Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Domiś ----- ta firma sprzedaje w Warszawie w halach KDT i jak byłam z koleżanką po jej ślubne butki , to pani powiedziała właśnie że dostarczają je bezpośrednio do Elizebeth. Ale gdzie je \"wytwarzają\" to nie wiem niestety ... P.S. Wysłam Ci swoje fotki . Młoda ---- podąsa się trochę i mu przejdzie :) Ja od razu jak zrobiłam prawo jazdy dostałam samochód służbowy i miałam oczywiście stłuczkę ... Ile ja się wtedy musiałam w pracy natłumaczyć , ze zasadniczo to moja wina była ale ten drugi samochód jechał z nieprzepisową prędkoscią i dlatego to się stało :) A swoje pierwsze własne autko załatwiłam w banalny sposób ... bo wjechałam na jakis pręt wystający z ziemi i przebiłam chłodnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ja po pracy wysle Co moje, bo mamy zakaz wchodzenia na prywatne skrzynki. A co do bucików to chyba zamówię przez internet, bo do warszawy mam niestety za daleko, chyba że jeszcze pojade do Wrocka bo maja byc 14 stycznia Targi i tam cos ciekawego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie koleżanki! :) Louisa--------> ja tez tak bym chciała, przymierzyć i mieć pewność, że to ta jedyna! Boję się ,że wymarzyłam sobie pewny model i jego detale a nic takiego w salonach nie będzie:( :( :( przejrzałam już trochę stron z sukniami i tak naprawdę to żadna mnie nie powaliła. TA mi się podoba i ta...tej kołnierz, tamtej spódnica...ale narazie nic konkretnego. Dziewczyny jak przeglądając coś znajdziecie z pisowaniami to prosze o linka :) Będę wdzięczna!! :) Monia---------> jakiś konkretniejszy namiar na te hale w Wa-wie? Nieznam WA-wy więc proszę o szcegóły...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kaśka22 - kupiłam suknię Atelier Diagonal 310 w Bydgoszczy - za cenę 2300. Mój rozmiar ale i tak będzie dopasowywana :) Jestem z niej bardzo bardzo zadowolona - szkoda tylko, że ubieramy ją tylko raz... A zwiedziłam salony w Trójmieście i w Bydgpszczy. Zmierzyłam sporo sukienek - a najśmieszniejsze, że najładnej na mnie leżały takie, które na pierwszy rzut oka mi się nie za bardzo podobały :))) domiś - dziękuję za namiar na butki :) Zaraz będę szukać. Podobają mi się buty Ryłko jedne, ale ciężko je dostać w moim rozmiarze. Ale mam trochę czasu jeszcze. Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocoloko_ - ze mną było różnie. Oczywiście miałam swoje typy ze stron internetowych - ale mój rozmiar to 34/36 - a takich sukni właściwie w salonach do przymierzania nie ma i żadna suknia, która mi się podobała w internecie zbyt dobrze na mnie nie leżała. W jednym salonie babki dały mi sporo modeli sukien do mierzenia - a wcześnej pokazały mi jedna w katalogu. W ogóle mi się nie podobała! Ale one i tak mi ją przyniosły - i okazało się, że leży super, ślicznie wygląda i byłam już gotowa ją kupić! Byłam pewna na 99% że to ta. Ale poszłam jeszcze do jednego salonu. Zmierzyłam dwie suknie - z czego jedna była w moim rozmiarze, ale na manekinie też nie wpadła mi jakoś szczególnie w oko. A jak ją ubrałam - to wiedziałam że zdarzył się cud - ten 1 brakujący procent :) I ją kupiłam. Tak więc trzeba mierzyć dużo! Nawet takie, które nie do końca nas przekonują! Trzeba wypróbować rózne typy gorsetów, suknie jednoczęściowe. Na pewno coś znajdziesz dla siebie! Trzeba tylko iść mierzyć, bo zdjęcia z internetu mogą być piękne, a suknia w rzeczywistości nie za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloco ----- to jest hala KDT pod Pałacem Kultury i Nauki. Na przeciwko McDonalda. Numeru stoiska nie znam , ale rzuca sie od razu w oczy bo maja same buty \"ślubne\" . Nie ma tam dużo do łażenia także jeżeli się zdecydujesz zawitać do Warszawy to nie stracisz dużo czasu na szukanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Wpadłam tylko zeby sie przywitac i zyczyć Wam miłego dnia!!!! Dziś rano zdałam sobie sprawę że nie mamy żadnych planów na noc sylwestrową!!!! Zupełnie nie wiem co będziemy robić??? A Wy macie juz cos zaplanowane????? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka ------- tak wogóle to 😘 dla Ciebie ! Witaj po urlopiku :) Ja wogóle nie mam żadnych planów na noc sylwestrową ! Niby się ostatnio zastanawialiśmy o moglibyśmy robić , ale tak naprawdę to nie byłabym zawiedziona jakbyśmy spędzili w domku we dwójkę :) Niestety , nie jest absolutnie realne ! Mamy za dużo przyjaciół i znajomych żeby dali nam tak spokojnie zaszyć się domu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ----- witaj kochana!!!!!! Ja w sumie tez bym sie nie pogniewała gdybysmy spedzili sylwestra z D tylko we dwoje ale wlasnie znajomi juz zaczynaja dopytywac o sylwestrowe plany!!!! A ja nie chce wydawac nie wiadomo ile kasy bo przeciez nowy rok przyniesie nam duzo roznych slubnych wydatkow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pocieszenie. Lepiej mi jest bo obejzałam autko i zastanawiam sie dlaczego sie na mnie dąsał. nie widac tego, tylko jakieś male ryski ale to przeciez kochane autko. Ale juz sie nie przejmuje:) Tylko moje zatoki tez sie odezwaly i mam taka glowe ciezka jakby mi ktos niezle przysunął:) Domiś wyprObuje ta mieszanke, mam nadzieje ze mi przejdzie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------:)-------00 Młoda2---------> głowa do góry! :) przyjdzie czas, że będziecie ten niemiły\"incydent wspominać ze śmiechem :)) :) Dobra rada na gardziołko- 2 saszetki lipy zrobić sobie herbatkę dodać Puchatkowe \"małe co nieco\" czyli miodku i trochę cytrynki. Smaczne więc mozna pić aż pomorze... Domiś----------> rewelka te butki!Podobaja mi się 20 -stka (mają coś z podwiązki) a 21- super do sukni z plisowanymi detalami. WIELKIE DZIĘKI:)! Louiso---> czyli potwierdza się- warto przymierzać rózne! ...już niedługo wybieram się z mamuśką na podbój łódzkich salonów.. Monia-------> dzięki za namiar! Cieszy mnie to ,że powoli rozwiązują się dylematy typu: to czy tamto...itp.itd. dzięki WAM W DUZEJ MIERZE:):):) Perełko----> Ja tez myślałam o sylwestrze we dwoje.. kolacja,świece i plany na ten dla nas bardzo ważny rok... Był pomysł na przedłuzonego sylwestra w górach..- ale same wiecie jak to jest...chociaż trochę chcemy finansowo wesprzeć rodziców w organizacji tego monstualnego przedsięwzięcia. Zreszta jak by to wygladało my wywalamy tysiączka na sylwestra a rodzice każdą złotówkę z każdej strony lustrują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja z Irlandii
Witam :-) , Zwracam sie z pytaniem do wszystkich osob ktorzy byli lub beda na przyjeciach weselnych w Zameczku Mysliwskim "Promnice". W przyszlym roku planuje slub i jeszcze za bardzo nie mam wybranego lokum na przyjecie weselne. Szukam czegos w rodzaju zameczku czy palacyku, z duza iloscia zieleni, profesjonalna obsluga, niebanalnym wnetrzem i klimatem, doskonalym menu. Szukam czegos naprawde "dystyngowanego". (Najlepiej Okolice Katowic lub Krakowa, ale moga byc tez gory: Wisla, Zakopane, itp). Myslalam wlasnie o "Promnicach", bo strona internetowa jest naprawde obiecujaca ( www.promnice.pl). Jednak nie znam nikogo kto bral lub bedzie bral tam slub. Wiec drogie internautki: Czy ktoras z Was ma juz jakies doswiadczenie z "Promnic"? Lub moze ktoras z Was moze polecic jakis wspanialy zameczek czy palacyk na Poludniu Polski? Bede naprawde wdzieczna. Mieszkam za granica i moje poszukiwania ograniczaja sie tylko do informacji zdobytych w internecie. Wiec bede wdzieczna za kazda opinie i podsuniety pomysl. Z gory dziekuje i pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko ładna ta 20 nawet o nich tez myslałam. co do 21 to nie wiem czy się stopka nie bedzie wyslizgiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
czesc dziewczyny. Ja biorę ślub 2.06.2007 w Poznaniu i powiem szczerze ze juz nie moge sie doczekac :D przeraza mnie tylko natlok spraw to zalatwienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domiś - wczoraj był wieczór wróżb u znajomych. Lanie wosku, horoskopy i inne wróżby. A przy okazji losowaliśmy się na mikołaja, należy do określonej kwoty kupić prezent. Jest nas dużo w paczce więc zabawa będzie dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. My akurat jesteśmy na etapie wybierania kamerzysty. Mamy już upatrzone studio video, mają jeszcze wolnych kamerzystów na nasz oblegany termin. No ale cena... 1500 zł. Prawdę mówiąc miałam nadzieję wydać na kamerzystę nie więcej niż 1000 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po krótkiej nieobecności... u nas zdecydowany zastój w przygotowaniach... M wyleciał już prawie 2 tygodnie temu na to swoje szkolenie, a ja pogrążona w pracy nie mam na nic czasu.... do tego cały nasz świat przewrócił się do góry nogami.... na szczęście pozytywnie :) teraz tylko czekam na święta i powrót M.... cała reszta nie ma znaczenia :) obiecuję znów zaglądać częściej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś pierwszy raz weszłam do salonu (no nie zazwie tego salonem bo 6 sukni było\\) wszytkie przecenione o 50% czyli z 1600 na 800 fajne ale wiecie ajk to jest iśc samemu to mozna dostac na głowe bo nikt Ci nie doradzi ani nic!! Ale peirwsze koty za płoty to pierwsze oglądnie bo na przymiarke nie mam ochoty!! Dzis zmieniłam też kolor włosów znajoma była u mnie i powiedziała mi cos wiesołeo za jest w 3miesiącu ciazy ale sie ciesze razem z nią!! Dzis zadzwonili z firmy ze 11.12 na 9.00 do pracy na praktyki ale już w pożądnej firmie ale sie dziś dziej a jak u was???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
ja mam zamiar dzisiaj zrobić babski wieczór z moimi przyjaciolkami u mnie w domu. Na pewno nie obedzie sie bez wróżb :D Chociasz troszke mi smutno bo mojego K. ciagle nie ma w domu poniewaz ciagle jest w podrozach sluzbowych :/ ale coz takie jest juz zycie ;) Ja przymierzalam juz pare sukni slubnych jednak ciezko mi sie na cos zdecydowac. W zasadzie podobaja mi sie suknie bez zadnych jakis duzych halek etc. Nawet upatrzylam sobie taka jedna w jednym salonie ale cena mnie przeraza bo kosztuje ponad 4 tys a troszke szkoda mi jest wydac tyle kasy na jeden dzien Choc z drugiej strony raz sie zyje i slub tez ma sie jeden raz (jak dobrze pojdzie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nagle przygotowania ślubne ruszyły z kopyta. A dokładnie zastanawiamy się... nad zmianą lokalu. Na tą decyzję złożyło się wiele czynników. Chcemy zrezygnować z wesela w Warszawie i zrobić je pod Wawą. Finansowo wyjdzie tyle samo, albo nawet i taniej. Pozostaje jednak spory problem, czy na 7 miesięcy przed ślubem znajdziemy jakiś fajny lokal weselny z wolnym naszym terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAM DJ-a
DZIEWCZYNY POMOCY!! SZUKAM DJ-a NA WESELE (12.05.2007) W GLIWICACH (WOJ.SLASKIE) ,MA KTOS MOZE JAKIES NAMIARY ALBO OFERTY?? Z GORY DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie odebraliśmy już gotowe obrączki. sa śliczne. Juz nie moge sie doczekać az bede mogła ją nosić. A to jeszcze 9 miesięcy. Do jutra T mnie wygania, ze za długo siedze przy kompie. Pa pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem :) to musze sobie poczytać co napisałyście od wczoraj :) ... poczytałam :) cocoloko ;) na tych kursach to nie wiem czy jakąś \"wiedzę\" nową zdobędziesz...ale wiem że jeśli dobrze się trafi - na mądrych ludzi, najlepiej parę małżeńską, która prowadzi...można po prostu ciekawie porozmawiać i parę uwag dających do myślenia usłyszeć. Ktoś opowiadał mi np o kursie..po którym niejedna para decydowałą się jednak rozstać..po poruszał problemy o których nigdy wcześniej nie myśleli i nie rozmawiali. Wiem jak to brzmi.. Ale wydaje mi się, że warto zadać sobie istotne pytanie - nawet TRUDNE i powodujące konflikt - PRZED ślubem (nie po...gdy już za późno) nasze czasy - tempo życia, mnogość spraw dookoła - nie sprzyjają rozmawianiu, poznawaniu się. Nawet pary, które żyją jakiś czas razem...często tak na prawdę nie wiedza o sobie tych najważniejszych rzeczy.. dotyczących planów na przyszłość, przyszłych dzieci i celów w życiu...wartości. Potem rozczarowania i załamywanie rąk...:( Myślę że warto pozastanawiać się razem...oby tylko trafić na kurs z madrymi ludźmi.. Nie z paniami od \"niekochanych jajników\" o jakich ktoś opowiadał :) Młoda :) mężczyźni mają fisia na punkcie swoich zabawek...przejdź ponad tym. I nie daj się zastraszać ani wciskać w poczucie winy.. Ma żal..to trzeba było samemu prowadzić..MOŻE on by się zmieścił ;) Zadrapania można \"wyleczyć\" :) W KDT ostatnio przeglądałam butki ślubne...kurcze..większość z czubem...aja takkich baardzo nie lubię..wolę owszem z noskiem...ale łagodnie zakończonym. Muszę rozglądać się dalej...poza tym..kupię dopiero jak będzie już sukienka :) Co do Sylwestra... Mój W. będzie w ten dzień pracował do 22. A ja nigdzie nie pójdę daleko wiedząc że później wróciłby do pustego domku :( Chyba że na jakieś domowe party na które dojedzie...zobaczymy :) Witaj nerwi :) Wiosenko...skąd taki plan szalony?? Coś było nie tak z poprzednim lokalem? :) pozdrowienia i buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca podoba nam się nasza sala (w szczególności mi i moim rodzicom). Dzwoniliśmy już w pare miejsc i obawiam się, że będzie bardzo ciężko znaleść coś innego na nasz termin. Jeszcze gorzej wygląda sprawa z załatwianiem ślubu. Dobrze, że chociaż kamerzystę udało nam się wolnego znaleść. Co do sylwestra to prawdopodobnie pójdziemy do mojej koleżanki i spędzimy go w dwie pary. O żadnym wyjeździe nie ma mowy - nie mamy na to czasu, ani pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten słoneczny dzień :) Czy któreś z was wybierają się na targi ślubne na Torwar?? Ja prawdopodobnie będę w niedziele i mam zamiar wybrać tam zaproszenia i może uda się znaleźć tą jedyną suknię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - jak dla mnie to za daleko, a po drugie, nie chcę już oglądać sukienek, co by było gdyby mi się inna spodobała niż ta którą zamówiłam... lepiej nie ryzykować, nawet stron internetowych już nie oglądam!! Powodzenia jednak Ci życzę. Koniecznie napisz jak było i czy sobie coś upatrzyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×