Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witam :) Lilus jakos tak wyszlo ze nie mam zadnego zdjecia z przymiarki w salonie bo nie pozwalali, a tutaj jak czegos nie mozna to nie da sie kogos przekonac - Ameryka :) Jak w ta sobote bede przymierzac u mamy to kaze jej zrobic zdjatka i wtedy ci je podesle :) Kamilko55 wcale sie nie przejmuj ze nie masz jeszcze sukni w domu, ale powiem ci ze ja przyspieszylam te moje przerobki sukni bo mnie wkurzyli w salonie i juz chcialam jak najszybciej zabrac ta sukienke od nich. Martwie sie czy sie nie zniszczy albo nie pomnie w worku mam nadzieje ze nie,ale tak czy tak pomiela by sie w samochodzie w drodze na zdjecia czy do kosciola takze jest to nieuniknione. Moj granitur wypozycza takze odbior ma dwa dni przed slubem i mam nadzieje ze wszystko bedzie okej, ale naprawde sie nic nie martw zdazysz zrobic wszystko, ja pomalu zaczynam sie nudzic :) a wolalabym byc zajeta to by mi czas szybko lecial :) Cocoloco witam no chyba jakos do tej pory nie mialysmy okazji sie poznac :) tak mieszkam tutaj juz od 3 lat ale wciaz teskni mi sie za polska najbardziej za przyjaciolmi :( Trzymajcie sie dziewczynki a ja uciekam szykowac sie do pracy, i wogole jestem zmartwiona bo pryszczy jakos zlosliwie mi wychodza jakos do tej pory nie mialam z nimi wiekszych problemow :(:(:( Milego dzionka :) dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!! Pięknie dziękuję za zdjęcia. Perełko aż błyszczałaś!! Cudownie! Ja na nic nie mam czasu:( Biegam między uczelnią (sesja), pracą - momentami po 16 godz dziennie, przygotwoaniami i rozwożeniem zaproszeń. Nawet nie mam kiedy Was poczytać:( mam nadzieję, że zanim się przewrócę to to wszystko się skończy.. Lila ja również baaardzo chciałabym zobaczyć Twoje zdjątka.. Pozdrawiam Was gorąco, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fix me - dlaczego nie można jej wykonać? osobiście ją kiedyś śpiewałam w Kosciele jak bylam w scholi parafialnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....w natłoku przygotowań chciałam podziękować za zdjęcia... Lila, Perełka - obie wyglądałyście fanatastycznie :) Coco -> mężczyźni tak już chyba mają ... na początku totalny spokój a w ost chwili panika... mojego M zaczyna łapac lekki stresik a u mnie nadal nic i mam nadzieję że tak już pozostanie :) miłego wieczorku dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2408
cześc...biorę ślub 24 sierpnia i przyznam szczerze że się boję...tego zamieszania,nerwów...boje się że cos nie wypali.Pozwólcie że Was będę podczytywała...może uda mi się rozwiać niektóre wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątkowy upalny poranek, jesteśmy juz po pierwszej rozmowie z księdzem, trwała ponad godzinkę ale było bardzo miło :) Kolejna na 2 tygodnie przed ślubem. Ale ten czas szybko leci...... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tuż przed weekendem :) Karolka -- w takim razie czekamy na zdjęcia :) Capria -- zdjęcia wysłane, mam nadzieje że nie masz ogranicznika na skrzynce kamila2408 - witamy wśród przyszłych i już zamężnych forumowiczek domis -- a cóż to za spotkania z księdzem ?? ja miałam jedno przy wypełnianiu protokołu, ktore trwało nie dłużej niż 30 min. Jeśli jakś panna młoda nie przesłała mi jeszcze zdjęć ze swojego wesela to ja bardzo ładnie o nie proszę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przed slubem nalezy zaliczyc dwa spodtaknia z księdzem: Pierwsze na 3 miesiace przed slubem - ksiadz przeprowadza z nami taki \" wywiad\" ile sie znamy jak sie poznalismy, czy mieszkamy razem - takie tam zeby nas lepiej poznać. Potem wypełniay taką \"ankietę czy protokół\" z pytaniami typu: czy w małeżenstwo zawierane jest z przymusu itp. Potem jeszcze wypełnia dokumenty na zapowiedzi do mojej parafii. Drugie spodakanie na 2 tygodnie przed slubem, to ciag dalszy protokołu, i dogranie szczegółów co do ślubu w kosciele, oraz opłata za slub. Tak to w wielkim skrócie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Piatek :) Jak ja sie ciesze ze to juz prawie weekend, tylko kilka godzin w pracy i wolne dwa dni. Dzisiaj tez sie dowiedzialam ze moja kuzynka dostala wize i bedzie na moim slubie :) Na ten weekend nie mam zbytnio zadnych planow ale od nastepnego zacznie sie szal pal :) ja tutaj rozmow z ksiedzem nie mialam, tylko spisalismy protokol i pewnie nastepnym razem zobaczymy sie dwa dni przed slubem na probie. Lila jak tylko bede przymierzac sukienke w ten weekend to postaram sie wyslac zdjecia. Dobra uciekam szykowac sie do pracy, jakos lepiej sie do niej idzie tym bardziej ze to ostatni dzien w tym tygodniu :) Pa dziewczynki do napisanka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję lila za zdjęcia! Piękne! Bardzo spodobał mi się Twój welon. Chyba też zdecyduję się na taką długość. Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych Par Młodych! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek, tzn u mnie jest dopiero po polnocy i klade sie juz spac ale zajrzalam z nadzieja ze moze odezwalyscie sie i nic :( A ja poslalam Lili zdjecia z przymiarki mojej sukni u mmay w domu. A wogole zdenerwowalam sie dzisiaj bo okazalo sie ze 100 procent gosci przychodzi a nam wszyscy i restauracja i dj i kamerzysta mowili zeby liczyc ze 25 % nie przychodzi wiec zapraszalismy wiecej gosci zeby miec idealna liczbe osob na sale, a tutaj numer taki ze wszyscy przychodza i bedzie strasznie ciasno :( No ale jak bedzie tak bedzie, zreszta nikomu nie dogodzisz, staram sie teraz cieszyc z tego dnia i tego bede sie trzymac przez cale moje wesele pomimo fochow roznych ludzi :) Ide spac mam nadzieje ze jak rano wstane to juz beda kolejne newsy od was Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka -- dziękuje za zdjęcia odpisałam ci na maila :) Goścmi się nie martw na pewno sobie poradzą w dodatku trzeba brać poprawkę że ktoś moze nie dojechać, rozchorować się itp itd. i suma sumarum może być w sam raz gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynyw w nowym tygodniu..ja dzis ostatni raz na kompie bo od jutra juz nie bede siedziec, brak zcasy bo to jzu w ta sobote;) milego tygodnia...karlka tez prosz eo fotki tygrysica20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............witam ....... Karolka-Usa---->ja jestem...od rana na posterunku :) Popijam kawkę ...i do roboty bo czerwiec/ lipiec u mnie najwięcej roboty. Widzę żę dręczy nas ten sam problem :( Mój ryjek wyglada jak pizza :( Zmieniłam tabletki..to już 4 opakowanie...a mi ciagle coś tam wyskoczy jak nie na dekoldzie to na plecach....ryjku a miało być lepiej.A po tamtych bletkach...to już przy drugim opakowaniu było nieżle. Swoją drogą taki stary egzemplarz...a ciagle cóś!! Capria---> trzymaj się słonko :) Brida-->no właśnie to ja mam stresik - na razie lekki a A. nie może sie doczekać. Tylko kwestia mieszkania...upadła...i nie mamy się znowu gdzie podziać ... Kamila2408---> witam w gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Karolka ----- z tą obecnością \"na bank\" gości to różnie bywa . Niby każdy sie zarzeka że przyjdzie , a czesto okazuje sie te parę osób jednak - albo źle sie czuje, albo to , albo siamto .... i w rezultacie kilka par odpada . Ja np. mam ten ból że optymalna liczba gości na sali to 120 osób - tak zeby był luz przy tańczeniu ( chociaż właścicielka mówi że 150 ... ) - a teraz na liście mamy 135 osób i tyle zaprosimy - i tu jest \"ryzyko \" , bo moze przyjść komplet , a może też sie zdarzyć że będzie 100 osób . Głowa do góry , na pewno wszystko ogarniecie :) A z jakiego miasta jesteś ? P.S. Bardzo ładnie proszę o fotki z przymiarki :) monika_artdetable@interia.pl U mnie coś tam ruszyło . Dzwonili że suknia już przyjechała ( !!! ) - heheh żeby nie okazło sie że zamiast z Francji to \"zaimportowali\" ją ze swojej pracowni krawieckiej przy salonie ... :) Dzisiaj mam próbny fryz. Zrobię zdjęcia i chętnym wyślę oczywiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ----- jak próbujesz do Zabuliny wysłać swój plener , to ja tez oczywiście jestem chętna do obejrzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja i ja też proszę o fotki!!!! Od Karolki,,, Lili z pleneru oraz od Moni zdjecie fryzurki :-) :-) A tak wogóle to witam serdecznie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌼 znów oczywiście tylko na chwilę :) Lilu - musisz mi niestety podesłać na raty tak, jak Perełka... Perełko - boska jesteś!!! Jeszcze nie widziałam podobnego \"wydania\" Panny Młodej - takiego retro :) Świetnie wyglądałas i po iskierce w oczach widać wyraźnie, że ten styl świetnie pasuje do Twojej osobowości :) Coko - ja też wyglądam jak pizza :o od tych uczuleń mam całą gębusię w cielistym \"grysiku\". Dziś, szalejąc z czasem wolnym, udałam - byłam się na zakupy i nabyłam legalnie drogą handlu specyfik o nazwie \"Skrzypowita\", i ponoć za 2-3 miechy powinnam wiedzieć, czy są efekty :P Buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS poniedziałkowo.... :) u nas już prawie wszystko dopiete na ost guzik :) coco- głowa do góry nie ma sytuacji bez wyjścia - problem mieszkaniowy napewno jakoś się rozwiąże.. Monia - czekam na zdjęcia fryzury :) Miłego dnia dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida :) Coko - teraz dopiero doczytałam o nazwisku Twoim przyszłym - ale fajniaste!!!!!!! :D :D :D Nie masz tego kłopotu, który mnie nie ominął - że nazwisko męża jest duuużo brzydsze od panieńskiego :P Naprawdę, jak tak czasem o tym myślę - a niby z jakiej beczki to kobieta musi rezygnować ze swojego nazwiska, a w każdym razie - jej dzieci muszą nosić nazwisko męża, nawet, jeśli ono jest naprawdę nieszczególne? Strasznie to głupie, a uzasadnienie,że \"zawsze tak było\" co najmniej śmieszne.... Nie macie takiego wrażenia?? Lilu, moja skrzyneczka przyjmuje chyba do 3 MB czy jakoś tak... Wiem, że się umęczysz przeze mnie, ale proooszę [pada na kolanka i błagalnie patrzy w oczy] wyślij... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabulinko --- thank you very much :-) Tak, masz rację świetnie się czułam w ślubnej oprawie, i wszystko udało sie dopasować do mojej osóbki :-) Taki styl sukni i całej reszty najbardziej do mnie pasował.... I cieszę się że zdjęcia wreszcie dotarły do Ciebie,,, po dobrych paru próbach :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococloko_
...Moje drogie.......- prawie jak babcia-hehhhe :) Karolka-Usa---> Moniakami78ma rację. Za gościami (gośćmi ?) nie trafisz. Ostatnio sisiostra mojego A. była na weselu i wiesz jaka historia??? Młodzi zapraszali gości prosząc żeby potwierdzili przybycie- niby standardzik...ale..mieli spora listę rezerwowych...znaczy kumpele ze studiów itp. których chcieli zaprosić ...ale nie mogli bo mieli ograniczenie 120 sztuk i koniec. Wszyscy goście potwierdzili przybycie...wiec dziewczyna nie zaprosiła nikogo z listy rezerwowej....a kacja była taka, że na te 120 niby potwierdzonych osób przyszło tylko 50!!!!! Siostra mojego A. mówiła że młoda pól wesela płakała- ale świństwo nie? Zabulinko---> BUżka :) właśnie o tym dziś dyskutowłam z moja kumpelą z pracy...w sprawie tych specyfików na bużkę i pazurki- no aż się wierzyć nie chce, że jeszcze nie wymyślili czegoś co działa już! A nie na efekt trzeba czekać...3 mies...i często jest mizerny.... Brida---> oby się wyjaśniło...bo niewyobrażam sobie startu we wspólne życie z mamusią przez ścianę :( wyjaśnię moja mamuśka to szcególny model....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococloko_
....uuuuu.... zrobiłam się pomarańczką...zupełnie niechcący , ups :) Zabulinko----> No racja...z tym nazwiskiem... I dlatego zostaje przy podwójnym a co! Chyba nie będzie nietaktem że zdradze jak się będę nazywać..... z wielu względów zależąło mi na podwójnym i absolutnie nie jest to przejawem mody...powiem szczerze że ja raczej pod prąd... Marat- Murgarabia...hehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane te ktore prosily o zdjecia wysle je wieczorem na nasz czas bo moje kochanie jest dzisiaj teraz w domu i nie chce zeby przez przypadek zobaczyl :) Monika ja tez prosze o zdjecia z fryzury slubnej :) jestem ciekawa jak bedziesz wygladac ;) Ja orginalnie pochodze z Mielca na poludniu polski, ale mieszkam na stale w stanach na przedmiesciach Chicago :) Kochane dziewczyny dziekuje za slowa pocieszenia odnosnie gosci, powiem wam ze nie chce zeby ktos narzekal ze nie bylo miejsca do tanczenia ze sie ludzie obijali ale jak narazie wszyscy normalnie dzwonia i sie wypytuja o szczegoly takze wyglada na to ze przyjda. Trzymajcie kciuki zeby sie to odmienilo bo nie bedzie fajnie. Lila fajnie ze podobala ci sie suknia, mam nadzieje ze na slubie bedzie wygodna no i ze bede wygladac ladnie, a z ta opalenizna to ciezko a to dlatego ze jestem niania i wychodze na spacery z dziecmi naokraglo i opalanie jest nieuniknione a nie moge koszulek bezrekawkowych nosic bo mama tych dzieci patrzy na mnie krzywo :( Ach no nic zbieram sie do pracy zdjecia posle potem :) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... podczytuję WAS regularnie w miarę mozliwości a dziś postanowiłam zabrac głos w dwóch sprawach mimo, że ja juz PO... :) też mam podwójne nazwisko - mimo, że drugi człon jest długi straszliwie i jak odbieralam Akt Ślubu pani stwierdziła: \'i po co to Pani było?\' nie skomentowałam, bo mam swoje powdy dlaczego zatrzymałam swoje nazwisko panieńskie, ale nie wynika to z podążania za jakąś modą czy tym podbne... cocoloko_ cos mi mówi, że podobne względy nami kierowały :) co do gości - u nas zaprosiliśmy 42 osoby, z tym, że zaznaczaliśmy, aby dać znać w razie gdyby ktoś nie przyszedł - nikt się nie odezwał, więc liczyliśmy, że się stawią wszyscy zaproszeni... a tu surprise, surprise - 5 osób nawaliło nie mówiąc nic nikomu... nie wspominając o jednej osobie, która wyszła zaraz na początku przyjęcia mając swoje powody... no aole nic... tyle w sprawach, w których chciałam zabrać głos... pozdrawiam... PS. ostatni tydzień przed wakacjami - najgorszy w belferskim żywocie :/ dziś mialam posiedzenie rady pedagogicznej - 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 Sylwja -> ja również będe miała podwójne nazwisko i jego jeden człon również będzie bardzo długi... ale chyba pozostawiłam je z podobnych względów ;) wiele osób nie popiera mojej decyzji... ale to moja tożsamość i koniec :) co do konca roku szkolnego to wiem o jakiej pracy piszesz.... ja na Radzie walczę w czwartek... do tego po drodze mam jeszcze awans :( zdecydowanie czekam na wakacje :) co do gosci u nas wszyscy potwierdzili... bardzo jestem ciekawa czy wszyscu dopiszą ... przekonam sie już niedługo... Miłego dnia dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×