Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

witam :) ohh zostalo 26 dni...a dziwewczyną z 2.06 tylko 5 DNi:) Ja juz suknie mam w domu...i kurcze zaczynam sie stresowac a co za tym idzie ...chudnieice:(( a sukienka ma taki model i wzór ze musi byc dopasowana...kurcze niech te 3 tyg miną i juz bedzie po slubie i weselu... pszołko wszytkiego najlepszego na nowej drodze zycia:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami78 wysle jak tylko je zrobie mam nadzieje ze dzis sie ubiore w suknie i zrobie a jak nie dzis to najpozniej w srode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysiaca -> ja mam ślub tydzień po Tobie i również dostrzegam spadek wagi.. :) jednak u mnie powodem nie jest chyba stres przedślubny a zbyt intensywny tryb życia .. ale od lipca zwalniam na dobre :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta waga - u mnie odwrotnie, jak mnie mierzyli do sukienki, to strasznie schudłam, i ważyłam 48 kg. Teraz chciałabym przytyć, a tu sukienka mi się nie dopina ;-) Olaboga ;-) :-D ;-) Pozdrowienia dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 nie wiem czy dobrze pamiętam... ale w najbliższy weekend za mąż wychodzi Ami oraz autorka naszego topicu Charisma... Kropka.. to chyba TY prowadziłaś statystykę w tym zakresie ;) ...miłego dnia dla WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wy dziewczyny stresujecie się ze niedługo ślub a ja narazie myslę jak tu przeżyć obronę :( bo do ślubu chciałabym iść już jako pani magister! we czwartek sie rozstrzygnie czy mi się uda wybronić w czerwcu bo jak nie.. uu bedzie niedobrze ... W czerwcu cale mnostwo dziewczyn wychodzi za mąż, \"statystyki\" znajdują się na stronie 415 a ja tutaj wklejam tylko te, któe się przygotowują do slubu w najbliższą sobotę Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Marla84 2.06 nerwi 2.06 Pozdrawiam ;)Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd mi za nią
oprócz Ami27 żadnej z nich nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki🌻 dzis jestem ostani dzien w pracy..i mam dostep do neta.. z tego miejsca chciałabym Wam serdecznie podziękowac..za te miesiące wspólne spędzone ,za troske,za uśmiech,za podtrzymywanie na duchu!!!!!!Coprawda teraz juz się nie udzielam tak jak kiedys(ale mam swoje powody)-ale czytam wAs regularnie! Wszystkim razem i kazdej z osobna życze cudownego życia u boku wspaniałego mężczyzny którego wybrałysmy sobie na męża... ❤️❤️❤️ pozdrawiam ciepło!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak zwykle wpadłam się tylko przywitać, no i z życzeniami:) Kochanym Mężatkom - witajcie w klubie! :D mam nadzieję, że także będziecie wariacko szczęśliwe :) 👄 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 Kochanym Szykującym się - spokojnie przespanych nocy i obowiązkowo - optymizmu ;) Ami - trzymaj się, Kochana! 👄 Nadal upieram się, że powinnyście mieć przy sobie białą igłę z nitką;) na 4 majowe śluby ratowałam za jej pomocą suknie na dwóch :P Uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mniemam Zabulinko chodzi o igłę z białą nitką :P kobietki..sezon ślubny w pełni jak widać :) zaczynam pomału odczuwać presyjkę ;) pozdrawiam! PS. i niech już te upały dadzą trochę odsapnąć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
czesc dziewczyny. Nie wiem czy mnie pamietacie, kiedys odzywalam sie na topiku ale z braku czasu zamilklam :) Musze przyznac ze zaczyna mnie powoli dopadac stres, bo do slubu jescze tylko 4 dni (a w zasadzie to prawie juz 3) ;) Pozdrawiam wszystkie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Bardzo zadko bywam na tym forym, ale chcialabym sie pochwalic ze kupilam juz sobie suknie slubna.Niestety musi byc skrocona ale juz sie ciesze ze ja wybralam. Fason ma podobny do tej ktora wkleilam (pierwszy raz wklejam link i nie wiem czy dobrze to robie). Ma haft na gorze i taka zaokraglona zakladke z materialu zakonczona tez haftem. http://www.jola-moda.pl/gallery.php?category=suknie_slubne&collection=Kolekcja2&model=Marlena Ocencie ja jesli mozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie wiem, czy mnie tu jeszcze ktoś pamięta, ponad miesiąc temu dołączyłam do grona Mężatek, jak widze topik troche zwolnil tempo... czytam regularnie w przerwach między testami, klasowkami, poprawami - uczniowie się budza na koniec roku :) poza tym wszystko OK, pozdrawiam przygotowujące sie do Wielkiego Dnia i te co już PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvanka BARDZO mi sie podoba Twoja suknia!Ja mam podobna, skromna ale przepiekna, ale zamiast ramiaczek mam zakladana ja na szyje.pozdrawiam i milego popoludnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvanka----- suknia ładna . Przypomina mi Cosmobelle. Podejrzewam, że w rzeczywistości suknia wygląda jeszcze piekniej - bo niestety modelka trochę nie nie trafiona ..... 2-go czerwcówki !!! Powodzenia Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Witam....... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :) jestem ...żyję, biegam załatwiam, robię listy, wpadam w panikę.... ....przecież doskonale to znacie..... Dopiero terz mogę powiedzieć ,że PRZYGOTOWANIA W TOKU... Jesteśmy w trakcie zapraszania... A wogóle to WITAM PRZESERDELECZNIE :) mężatki i te zestresowane...też :) Monia-----> my też jesteśmy w fazie poszukiwania stroju dla \"księciunia\". Sprawa jest taka chciałam żeby miał surdut bo do mojej sukni w stylu retro były git!. Zresztą taka jest konwencja imprezki Chcieliśmy wypożyczyć....bo gdzie w nim chodzić potem? ...ale cena wypożyczenia...to pól ceny zakupu- przesadzają! Znaleźliśmy fajny garniak ...ale czarny....- zakładałam że tylko nie czarny....ale znowu nie bardzo bedzie pasował taki zwykły garniak... Monia uwierz...że to dla nas problem....bo dla mojego \"dłuuugiego zestawu\" cięzko coś znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko-----> no i jak????? Trzykropki----> prawie archaiczne \"olaboga\" powaliło mnie z nóg:) hehhe:) i idealnie oddało desperację :) Lila----> CUUUUUUUUUUUUUUUUDNIEEEE! Gratulations ! Pozwolisz że spiszę godzinki- ja mam ślub o 17:30...więc podobnie Najbardziej stresuję się własnietym odpowiednim zgraniem, zaplanowaniem...żeby nie latać z wywalonym jęzorem..i pogodą! (wcześniej jak któraś pisała o stresie w związku z pogodą- to nie bardzo rozumiałam....) ...a teraz o i owszem....bo nie chcę ukropu...moje słoneczko strasznie się poci na ryjku....a ja tez obawiam się że makijaż mi popłynie.. Wiosenko---> dzięki Ami---> kochana....POWODZENIA! I najlepszego :) równiez dla lubego Sylwja----> ja Cię pamietam złotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloco 🖐️ Dziecko dziekuje bardzo za życzenia ;-) :-D To \"olaboga\" to specjalnie tak napisałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Trzy kropki---> kochana....jesteś :) a niech to .....ja tez sobie użyję... ...OLABOGA.....OLABOGA...- hhihiiihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, no, jutro normalnie mamy wysyp :-D: Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Marla84 2.06 nerwi 2.06 Dziewczyny, wszystkiego najlepszego ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... :).... chciałam Wam od razu powiedzieć....mam wreszcie butki ślubne :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) oczywiście zupełny przypadek....no ale wreszcie!!!! ..wracaliśmy z pracy autkiem....no i wpadł mi w oko garniak...poprosiłam żebyśmy się zatrzymali i poszli przymierzyć. Zaparkowaliśmy tuż przy Piotrkowskiej....a ja weszłam do małutkiego sklepiku...bo \"księciunio\" płacił za parking no i BOMA! mam naprawdę niepowtarzalne butki! z okrągłymi noskami, ecru!!! na fajnym jasnym obcasie...trochę ażurkowe...w stylu retro- po prosto rewelacja do mojej sukni idealne :) :) :) najlepszego tym które mają swój dzień ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego NAJLEPSZEGO 🌻 🌻 dla dzisiejszych ( jescze) panieniek :) Coco ----- rozumiem , że garniurek nie został kupiony ...? :):) My dzisiaj zamówilismy obrączki . Zwykłe , klasyczne półokrągłe . Moja będzie miała 5,5 mm , a R. 6,5 mm. Tak jak pisałam przetapiamy wisior który nosił mój Tata i będziemy mieć pamiątkę na całe życie. W sumie wyniesie nas to 380 zł. A obrączki w sumie będą ważyć 15,12 grama . Dopiero jak zostały nam palce zmierzone widać jakjest różnica w grubości ... ja będę miała 12 , a R. 26 ... W każdym bądźrazie miłego dnia i wieczorka dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evlinka
Czesc Dziewczyny! Wiele z Was ma juz ten dzien za soba...wiele juz niedlugo bedzie w nim uczestniczyc, a mnie to dopiero czeka i mam mase watpliwosci z sama ceremonia zwiazanych. Teraz jestesmy z Narzeczonym na etapie wybierania i kompletowania jego ubioru. Mial Wasz Luby spinki w mankietach? Jakie polecacie? My zastanawiamy sie pomiedzy tymi dwoma kompletami: http://www.jubileraleksandra.pl/spinki-srebrne-mankietow-owalne-linie-p-187.html i tym http://www.jubileraleksandra.pl/spinki-srebrne-mankietow-wcieciami-p-195.html Jak Wam sie podobaja, co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) pozdrawiam ściskam i życzę ogromu szczęścia i nowych szerokich dróg dla dzisiejszych \"deszczowych par młodych\" ;) ten deszcz to na zmycie tego co stare..i na początek nowego :) dziś zakończyliśmy wreszcie naszą \"edukację przedmałżeńską\" ostatnie spotkanie z kobietką z poradni małżeńskiej - bardzo sympatyczne. Nawet szkoda, że tak krótko to trwało ;) tak więc w środę załatwiamy wreszcie z kompletem dokumentów sprawę protokołu u księdza :D juppi! kolejny krok w stronę sierpnia! cocoloco - zazdroszczę farta butkowego :P teraz mnie to czeka.. no i dobór garniaka dla prawiemałża ;) Ev(e)linka ;) ja obstawiam te pierwsze spinki - z liniami. Mnie się duuużo bardziej podobają. Fajniutkie :) w związku z tym że moja sukienka będzie miała koronkę w odcieniu jasnego złotawego capuchino..moja biżuteria raczej będzie złota.. więc i spinki W. albo \"złote\" albo srebro ze złotem.. zobaczymy :) Pozdrowienia z mokrastej wawy....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×