Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

A mi się zaksięgowało, że wysłane:( Nic to, wysyłam raz jeszcze (i do Ciebie też, wiosno) z innego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wiecie może jak sie nazywają takie pokrowce na krzesła, ktore zakladają na krzeszła w restauracjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena --> a mi się pomarańczowe ściany bardzo podobają. Generalnie lubię ściany w jasnych, ciepłych kolorach, które dodają uroku mieszkaniu. Sama mam w pokoju ściany różowe, może brzmi to kiczowato, ale dopiero przy takim kolorze ścian mój pokój nabrał uroku i nie wygląda na biuro (mam w nim dużo różnego sprzętu). anku --> bardzo ładna z Was para :) zabulino --> bardzo podobają mi się te zdjęcia panny młodej. Wachlarze są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane dziewczynki :) JA TEŻ BARDZO BYM POPROSIŁA PO RAZ SETNY O ZDJĘCIA WASZE , tylko wiem jak wygląda Ami i Zabulinka ... Witaj effect :) A którego wześnia masz ślub .... ? Może nie będę na końcu :) A co do terminów , to chyba wszystkie dziewczyny się zgodzą , że sala , orkietsra i Kościół sa najważniejsze ...i jak narazie ja tylko to mam zaltwione .. O zakupie sukienki czy obrączek na razie można pogadać , ale ja kupować będę w 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez 13 lat miałam pomarańczowy pokój, jak byłam dzieckiem i było super - lubię pomarańczowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno- dzieki za fotki :) Z was tez ładna para, masz piekne włosy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałaś dostałaś , ale teraz jestem na innym kompie, a z innego wysyłam i tam jeszcze skrzynka nadawcza to wszystko mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz mecze swoją skrzynke i odbieram, odbieram, odbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam wielką prośbę do Was dziewczynki - proszę o przesłanie mi swoich zdjęć :-) na adres didi-dexter@wp.pl Ja Wam też odeślę na pewno - ami i brida już mają moje zdjęcia :-) Monia, ja jestem zwłaszcza ciekawa, jak Ty wyglądasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effect---nikt cie nie ignoruje witaj u nas!!!! bo rzeczywiscie to duzoo czasu:D ale pod warunkiem ze masz juz sale załatwioną i orkiestre(czy dj)-ja sobie teraz siedze i oglądam suknie,wiązanki i trunki:P został mi only:D ksiądz-ale do niego sie wybierzemy tak mysle w grudniu! ufff jak mi sie nie chce pracowac!!!! ja czekam na zdjeica TYCH DZIEWCZYN KTÓRE JESZCZE MI ICH NIE WYsłały(A TE CO POWYSŁYŁAY MOGA POWYSYŁAC WIECEJ:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku , wow !! super wyglądacie , a zwłaszcza ty jesteś mega fotogieniczna :) Trzy Kropki - tobie ja toże wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, co Ty chcesz więcej moich zdjęć ? :-) Bo 2 już masz :-) A wiecie ja tak sobie ostatnio pomyślałam, że chyba nie będę kupować specjalnego bukietu ślubnego, bo to kupa kasy jest, za - jakby nie było - trochę kwiatów, z ozdobami. Chyba po prostu kupię bukiet w zwykłej kwiaciarni, pani nie musi wiedzieć, że to na ślub, bo od razu cena pójdzie 300% w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam , to mój kraj ulubiony ... Parę lat temu marzyliśmy , że pojedziemy tam w podróż poślubną ... No ale wyprzedzilismy ślub , byliśmy tam dwa razy i na pewno będziemy tam wracać. Generalnie interesuje mnie wszystko o tym kraju. My z Robcikiem potrafimy godzinami oglądać na Discovery programy o Egipcie, ooo a gdybyś nasze mieszkanie zobaczyła ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnie! ja mam takiego świra na punkcie Brazylii, ale poki co nie pojade bo wycieczka tam kosztuje najtaniej 8 tys za osobe :( moze za 2-3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami , ależ prosze bardzo ... ja powysyłam Ci stos moich zdjęć , ale jutro , bo dzisiaj do 21 -ej znowu siedzę w pracy i po powrocie do domu nie będzie mi się chciało nawet kompa domowego odpalać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku, i inne dziewczęta - ja Wam mogę dopiero wysłać wieczorem, bo w pracy nie mam dostępu do prywatnej skrzynki :-( Chyba, że poproszę Ami, o przesłanie mojego zdjęcia Wam - Ami prześlesz tą moją fotkę, gdzie widac moją buzie ? :-) A jak znajdę czas wieczorem, to powysyłam Wam więcej, a tymczasem już mnie będziecie widzieć :-) To jak Ami, dasz sie namówić ? 🌼 Monia, nie widziałam jeszcze Twojego zdjęcia, ale dziękuję bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, witaj w klubie!!!! My też wpadliśmy w Egiptomanię:):) Ale na to zapowiadało się już od mojej maleńkości, czytałam sobie do poduszki \"Bogowie, groby uczeni\", a teraz, jak jeszcze zobaczyliśmy tą rafę... :):) Gdzie byliście??? My mieliśmy objazdówkę Luxor - Asuan, pociągiem do Kairu na 3 dni i Hurgada, a rok później - Sharm. Jakie hotele? W ty roku planujemy Safagę:) Byliście tam??? Powiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×