Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Perelko wygladalasz przeslicznie, naprawde chcialabym tak wygladac w dniu swojego slubu :) Dziekuje bardzo ci za zdjecia, prawda w drugim mailu przyszle te same zdjecia ale to nic :) Ja do slubu mam 4 tygodnie i powiem ze juz zaczynam sie pomalutku denerwowowac choc staram sie nie ;) Za jakies 2 tygodnie pewnie dopiero sie zacznie zamieszanie i zalatwianie, a teraz jestem na etapie czekania na odpowiedzi gosci, maja jeszcze 2 tygodnie czasu na zastanowienie :) Pozdrawiam was kochane serdecznie, czekam na zdjecia od ashia i jak cos sie u mnie zmieni to dam Wam znac :) http://suwaczki.waszslub.pl/waszslub.php?d=2007070701401430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Ja dzisiaj nie mam zbytnio dobrego dnia. Znów odezwał się moj żoładek i dopiero powoli wracam do zywych. Ale umowilam sie juz w Polsce z gastrologiem bo tutaj nie moge sie doprosic skierownia na jakiekolwiek badania. Ashia dziekuje bardzo za fotki, sliczna z was para i jeszcze raz zycze Wam wszystkiego co najlepsze 🌻 Perełko czy ja też mogłabym Cie prosic o fotki?? Z gory bardzo dziekuje:) Buziaki dla Was i milego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo :) ja niestety weekend mam bardzo pracowity... jutro rano mam egzamin... :( u nas w kwestiach ślubu już prawie wszystko gotowe, w niedzielę odbieramy obrączki, a za tydzień w piątek ustalamy dokładne menu i na tym koniec.. stresy związane ze ślubem na razie nie dają o sobie znać , co bardzo mnie cieszy :) ashia -> dziękuje za zdjęcia, wyglądałaś pieknie :) perełka -> wyslij mi proszę również swoje :) miłego weekendu dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! :) Perełko - ja także proszę o zdjątka, podeślę maila:) No, teraz to już sezon ruszył z kopyta :D Co chwilę będą krążyć zdjęcia;) Ja dziś niestety umieram, bo wczoraj robiliśmy plener \"wśród łąk i pól\", a moja alergia niespecjalnie lubi takie miejsca w miesiący czerwcu :P Brida - fajno, już teraz tylko z górki :classic_cool: młoda - trzymaj się, bidulo! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dziękuję za miłe słowa odnośnie zdjęć i za życzenia :) Wysłałam fotki do dziewczyn które o to prosiły. Mam nadzieję,że Wam też się zdjęcia spodobają. Perełko -> poproszę o Twoje zdjęcia mrowka_r@poczta.fm albo na ten mail z którego wysyłałam zdjęcia. Troszkę żałuję iż nie mieliśmy sesji w plenerze, ale niestety warunki atmosferyczne były niesprzyjające :( Zmykam dokończyć sprzątanie bo mam dziś wenę i nawet przemeblowanie zrobiłam :P Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko dziekuje bardzo za zdjecia:) Bardzo ładne sa takie naturalne i wesole, poprostu super:):):):) Zabulinko w tej chwili czuje sie juz lepiej ale dzisiaj cala noc nie spalam i rano tez nie ciekawie bylo ale w tym momencie ok:) Milego dnia i buziaki dla wszystkich Aha zapomnialabym wszystkim dzisiejszym Pannom Młodym zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia i trzymam kciuki za udana uroczystosc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko dziękuję za zdjęcia. Wyglądaliście fantastycznie :) Od razu widać, że jesteś szczęśliwa :) Patrzę na Twój bukiet z nieukrywaną zazdrością, mój też miał być mały, ale jak się okazało był duży i bardzo ciężki. Dziś zamierzam zabrać się wreszcie za wklejanie kartek od gości do księgi. Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ashia,,, to był cudowny dzien i byłam naprawde bardzo szczęśliwa ciesząc się każdą minutą i sekundą,,,, zresztą sama wiesz jak to jest,,,, nie wiem jak Ty ale ja przeżyłabym to wszystko chętnie jeszcze raz.... A z bukietu na początku nie byłam wcale zadowolona bo wydawał mi się zbyt skromny i taki zwyczajny,,,, doceniłam jego urode dopiero po obejrzeniu zdjęć i teraz uważam że nieźle komponował się z całością. Twój bukiet też mi się spodobał,,,, szczególnie jego kolor!!! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia!! Ślicznie wyglądaliście, dziękuję za zdjęcia. Perełko i ja chętnie obejrzała bym Wasze zdjęcia ppoomm@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dłuuuuugim weekendzie Ashia! dziękuję za zdjęcia, ślicznie wyglądaliście. Perełkoi jak także poproszę o zdjęcia :) Dla zainteresowanych jutro moge porozsyłać zdjęcia z mojego wesela. A wszystkim świeżym mężatkom życzę wszystkiego najjjj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze o zdjatka:) My slub bierzemy 1 wrzesnia i jak czytam, jak Wam się udało, że było pieknie i niezapomnianie to juz nei moge sie doczekac swojego pieknego dnia:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZiewcfzyny, po długiej nieobecności wracam do ślubu jeszcze tylko (aż) 16 dni... Ashia- bardzo dziękuję za pamięc i zdjęcia. wyglądacie na nich rewelayjnie, ale innaczej niż na zdjęciach wcześniejszych. Jednak ślub to wyjątkowa chwila i w każdej z NAs jest coś wyjątkowego. perełko ja też proszę o zdjęcia k.hyla@op.pl Lila jak bedziesz wysyłać to nie zapomnij o mnie i jak jeszcze są jakieś zdjęcia to proszę o przesłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Lila ----- oczywiście , że jestem chętna do obejrzenia Twoich zdjęć ! Wszystkiego najlepszego dla sobotnich szczęściar🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki... zostały nam dokładnie 2 miesiące do ślubu!!!! :D a tak niedawno mówiłam..\"jeszcze tyyle czasu przed nami\". dobrego tygodnia babeczki wszystkim świeżo poślubionym - GRATULACJE I ŻYCZENIA MNÓSTWA RADOCHY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zostalo mi 1 tydzien i 5 dni do tego pieknego dnia:) juz mam stresa:/...objawia sie tym ze wszytko mnie dokoloa wkurza...i najblisi cierpia..ale chyba rozumieja bo nie obrazaja sie...dziewczyny zdjęcia sliczne, pieknie wyszlyscie..poprostu bobma;)ja mam trochu duzo roboty w pracy bo od przyszklego tygodnia urlop juz zcazynam wiec musz ewszytko pozamykac na moja nieobecnosc...jutro mam juz 3 probna fryzure..mam nadzieje ze tym razem bedzie ok...bo ostanio mialam łzy w oczkach;( nie wiem kurde nic sie mi nie podoba zle sie czuje w kokach;( pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski...do mojego slubu jeszcze niecaly m-c i na samą mysl robi mi sie goraco i czuje motylki w brzuchu...stresa zaczynam miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wysłałam wam dzisiaj zdjęcia jeśli o kimś zapomniałam to proszę się napisać a zdjecia na pewno prześlę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila -> zdjęcia piękne :) Dziękuje :) Wasz taniec musiał wyglądać niesamowicie :) Przypomniałam sobie o jedynym momencie kiedy miałam już prawie łzy w oczach. W trakcie mszy podczas przekazywania \"znaku pokoju\" mój mąż pocałował mnie w rękę .... kompletnie mnie tym zaskoczył i wzruszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Lilu, ja oczywiście proszę o zdjęcia!!! :D 🌼 Perełko, doszedł, ale pusty - prześlij proszę raz jeszcze 👄 Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się witam!!!!! wszystko tak szybko minęło..i udało się dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy...dziękuje bardzo za życzenia🌻 i ja poprosze o zdjęcia marta1222@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulka witaj:D cosik do Ciebie 2 dni temu poszło...dostałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ami :) Właśnie się zastanawiałam jak wypadł Wasz ślub. Chyba Cię jakoś telepatycznie \"przywołałam na forum\" :P Cieszę się, że wszystko się udało. W sumie czemu miało się nie udać skoro każda z nas włożyła tyle serca w to aby tego dnia wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jesli macie jakieś zdjęcia ze swojego ślubu i wesela- poprosze na maila:)Pozdrawiam i miłego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, zdjęcia śliczne :D czekam na następne. Lila - wyglądałaś cudnie, a jaki taniec zabójczy :) na pewno gościom szczęki poopadały z zachwytu ;) Ehh czemu ja jeszcze tak długo na swój dzień muszę czekać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - WOW :D Wyglądałaś bardzo \"z klasą\" i przy tym naturalnie - niewielu osobom się to udaje :) I świetnie dobrana biżuteria :) nie mogę się doczekać Waszych zdjęć plenerowych :classic_cool: Dzięki piękne! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×