ubikację, lamki .... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja tez się ciesze że dziś niedziela, słonko za oknem i wogóle jakoś tak miło.. kocham Słonko - może to dlatego... słoneczniej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) nadziejamyszki fajnie się macie, że już urzadacie swoje mieszkanko:) My eż planujemy coś kupić, ale nie wiem czy teraz czy dopiero po ślubie będziemy o tym myśleć. Jednak tak czy siak będziemy musieli wziąć kredyt. Będziecie mieszkać w bloku czy w domku? Brida ja też uwielbiam słonko a dziś tak przyjemnie za oknem:) Chyba wezmę pieska i pójdziemy na dluugi spacer. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! ja dobrze ze dzis niedziela:) widze ze u was pogoda dopisuje, u mnie niestety nie:( i w dodatku jestem przeziebiona. Ale mimo wszystko humor dopisuje bo juz we wtrek jedziemy do polski a w sobote bedziemy sie bawic na weselu u naszyc przyjaciol:) Pozdrawiam was, zycze milej niedzieli i 🌼 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam! Piękny dzień, miałam planowany spacer z koleżankami po Łazienkach, no ale niestety trzeba się uczyć do sesji. Jeśli chodzi o mieszkanie to wczoraj dowiedzieliśmy się z narzczonym, że mamy czas do końca września by opuścić mieszkanie, w którym ostatnio mieszkaliśmy (on od dwóch lat) :-o Było to mieszkanie koleżanki, która wyszła za mąż w Anglii i do Polski raczej już nie wróci. Siostra narzeczonego postanowiła się tam wprowadzić i w dosyć mało elegancki sposób oznajmiła nam, że mamy spakować manatki i zwolnić jej mieszkanie. 18 września mam egzamin, potem czeka nas pakowanie i przeprowadzka. Ja do rodziców, narzeczony do kawalerki pod Warszawę. Nie mogę się doczekać, aż w końcu będziemy mieli własne cztery kąty, z których nikt nie będzie mógł nas wyrzucić. Życzę wszystkim miłego dnia i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creedka
ashia - ja też jestem z Podkarpacia, u nas będzie grał zespół ELVIS, są z Horyńca, posłuchaj sobie na ich stronce www.elvis-music.prv.pl Według mnie jeden z lepszych zespołów jakie "przesłuchiwaliśmy". Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania...*************
czesc dziewczyny- widze ze nie tylko ja jestem z podkarpacia. Mam pytanko-ile kosztuje ten zespol elvis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania...*************
i jeszcze jedno....jak sie zaczernia nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na glownej stronie forum pisze na czerwono internautko zarezerwuj swoj nick i tam musisz wejsc i potem juz wszystko jest napisane. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słoneczka! Właśnie wrócilismy do domku. Bylismy u kolegi na działce, 100 km od Wawy, w okolicach Ostrołęki. Boskie miejsce. Po prostu busz, zero prądu, wody bierzącej, ale naprawdę super się bawaliśmy. Dziś byliśmy na grzybach i nawet udało się nam coś znaleść :) Jutro napiszę coś więcej bo teraz zmykam pod prysznic i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciliśmy z obiadku. bylismy potem byliśmy nad zalewem na spacerze, a później jeszcze u przyszłych teśćiów na chwilkę. teraz zabieram się za sałatkę owocową, potem kąpiel i o 20 taniec z gwiazdami:) Capria- my po slubie będziemy mieszkać w domku. jest to domek , który tata mojego narzeczonego dostał po swoich rodzicach jak zmarli. dom był wynajmowany przez ten czas studentkom, bo rodzice narzeczonego mają swoj dom. dom ma dwa pietra. i my przez pierwszy rok bedziemy mieli górę, a dół będziemy teżwynajmować studentkom, tak więc opłat za dom nie będziemy mieli zadnych. a później to już się zobaczy. mamy duży ogró. już nie mogę sie doczekać kiedy tam zamieszkamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom z ogrodem.. piękne perspektywy! Tylko uważaj na te studentki, zrób selekcję, żeby mężuś za bardzo zadwowlony nie był;) a już najlepiej to studentom wynajmijcie:) Wiosna. Jednak to prawda, że momentami z rodziną to najlepiej się na zdjęciach wychodzi. Dziewczyny udanego dnia i duuuużo uśmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziekwczyny Nowy tydzien i nowe wyzwania :) jej jak zwykle po weekendzie mam duzo nadrabiania w czytaniu gdyby nie to ze non stop w weekendy gdzieś nas nosi to z przyjemnoscia z wami bym posiedziala poklikala i odpoczela a tak znowu niewyspana jestem Ashia --- z przyjemnością wyślę ci zdjęcie ale jaki jest twoj adres mailowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym tyugodniu, Capria - masz rację po slubie bedziemy wynajmować studentom a nie studetkom:) że ja tez na ten pomysł nie wpadłam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy poranek. Ciężko wraca się do pracy po tak wspaniałm weekendzie. W sobotę odwiedziliśmy różne miejsca, które bierzemy pod uwagę przy wyborze pleneru. Zdecydowaliśmy na pozostanie przy skansenie. Najlepsze zdjęcia i ta architektura drewniana przeważyły szalę :) Dzisiaj wybieram się do galenterii po atłasową wstążkę oraz koronkę i zabieram się ostro do wykonania projektu zaproszeń, który już dawno noszę w swojej wyobraźni. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Miłego dnia dla wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi58- a ile tych zaproszeń będziesz robiła? masz jakis wzór? może masz stronkę to wklej linka. ja tez musze wybrac się do hurtowni i zakupić jakies materiały żeby porobić próbne zaproszenia i wybrać jakiś rodzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o foteczki na: mrowka_r@poczta.fm Na razie uciekam pod prysznic i rozpakowac się po weekendzie trzeba. Później się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grono troszkę się powiększyło :) Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. Och Karol 3.02 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 Ania...***** 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Ashia 11.08 Madzianietka83 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Młoda2 18.08 Capria 18.08 Namagnesowana_Pinezka 18.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 holly 16.09 Zombiaczek 22.09 Tygrysica20 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 va_neska 4.12 Onaonaona/Kaśka planuje w 2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam! ja tylko na sekunde-pracy masa ale życze wszystkim miłego dnia🌻 ps. wczoraj bylismy na filmie \"taniec zmysłów\"-polecam-na odstresowanie się kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam prośbę. Posłuchajcie tego zespołu. Obejrzyjcie filmiki i ... czekam na Wasze opinie bo wziełam się ostro za szukanie zespołu. Nie zamierzam zostać na lodzie, a prawda jest taka, że jak już mamy super salę to teraz zespół to głównym priorytet. http://www.elvis-music.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki maice jakieś pomysły na utworki które koniecznie chiałybyście usłyszeć na swoim weselu? Mamy specjalny katalog na dysku i tma będę sobie zapisywać utworki które koniecznie chcemy, na początek: \"W domach z betonu\" Martyna Jakubowicz \"Dzień dobry kocham Cie\" Strachy na Lachy ... lista dopiero powstaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia --- ja mam podać 120 utworów które chcemy aby zagrała nam orkiesta w ciągu naszego wesela jak na razie nie mamy nic :( Niedługo też będziemy robić taki katalog jak Ty tylko jakos nie mozemy sie do tego zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ashia------ przesłuchałam demo z imprez \"na zywo\" i uważam , że wokalistka ma super głosik !!! Wogóle cały zespół sprawia pozytywne wrażenie. Chociaż dobrze by było obejrzeć cały film z wesela z ich udziałem , albio znalexć postronną osobę , która bawiła się na weselu z nimi... Bo śpiew w demo paronasto sekundowy to jedno , a prowadzenie całonocnej imprezy to drugie ... Ja tez tworzę sobie własną listę utworów , które chciałabym u siebie na weselu usłyszeć .. I tak na pewno będzie repertuar Szczepanika, niektóre piosenki Niemena . Jestem fanką włoskiej muzyki , ale nie obgadałam tego jescze z facetem z zespołu i nie wiem czy podołają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na pewno będzie kombi, perfect, kukiz, krawczyk, szczepanik a reszta to wielka niewiadoma a po 1 czyli po oczepianch bedzie \"ślubowanie\" strasznie mi sie spodobal tekst i moj J wymyslil ze to bedzie z dedykacja jego milosci do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×