Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość CHARISMAA

witam.zapraszam dziewczynki do nowego topiku. z zasady my 2007-panny-nie mozemy sie nigdzie podłączyc. bo za wczesnie-albo jestesmy ignorowane... ..a ja uwazam ze im nas wiecej tym lepiej. mozemy sobie potowarzyszyc-tak jak kobietki z :przygotowan(..) wtym roku" u nich to kwestia mcy,dni tygodni... a i nas?roczek:):) duzo?mało? ja sądze ze akurat,zeby wszystko dograci spokojnie czekac. zapraszam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHARISMAA
MY JAK WIDAC:-p 2.06.2007 MAMY ORKIESTRE(JUZ TERAZ BO ROZRYWANA JEST:) PLANYJEMY WESELE NA OK130 OSÓB,RODZICE NIE PŁACA NAM ZA NIE-MY SAMI UZBIERAMY:) A JAK JEST U WAS/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIASTKO Z KREMEM ALBO BEZ
no nareszczcie!!!!!!!!!! wkoncu gdzies moge sie podziac ja tez biore slub 2.06.2007 w zasadzie to nic nie mamy załatwione:( oprócz sukienki mojej-spodobała mi sie i juz ja zakupiłam---jesli topik przezyje wkleje linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHARISMAA
-TAK -OCZYWISCIE I SŁOMKA MI Z BUTÓW WYSTAJE-ALE ITAK WYGLADAM O NIEBO LEPIEJ NIZ ---LOZA SZYDERCÓW---:-P:-P;-P czy trzeba pochodzic z wioski aby robic takie wesele? żenada. zreszta z pajacami sie nie dyskutuje. ja w kazdym razie nie poto zakładałam ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A PRZEPRASZAM
ze sie trace----i nie na temat---a wczym droga Pani/Panie wies jest gorsza od miasta?bo po Twojej wypowiedzi odniosłam takie wrazenie. mam 34 lata,robie 2specjalizacje z pediatrii,znam biegle 3jezyki,mam cudownego meza Z MIASTA:-P ślub bralismy 2lata temu.wesele było na 140 osób- w jednym z najpiekniejszych hotelii na Helu. sama pochodze z wioski gdzie mieszka całe 150 osób(to niemal tyle ile było na moim weselu-wiec moze ja całą wioske zaprosiłam?) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam: Ja zmieniam stan cywilny 07.07.07. Salę już mamy (wesele będzie na 80-100 osób), kapelę również. Loża_Szyderców --> od kiedy to mieszkańcy miast mają mniej krewnych od mieszkańców wsi? Skoro mają pieniądze i potrzebę by zaprosić tylu gości to w czym leży problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam- bo na wsiach robią takie liczne wesela - raczej . zajebiste z was prostaczki skoro po jednym pytaniu jakaś kretynka wyjeżdza z hasłem \" -TAK -OCZYWISCIE I SŁOMKA MI Z BUTÓW WYSTAJE-ALE ITAK WYGLADAM O NIEBO LEPIEJ NIZ ---LOZA SZYDERCÓW---\" słoma nie wiem bo nie widzę, ale tępota widoczna z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------witam charismo----- dobrze ze taki topik powstał--ja z przygotowan toku---ale tam sie chyba nie bardzo nadaje:( przemiłe sA TAM dziewczynki-ale dyskusja jest bbbbaaarrrddddddzo zawansowana-on maja swój dzien juz za chwilke. dobrze ze jest nas wiecje czerwcówek:-P my jutro podpisujemy umowe z restauracją.sukienki nie mam (mam zamiar sie odchudzic) p.s czy bierzecie slub konkordatowy??? i czekam na linki sukien waszych. i macham łapka do matki-załozycielki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----lozo----- nie zasmiecaj prosze. bo nam topik zdejmą. masz ochote pokrzyczec-poublizac-to prosze nie tu. aaa i jesli ktos tak jak Ty zaczyna rozmowe-wg. mnie nie moze byc odebrany inaczej. ---wiosna witaj--mysmy sie spotkały chyba na slub sierpien 2007??:)wesele Twoje-w restauracjii czy kucharki? sukienka juz upatrzona? uczysz sie pracujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--charismo---ja naprawde dddddłłłłłuuuggooo czekałam na taki topik. nie chce aby umarł on smiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te pannice znowu nie maja co
robic,tylko topiki beznadziejne zakładac:( chore to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie zdaje ze topik nie przetrawa...naprawde nie ma tu mikogo kto bierze slub w 2007? ja bardzo chciałam brac slub zimą-ale przeciez pogoda moze sie na mnie pogniewac:) wiec bedzie czerwiec-urodzinki mojego tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna- a jakie koszty?tak w przyblizeniu? my 100/os (wódeczke sami)soki swoje,owoce swoje,ciasto tez. orkiestra 1800(bez porawin) a WY? :(:(:(:(:(:gdziekolwiek jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maltankaaa
my z K. 7.07.2007(popularna data-mam nadzieje ze szczesliwa) czemu tu tak pomaranczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było gdyby topicowi udało się przetrwać - tutaj możemy przeżywać organizowanie ślubu i wesela prawie od zera, w tym drugim topicu większość dziewcząt ma już nasze problemy za sobą. ami27 --> jestem z Warszawy (i tu robimy wesele), więc koszty będą odpowiednio większe niż w innych miastach. Płacimy od osoby 160 zł (w tym szampan, tort, ciasta, napoje zimne, ciepłe, 5 gorących posiłków, przystawki itp.) Alkohol własny. Dodatkowo w cenie 16 miejsc noclegowych dla przejezdnych gości. O sukni zacznę myśleć gdy wreszcie uda mi się zrzucić 8 kg (trochę czasu na to na szczęście mam) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakąs koncepcje suknii juz masz?gorset?welon? :) kja mam wieczorkiem linka wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche bezsens
juz przygotowania?hmm jak na moje tylko sala,ksocil i to wszystko jak slub ma byc tak pozno..2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
czesc my tez w 2007 roku mamy wesele a dokładnie 4.08 i mamy już sale:) i narzaie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche bezsens --> może się wydaje to bezsens, ale jak szukaliśmy zespołu okazało się, że te najlepsze mają są już rezerwowane na 1,5 roku przed weselem... Jasne, że można zorganizować wesele w miesiąc, ale chyba lepiej trochę wcześniej jak ma się wybór, niż później na ostatnią chwilę, gdy wolne terminy mają tylko albo bardzo drogie, albo bardzo kiepskie lokale. Osobiście nie lubię przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---za wczesnie---- tak bardzo za wczesnie:mianowicie na sali na której nam najbardziej zalezało-nie ma juz miejsc od grudnia2005!!!!!! pani zaproponowała mi 1 wolny teramin 3.11.2007! szok. to samo było z orkestra-wrecz wybłagałam zeby nas\"wcisneli\"pokazywali mi swój termonarz-w tym roku null wolnych miejsc-to mnie i g. zmobilizowało-do wziecia sie do robotki:0 zostanie tylko odliczanie. a may KOBIETKI MOZEMY SOBIE DORADZAC OGLADAC DYSKUTOWAC,POKAZYWAC,WYZALIC NA KSIEDZA KTÓRY NP.BIERZE 800ZŁ ZA SLUB (JAK MÓJ:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to JUZ tyle!!! sebcia--napisz cosik o sobie-aby było mniej anonimowo- ja własnie skoczyłam rozmawiac z kamezytą-jest wg. mnie very dobry i profesjoonalista. 1400/za całe wesele-od wyjscia z domu po teledysk weselny to duzo czy mało? jak któras zechce podesle jego link-do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MY 6.01.2007
WIEC CHYBA 1 BEDE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
proszę o linka:) Jestem Sabinka mieszkam w Rzeszowie mam 21 lat i za rok wychodzę za maz dokładnie 4.08:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie:) Bardzo chętnie się do was podłączę.U mnie ślub 26.05.07 Na dzień dzisiejszy mamy zarezerwowaną salę , i faktycznie to wcale nie jest za wcześnie z przygotowaniami ,bo u mnie również już było ciężko z terminami. Jestem trochę przerażona kosztami całego przedsięwzięcia , najchętniej zrezygnowałabym z wesela ,ale cóż...nie będę walczyć z wiatrakami(rodzina nalega) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asega---koszty są rzeczywiscie wwwwiiiielkie!!!:(:( ja obstawałam przy przyjeciu-ale G.bardzo chiał wesele!u nas nikogo \"naciąganego;) niema...sama rodzinka i najbliźsi przyjaciele.. ide zjesc obiadek-zaraz wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amisiu Kochana:D Zadenuncjowała Cię dziewczynka na naszym topiku - DLACZEGO, SKARBIE, MYŚLISZ, ŻE DO NAS NIE PASUJESZ??? :( :( Mnie aż serducho zakłóło - przecież JA TO DOPIERO teroetycznie NIE PASUJĘ jako już mężatka - a tak mi tam dobrze:) Oczywiście fajnie, jeśli sie topik miło rozwinie, ale jeśli nadal będzie tak dziwnie, to wszystkie dziewczyny 2007 zaprawszamy na nasz topik - przygotowania w toku - Ami, Twój brak odczuwać nam przyjdize boleśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofane fafetki!!!!!!!!!przedstawiam WAm PANIA zabulnke---on jest od nas z przygotowan w toku.... szkoda ze tak rzadko w realu spotyka sie tak wrazliwych czarujących,mądrych ludzi!!!! dla Ciebie zabulinko🌻🌻🌻 a co tu zadnych linków niema???wiec ja zaczne.www.slubnesuknie.pl moje typy 1.3 i 60- w zasadzie juz prawie wybrałam 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×