Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Lila śliczne zdjęcia!Wyglądaliście razem SUPER!życzę duuużo szczescia i gratuluje:)Popzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plener mieliśmy dopiero w ta sobotę mam nadzieje że jutro uda mi się pojechać po płytkę ze zdjęciami Dzięki za te komplementy na szczęście makijażystka się spisała i udało jej się zakryć niesamowite sińce pod oczami i zniwelowała opuchliznę jaką miałam po nieprzespanej nocy. Jak tylko będę miała zdjęcia z pleneru kilka ci wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila---------wygladaliście ŚLICZNIE !!! Makijaż super (jestem teraz spokojna o swój :) ), suknia, dodatki ... Ach , tylko pozazdrościć ! Naprawdę super ! Oczywiście też sie piszę na zdjęcia z pleneru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia -- z czystym sumieniem mogę ją polecić przyjechała wcześniej spokojnie zabrała się za moją niewyspaną twarz i makijaż trzymał się do samego rana tzn zmyłam go dopiero ok 10:00 w niedzile. Nic się nie osypywał i nie zostawiał śladów na ubraniu mojego J. a często się do niego przytulałam. Dwie osoby powiedziały mi że mój makijaż jest zbyt delikatny ale ja w mocniejszym źle się czułam i kazałam jej zrobić taki bardziej naturalny i wyszedł taki jak na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) 2 tygodnie bez kompa to tragedia:D No ale i tak mialam tyle zajec, ze szok. Na poczatku dziekuje Ci Lila za zdjecia, sa cudowne, a makijaz wg mnie nie jest za delikatny, idealnie do Ciebie pasuje. Ja tez prosze o zdjecia innych mlodych żon: aniutka.ak@gmail.com Ja juz po obronie prawie 2 tygodnie:) Bylismy tez u ksiedza podpisac protokól przedslubny:) Zdziwilam sie, bo zapowiedzi byly juz od tej niedzieli. Myslalam, ze sa przed samym slubem. No ale juz coraz blizej do 18go sierpnia:D Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Lila-- ja też poproszę o Twoje zdjęcia paula2705@poczta.onet.pl Żabulinka--- kolejny raz już próbuje wysłac Ci zdjęcia, mam nadzieję że teraz zakończy się to powodzeniem. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje babeczki :) no widze ,że nadrobiłyscie troszku :) Ja od środy miałam urlopik- pomagałam siostruni w przygotowaniach a dziś znowu w pracy.Potem napisze jak było- może to i dobrze że wczesniej niż my- pomaga to wyciagnąc wnioski :) konstruktywne mam nadzieję Ashia, Perełko--> ja też ja też... proszę kamila@farm.pharm.am.lodz.pl zreszta wszystkie szczęsliwe chcace podzielić sie radością tamtego dnia prosze o fotki Lila--> jeszcze raz dzięki Zabulinko---> WIELKIE BUZIOLE dla Ciebie Capria--> już pisałam ...ale co tam...tekst \"i ślubujesz ...\" mamy na zaproszeniach...przy rozdawaniu znajomi mówią że świetnie pasuje do nas...fajnie. Zreszta niektórzy doceniaja nasz własny projek- miło :) Tygrysico--> trzymaj się Młoda2--> zdrówka życzę. Moze jak zobaczysz suknie to Ci przejdzie, miną wszelkie dolegliwości- hiihii Brida--> im bliżej godziny 0 ja obawiam się jak to wszystko wypali...ale i pewna swojej decyzji a moje słonko jak by tu rzec...rozsamkował sie w tym całym rozgardiaszu przygotowań...i teraz mu to bardzo odpowiada... a mówią że kobieta zmieną jest :) Boję się że będę ryczeć.....już na ślubie siostry...ledwo dawałam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu ja tez prosze o fotki:):) Wiecie co dziewczyny nade mna to jakies fatum ostatnio wisi. Wczoraj zakaldalam tapete w pokoju i spadlam z krzesla i cos mi sie z noga stalo w sumie to stopa. Boli jak cholera, nie moge chodzic. Bylam na pogotowiu wczoraj ale tylko mi zawineli bandarzem i kule wyporzyczyli. Powiedzieli ze jak cos to mam isc dzisiaj C. Ale on twierdzi ze mi przejdzie i najlepiej poczekac do jutra. Nie mam juz sily do niego bo on jest madrzejszy bo on wie, gral w pilke i mial tak nie raz tylko ze za kazdym razem olal i teraz kostke ma jak balon i wogole. Zla jestem jak nie wiem i nie mam juz sily:(:(:( Buziaki dla Was i milego popoludnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko dzieki:):) Na przymiarke jestem umowiona na przyszly czwartek. A w Polsce juz za rzny tydzien bedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... :) Młoda2---> czwartek 21? Cholercia mam ochotę umówić sie na ten termin...chętnie bym Cię poznała :) To taki chwilowy niefart...minie :) W kwestiach zdrowotnych absolutnie odradzam słuchania facetów...im nigdy nie podrodze do lekarza. Na weselu siostry kolega tak wywijał...że kontuzja kolana która miała wcześniej spowodowała wypadniecie kolana...taka była impreza..i tacy są faceci. Wczoraj miał operację...i prawdopodobnie utraci fajna pracę z tego powodu (wziął miesiąc wolnego niby na załatwienie spraw zdrowotnych i oczywiście nic nie zrobil no ..a tereaz się tłumaczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :) Ale fajnie ze was dzisiaj tyle tutaj bylo, niestety przez to ze mieszkam w stanach i ta roznice czasowa nie moglam uczestniczyc z wami w dialogu a teraz pewnie jest za pozno. Slowko do Mlodej 2, nic sie nie przejmuj tym swoim pechem, i klotniami z przyszlym mezem, tak zawsze jest a czlowiek w takich nerwach nawet nie jest swiadomy co mowi a potem tego bardzo zaluje. Przekonalam sie na wlasnej osobie i popsulam sobie w ten sposob releacje z mama. Lila ja bym poprosila o zdjecia jak jeszcze masz mozliwosc poslania bo az nie moge sie doczekac aby zobaczyc ten twoj makijaz bo wszyscy tak o nim mowia :) Ja slub mam za 24 dni i jakos teraz sie juz nie denerwuje, przedtem nerwy bardziej dawaly mi sie we znaki. Czekamy jeszcze do przyszlej soboty na odpowiedzi gosci. Poki co moja praca wykancza mnie i psyczchcznie i fizycznie ( zajmuje sie dwojka rozpieszczonych dzieci amerykanskich) normalnie nerwy juz mam tak zszarpane ze chyba na moje dzieci mi nie starczy :) zAczne sie rozgladac za inna praca moze po slubie bo teraz nie moge juz tym zawracac sobie glowy :( Jutro odbieram sukienke i sie strasznie z tego powodu ciesze :):):) ZApomnialam powiedziec Ashi i Perelce ze pieknie wygladalyscie na waszych slubach jednak naprawde pani mloda wyglada w ten dzien wyjatkowo :) Trzymjacie sie cieplutko, pozdrawiam wszystkie juz mezatki i te ktore niecierpliwie czekaja tak jak ja na ten cudowny dzien :) Jakby ktos mial nowe zdjtaka to poslijcie karolkabatorka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane dzieki za słowa otuchy:):) Cocoloko ja jestem umowiona z nia kolo 17. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Lila - ja też poproszę fotki :) i od Ami :) i od perełki..:P i od wszystkich JużMężatek, które jeszcze do mnie nie wysłały :D pozdrawiam babeczki wieczorową porą cmoksmoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu dziekuje bardzo za zdjecia, sa super. Śliczna z Was para:) A co do makijażu to zdecydowanie zgadzam sie z reszta dziewczyn, pasowal do ciebie i wcale nie byl za delikatny. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również przesłałam fotki do miłych koleżanek :-) Tylko do Żabulinki niestety się nie udaje ---- tym razem dostałam komunikat że masz Żabulko pełną skrzynkę,,,, daj znać jak sprawdzisz co i jak to ponowię próbę :-) Miłego dnia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziś po pracy idziemy w poszukiwaniu garnituru. Ogólnie stroju dla T. Jestem Ciekawa czy znajdziemy cos fajnego. Bo w Jeleniej to raczej trudno, ale jestem nastawiona pozytywnie :) A jak u was przygotowania???? Lila poprosze równiez o zdjęcia akinimod@interia.pl Ashia dzięki za zdjęcia - bardzo ładnie Jak juz pisałam w bukiecikiem Perełki się \" zauroczyłam\". Pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :) Fajnie ze sie oddzywacie przynajmniej wiem ze nie jestem sama :) Lilz dziekuje bardzo za zdjecia i musze powiedziec ze strasznie mi sie podoba twoj makijaz i bizuteria ale zazdroszcze ci bo widze ze twoja buzka nie ma zadnych nawet najmniejszych niedoskonalosci :) Mnie niestety chyba przez ten stres wypryszczylo i zaczynam sie dodatkowomartwic ze bede nie ladnie wygladac no ale coz juz tego przewidziec nie mozna :) Domis mam nadzieje ze znajdziecie jakies garnitury bo powiem wam ze z facetami to chociaz tyle ze nie sa wybredni i najchetniej zdecydowaliby sie na pierwszy lepszy byle jak najszybciej skonczyc zakupy :) Ja dzis odbieram sukienke i bede ja trzymac u nas w domu, moje kochanie obiecalo ze nie bedzie nawet na nia patrzyl a tym bardziej otwieral zeby zobaczyc, nie chce trzymac u rodzicow bo strasznie pala i nie chce pozniej smierdziec jak papieros :) Zaraz wybieram sie do pracy choc strasznie mi sie nie chce no ale coz moge zrobic, tyle tylko ze strasznie mi sie ciagnie kazdy dzien chyba dlatego ze czekam na ten nasz slub z upragnieniem :) Trzymajcie sie dziewczynki goraco i do napisanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnitur kupiony, nawet nie było tak źle jak myslałam. Moj T jest juz cały ubrany, kupiliśmy nawet skarpetki ;) Ja miłam miec dzis przymiarkę sukienki ale zadzwonili z slonu wczoraj wieczorem i grzecznie przeprosili ze jeszcze jej nie maja bo jest straszny wir ze slubami w czerwcu i 07.07. Nie wiem jak u was ale u mnie w miescie 07.07.2007r na 1 kosciół przpada srednio 7 slubów. Tak nam powiedził ksiądz. Tak więc mam przymiarke 12 lipca. Jutro pierwsza rozmowa i jakaś ankieta u księdza :) Miłego wieczoru, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, dzieki za zdjęcia - super!!!!! Taki garniutur jak ma Twoj mężuś właśnie dzisiaj kupił sobie moj T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, Perełko...:) Dzięki za fotki - PIERWSZORZĘDNE! :D wyglądałyście pięnie - radosne, świeże, dopieszczone w każdym calu ;) panowie też całkiem do rzeczy. Perełka :) zaje..fajny efekt z tymi \"bucikami\" niespodziewankowo wyłaniającymi się spod sukni :P gratuluję raz jeszcze pozdrawiam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Udało mi się wygrzebać chwilkę:) Perełko - nie jest przepełniona, bo wszystko ściągam na Outlooka parę razy dziennie - taki komunikat wyskakuje, jak mail jest \"za ciężki\", bo ja mam kichowatego Oneta i tam wchodzi bodaj do 5M - czy mogłabyś mi wysłać te zdjątka dwoma maialmi??? Lila - czekam na Twój plenerek! :D Pozdrawiam Was wszystkie ... 🌼 domiś - gratulacje, skarpetki to już domykające detale;) coko - 👄 👄 👄 Karolka - nie ma to jak bachorki - potworki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje kobietki :) Mam sukinke i jestem bardzo szczesliwa, powisi u mnie jeszcze 3 tygodnie ale sam fakt ze mam ja u siebie przypomina mi o tym wspanialym nadchodzacym dniu. Musze na weekend wziac ja do mamy bo musze poraz ostatni przymierzyc czy wszystko jest tak przerobione jak byc powinno a u sibie w domu tego zrobic nie moge bo mieszkam z moim kochaniem :) Teraz tylko potwierdzenia gosci i za tydzien zaczynamy zalatwianie spraw z restauracja i niedlugo wesele :):):) Czekalam na to juz 12 miesiecy i ta data sie juz zbliza i te magiczne 7 :) choc wierze ze jakby i to byla inna data to i tak bylibysmy szczeliwi :) Domis fajnie ze zakupilas garniturek, no i jeszcze skarpetki jestes dobra :) Przynajmniej to masz juz z glowy :) Tutaj panowie mlodzi je wypozyczaja co w sumie sie nie oplaca bo cena prawie taka sama co kupno nowego ale maja takie same graniutry z druzbami i ojcami taka amerykanska tradycja, takze tylko ta jedno rzecz pozostawiamy z amerykanskiego akcentu a reszte wszystko po polskiemu :) Okej uciekam gotowac kolacyjke dla mojego kochania bo wraca wlasnie z pracy. ZAbulinko oj zebys wiedziala jakie te amerykanskie dzieci to diabelki :):):) Trzymajcie sie i zycze wam wszystkim milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanulina -- pamiętam o zdjęciach z pleneru dla ciebie ale nie mam czasu jechać po płytkę za dużo mam pracy mam tylko nadzieje że w tym tygodniu uda mi się je odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka-usa,ty juz masz widze wszystko,a ja...dopieor mam 2 przymairke sukni,a narzeczony jeszcze niekupil garniuturu,atez mamy slub 07.07.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka-usa --- prześlij mi jak możesz zdjęcie z przymiarki jestem ciekawa jaką suknię wybrałaś co sie dzieje z trzy kropki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) pozdrowionka z gorącej Łodzi :) :) ;) Nawet dziś przyjemny dzień w pracy- rozdaję zaproszenia swoim profesorkom- miło że się podobają :) kurde..ale wszyscy zabawnie reagują na nazwisko mojego słonka "Murgrabia...-a to niedługo pani Kamilo trzeba będzie się kłaniac w pas..."- hehhhe Karolka- Usa---> Witam serdelecznie..bo chyba nie miałyśmy sposobności :) zrozumiałam ze koleżanka z USA? Domiś---> no to świetnie bo mój "księciunio" to nie ma jeszcze nic! No oprócz dobrych chęci :)- wiecie jak nie może isę doczekać!!! Na pocz atku marudził, że tyle przygotowań, decyzji do podjęcia...a teraz jak ja panikuję...(ciagle nie widzę się w centrum uwagi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........ a on sie cieszy ,że już niedługo.... :) Powodzenia z ankietą...dość szczegółowa...musze przyznać Marfuszka----> pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×