Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Byłam wczoraj na badaniach, na 100% nie ma to nic wspólnego z nowotworem ani innym paskudztwem :) Odetchnełam z ulgą :) Prz okazji zrobiliśmy z K zakupy tzn. on sobie kupił kilka rzeczy, a mnie niestety nic się nie spodobało, i zamówiliśmy zaproszenia w centrum usług ślubnych. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam też, dziś na szczęście bez koszmarów nocnych :) Wiosno, rzeczywiście, sytuacja nieciekawa, ale widocznie tak miało być i pewnie jak zawsze wszystko się jakoś ułoży i będzie dobrze!!! głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny dzięki za wsparcie, na prawdę jesteście wspaniałe 🌼 Od kilku dni chodziłam jak struta, powoli mi już przechodzi. Przyzwyczaiłam się już do myśli, że po ślubie nie sfruniemy do wspólnego gniazdka, nadal trzeba będzie walczyć o swoje. Widocznie los uznał, że za dobrze by nam było ;) trzy kropki --> My mieszkanie kupiliśmy w 2003 roku (wtedy nas zapewniali, że budowa potrwa 2 lata... :) ). Było wtedy głośno o paru developerach, którzy zbankrutowali, o jakości wykonania made by JWC wiedzieliśmy, ale firma ta miała opinię \"budującej\". Najbardziej nam zależało właśnie na tym, żeby nie wtopić pieniędzy. Teraz sytuacja na rynku się zmieniła i zdecydowanie ich nie polecam. Najbardziej wkurzające jest chyba to, że nasz budynek stoi sobie w takim samym stanie od kilku miesięcy, natomiast na innych budowach naszego developera robotnicy pracują jak mrówki. Tylko, że u nas wszystkie mieszkania zostały wykupione, więc po co się starać - trzeba podgonić z budową tam gdzie jeszcze można coś sprzedać Życzę miłego dnia :) PS. pszczółko cieszę się, że badania wyszły pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) - miłego tygodnia w pracy dla wszystkich!(mój tydz. pracy trwa 5 dni :( dyżur w sobotę!) ale.... w sobotę wieczorem jedziemy do kucharki ustalić co i jak a w niedzielę załatwiamy wódkę weselną tak,tak przygotowania w toku... Mamy już termin zaklepany u księdza Tygrysico20 i Domiś-------------> my też w ostatniej chwili zarezerwowaliśmy termin i godzinę. Uff ale udałao się!!! Byliśmy 5 listopada (oj ciężko bylo wyciągnąć mojego A.!!bo to jeszcze \"za wcześnie\")i nasz termin 28 lipca był tak obstawiony,że obawialiśmy się że będziemy musieli przekładać :((( ale jednak pozostał 28 lipca i godzina całkiem przyzwoita 17:30 :) Młoda2--------------> a my chcemy(a może zaczej ja bardzo chcę) jechać naszym starym Miniakiem! Nasz jest z 89\' ale bardzo go lubię i jest naprawdę cudowny. Zresztą aktualnie jest u blacharza (musimy sprzedać całą naszą stajnię Miniak+2 motorki żeby mieć cokolwiek na wspólne gniazdko). Mam nadzieję, że będzie jeszcze piękniejszy i A. da się przekonać ,że to dobry pomysł :) i sprzedamy go po ślubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny, pytanko: - bedziecie korzytsały z usług kosmetyczki co do makijażu??? Kiedy mniej wiecej bedziecie robiły próbny i czy razem z analiza kolorystyczną. Zastanawiam się czy jak pójde na poczatku 2007 roku to czy nie bedzie za wczesnie, ale chciałabym aby od razu zajęła sie moja twarzą zeby w dniu slubu nie wyskoczyła mi zadna ( zachciewajka). Co o tym myslicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dni!!!!!!!!!!!!! no tak od razu widać,że jeszcze się nie obudziłam :) hehe :) z sobota to jak by nie było 6 dni!!! ;)) Pszczółko------------> cieszę się z diagnozy :) pozdrowienia czyli DUUUUUUUUUŻO zdrówka życzę Wiosenko---------> jak by Cię tu pocieszyć??? Domiś ma rację -jakos się to wszystko ułoży...na dzień dzisiejszy wyglada to nieciekawie- ale myślę że z perspektywy czasu wszystkie problemy wyglądają bardziej błacho... ....przykład moich znajomych mieszkali w wynajmowanej kawalerce, zaręczyli się zaplanowali ślub na sierpień 2005 a tu... nieplanowana ciążą!!! - z pigułek- o ironio!!! no i mimo tego że perspektywy mieli marne- zmobilizowali się na tyle,że mają swoje fajne mieszkanko(kredyt), samochód, dobre prace a z rzeczy istotniejszych CUUUDOWNĄ córeczkę!!!!! no a wesele przełożyli o miesiąć wcześniej. p.s/ zresztą pośrednio miałam na ich szczęście wpływ :)) przynajmniej tak sobie to tłumaczę ;) Monia miała rewolucje żołądkowe (czyt.wymioty) po mojej imprezie oblewającej mój dyplom ---oj się działo!!!- no i niedługo okazało się ,że będę ciocią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Dziewczynki ;) Wiosenko...wyobrażam sobie jak się musicie WKURZAĆ na myśl o tym jak Was urządzili :/ Pomęczycie się jeszcze trochę..ale oby jak najkrócej. Moja znajoma w zeszłym roku po wyjściu za mąż była zmuszona przez jakieś 2-3 miesiące z mężem mieszkać u rodziców,,mieli do wyboru - albo oddzielnie..albo po 2tygodnie raz u jednych rodziców raz u drugich. Nie wiem czydla Was byłoby to wykonalne...ale zawsze to razem, nie osobno. ;) Pozostałe baaarzo pozdrawiam dostałam jedną podpowiedź co do weekendowych kursów przedmałżeńskich w wawie..ale czekam na dalsze :) dziś kiepsko się czuję...jak wydobrzeję napisze coś więcej :) :* BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domiś------------> też mam ten dylemat.Mam koleżankę wizarzystkę i troche już gadałyśmy co by mi pasowało, jakie kolory powinnam wybrać. Jako \"zima\" powinnam zdecydować się na suknię białą, z elementami srebra czyli ogólnie zimne kolory..a ja ABSOLUTNIE niewyobrażam sobie siebie w białej sukni- myślałam o ecru, cappucino, szampanie ale nie Biel! zresztą będę miała złotą biżuterię (dostałam już od mojego A. piękny delikatny komplet kolczyli+ łańcuszek z przywieszką z małymi diamencikami - więc nie mogę nie założyćć tego cuda!) więc do złota coś słonecznego powinno być a nie biel zresztą nie wiem jak Tobie ale kolekcje na rok 2007 z sukniami błękitnymi, i sinosrebrnymi nie podobają mi się ... Domiś---------> a co do makijażu- zawsze uważałamże najlepiej wiem jak się umalować i w czym mi dobrze Miałam 2 doświadczenia z profesjonalną makijażystką i .. 1 doświadczenie - byłam świadkiem na ślubie mojej kumpelki więć zależało mi na trwałym makijażu- wiem ze są takie podkłady bardzo trwałe teatralne, które nie spływają, skóra się nie świeci tak,że nawet nie trzeba jej poprawiać i faktycznie tak było. od rana (bo zdjęcia, przygotowanie itp. itd.) do samego rana dnia następnego było O.K Makijaż miałam delikatny, super dopasowany do sukienki ale wydawało mi się ,że mam słabo podkreślone oczy bo na codzień maluję sobie roztarte kreski (bez nich wyglądam łysko!:)) ale konkludując - nieżle! koszt (50 zł) 2 doświadczenie - byłam świadkiem u mojego stryjecznego brata. Nauczona doświadczeniem - chciałam mieć dobry make-up bez koniecznoci częstych porawek- malowałam się u wizażystki (koleżanka dość odważnie poczynającą sobie z modą więc i makijaż był ostrzejszy). Ciekawy, niestandardowy, cera jak z obrazka....ale uwaga! i tu mam nadzieję, że dobra rada dla wszystkich forumowiczek:) Warto malować ze świdkową się u jednej wizażystki!!!!!!!!!!!!!! w 1 przydadku tak było- dopasowane nasze makijąże wspólgrały ze sobą - WAŻNE !- bo widać to na zdjęciach i kamerze. w 2 przypadku ja malowana byłam przez profesjonalistkę- ninaganna cera i nico odwazniejszy look- a młoda sama lekko podkreśliła oczy i bez fluidu- wyglądałyśmy jak z innej bajki!! DOBRE RADY CIOCI KAMILI- - > 1 jeśli nie ta sama makijażystka dla młodej i świadkowej to przynajmniej należy ustalić między sobą co i jak(przynajmniej ogólnie) żeby kontrast nie był zbyt wielki! 2 warto zwrócić uwagę jak wizarzystka się nosi, jak maluje bo Twój makijaż może to odzwierciedlać... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocoloko... - bardzo dziękuję za rady Twoje do do makijażu, jakoś nie wpadłam na to by iść do tej samej kosmetyczki na makijaż razem z moją świadkową... ale uświadomiłaś mi, że to ważne jest tym bardziej że jesteśmy zupełnie inne typy urody ja zima ona jasna blondynka,więc nie wiem jak się dopasujemy, no ale jakoś się dogra :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Cocoloko, ja nigdy nie byłam u wizażytski, zawsze maluje się sama, nawet nie wiem jaki mam typ cery ( wiosna lato jesień czy zima). Ale teraz się przejde i zobaczymy. Jeszcze raz wielkie dzieki :) A co do sukienki to jeszcze jestem w trakcie poszukiwań, nie mam pojęcia czy to bedzie biała czy kremowa czy perłowa. W necie wszytskie są sliczne oczywiście na modelkach, jak zaczne mierzyc w salonach to dopiero sie okaże w czym mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Młoda ------- śliczna psinka jest w Twoim suwaczku !!! Czy masz ją już u siebie ? A propos Twojego wczorajszego postu ... To że jesteś młodsza nie ma absolutnie żadnego znaczenia :) Dałas sie już poznać jako bardzo fajna koleżanka , jako osoba dojrzała do małżeństwa i bez młodzieńczego fiu bzdziu w głowie :) Pszczółkamadzia --- to dobrze że wszystko jest w porządku ! Domiś ----- ja będę korzystała na pewno z makijażystki. Na codzieńnie maluję się wogóle. Nie mam \"malowideł\" to po pierwsze , a po drugie nie umiem tego robić ... To znaczy umiem pomalaować tuszem rzęsy itp. , ale zrobić makijaż tak aby nie spłynął za 2 godziny to umie tylko osoba znająca sie na tym. Tę kwetsię pozostawię fachowcom :) A próbny makijaż to raczej zrobię z tydzień albo dwa przed ślubem. Wiosno ----- ale jak juz wezmą sie do roboty , to będzie chyba najlepszy blok mieszkalny w Warszawie :) Często sie zdarza że budują ekspresowo , ale co z tego bo potem cały blok \"chodzi\" , pękają sciany , itp. Znaczy sie nie osiadł wystarczająco przed końcowym wykończeniem . JW Constr. jednak trochę przesadza z tym \"osiadaniem \" .... 4 lata blok budować ... :( Głowa do góry i nie myśl o tym intensywnie , a wszystko z czasem się ułoży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście chodziło mi o typ urody a nie cery. mam wir w pracy i dlatego ta pomyłka tu pisze do Was a tu wypełniam kolejną tabelkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii malowania to ja też jestem cienka, po prostu nie lubię i nie potrafię się malować, tzn tak jak monia i dlatego oddam się w ręce bardziej doświadczonych osób w tym względzie, byle tylko nie była to maska... więc próbny makijaż też sobie zrobię. Jejku co chwila coś nowego wychodzi i nowe sprawy do zalatwiania przybywają a czas leci... trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutkamm
czesc dziewczyny!! mogę sie do Was dołączyc?? napisze troszke o Naszej sytuacji ślubnej, w sumie to dużo nie ma do pisania ;) nie czytałam Waszego całego topicu ale mam nadzieje ze duozo sie od Was naucze :) wiec tak, mamy mały problem wybralismy sobie date ale niestety, ze nie mieszkam w duzym mieście ta data jest zajęta, dzisiaj bede dzwonic do ostanniej najlepszej restauracji w okolicy wiec sie wszystko rozstrzygnie... nie mielsimy okazji wczesniej "tych" spraw załatwiac bo M. był zagranicą, a teraz widze ze mamy problem :( no ale mam nadzieje ze jakoś wybrniemy, albo wybierzemy inna date, w czym wyboru tez zbytnio nie ma :o o inne rzeczy sie tak nie martwie :) pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutkamm ----- witaj 🖐️ powiem Ci tam ... Dorze by było jakbyś jeszcze muzykę na wesele miała , bo z tym też jest krucho . A jaką datę sobie wybraliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutkamm
monia.kami78 🌻 tak wiem ale jak mam rezerwowac muzyke skoro nie mamy tej daty co chcieliśmy, znaczy powiem Ci tak z 2 restauracji sa w sumie 3 daty z których moglibyśmy wybrac, chcieliśmy 6.10.2007 :) ale no niestety tej daty wiemy ze już nie będzie, mamy do wyboru 22.09, 13.10 i 27.10 i jak sie w 3 restauracji okaże ze też nici z daty to chyba będzie to 22 wrzesień, dlatego no zobaczymy jak będzie :) i wiesz jakbyśmy byli już pewni co do daty to wtedy szukam orkiestry, mam tez pare na oku... wierze ze jakoś będzie :) dam pozniej znac co wyszło z ta restauracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna - Cocoloko - Monia - dzięki dziewczyny, kamień spadł mi z serca. Za tydzień mam wyniki, ale już teraz po tym co powiedziała lekarka wiem że jest dobrze !! :) nutkamm - witam w naszym gronie. Ja już mam załatwiony kolejny punkt przygotowań - zaproszenia. Musze przyznać, że chyba nie ma już żadnego \"punktu programu weselnego\", którego nie mam albo załtwionego, albo zarezerwowanego albo upatrzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutkamm
dziękuje za powitanie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten mglisty dzień nutkamm - witaj w naszym gronie :) W związku z tym że moje przygotowania staneły w miejscu to nie mam co pisac, ale mam nadzieje że to się zmieni po targach ślubnych. Codziennie was czytam i strasznie mi miło że czasami się o mnie dopytujecie. pszczółkamadzia -- a mogłabyś umieścić linka do wybranych przez siebie zaproszeń? Teraz z moi J jesteśmy na etapie remontu łazienki tj wybieramy płytki i chyba jutro w końcu je kupimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zaproszeniami jest tak jak z sukienką. Dopiero na miejscu okazuje się, że co innego w internecie a co innego na żywo :) Dawniej chcieliśmy je sami robić, potem chcieliśmy kupić takie ręcznie robione, następnie był pomysł na gotowe, ale takie z wyższej półki, drogie, ale bardzo efektowne. A tu wybór padł na zupełnie coś innego. Wklejam zatem link: http://www.weselewkrakowie.com/galeria1_.php?id_kategorii=762295843b4e5ec Zamówiliśmy 60 szt - puste w środku, sami sobie zrobimy wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne, takie wesołe. Teraz musice coś oryginalnego do środka wymysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Obserwuję topic od dawna, ale jakos nie miałam okazji (czasu) napisać :) Widzę, że nie tylko ja biorę ślub 12 maja 2007 :))) Przygotowania w toku - a właściwie na razie ustały. Ruszą się pewnie po Nowym Roku :) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutkamm
jest wolny termin, ale sa tam 3 sale i nie mam pojęcia jak wygląda zabawa jak sa wszystkie 3 zajete, nie uśmiecha mi sie jak ktos obok będzie sie bawił, wole miec impreze dla siebie i w swoim gronie, no ale najlepiej sie ogląda na zywo, zobaczymy co z tego wyjdzie... wiem ze wy juz macie pozałatwiane dużo, dlatego mam nadzieje ze Wam tym nie nudze zbytnio...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Louisa , Nutkamm--------------------------> Witam w gronie młodych 2007 !!! i forumowiczek oczywiście! Sylwio------------> prosze bardzo, mam nadzieję,że pomogłam :) Domiś-------------> ja też zawsze maluję się sama. Moja młodsza siostra cioteczna- ta co ma ślub miesiąc przede mną- na wesela zawsze malowala się u znajomej kosmetyczki i zawsze zazdrosciłam jej jak pięknie wygląda. Jak sie dowiedziałam, że mam być świadkiem to zdecydowałam ,że poszaleję i pozwolę sobie na.. odrobinę luksusu.. Nutkam-------> życzę powodzenia z ta salą i jak się uda proponuje jak najszybciej zarezerwować kapelę oraz zaklepać termin u księdza bo z tym tez nie jest tak łatwo. My też zdecydowaliśmy się póżno(sierpień 2006) tzn. \"księciunio\" sie zdecydował bo ja to byłam gotowa ...od dawna ..........ale to osobna historia- zresztą ...:) :) Pszczólko-----> KOCHANA JESTEŚ!!!!!!!!!!!!!! Ostatnio jakoś nie byłam pewna - czy to napewno dobry pomysł zaproszenia robione samemu- ale- ten link od Ciebie mi wszystko rozjaśnił!!! dodałam do ulubionych . I już się niebywale nakręciłam - bo na tej stonie znalazłam parę rzeczy które mnie zainspirowały. MAM ŚWIETNY POMYSŁ!! :) NA NIEBANALNE ZAPROSZENIE... stokrotne dzięki p/s bardzo ładne wybraliście Hej?? Czy któraś -chociaż w przybliżeniu zna średni koszt zrobienia 1 szt zaproszenia?????????????? Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na cwilkę życzyć Wam miłęgo dnia🌻...ja w poniedziałek 1 przymiara kiecy...zdjęcia powysyłam chetnym;) sciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutkamm! Nie martw się , my na przykład ciągle nie zdecydowaliśmy się co do slali. Zarezerwowane mamy 3- ale ciągle nie zdecydowaliśmy sie na konkretną-każda ma jakieś wady!! :( a juz czas najwyższy- trzeba wpłacić zaliczkę :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×