Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość CHARISMAA
Przygotowania w toku, bo slub w 2007 roku! maz juz zlapany, dobrze obrzezany siedzi sobie w klatce, przykryty palatka ja sie na nocke poslubna gotuje, kuske sobie poleruje Raz chcial uciec mezuch daremny skusil go tylek sasiadki foremny lecz na twarzy mu usiadlam i przykrylam walem sadla innym razem z kolegami poszedl sobie mezuch w tany wiec go`m z walkiem poszla sledzic by mu z glowy balet wybic Jakem go znalazla w rowie to mu dala zem po glowie i do domu go zabrala i do klatki go wciepala od tej pory czas tam spedza juz mi stracha nie napedza karmie, poje, oporzadzam czasem nawet tyka dam wciaz na slub namawiam drania a on na to "twe niedoczekanie" w koncu jednak go przekonam bo inaczej z glodu skonam Biedna w sumie ta chlopina lecz inszego wyjscia nie ma! weselisko sie wyprawi wioske sprosi na zabawe! by tradycji za dosc czynic musi ze mna sie ozenic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHARISMAA
z dedykacja dla wszystkich kobiet, ktorych sensem zycia jest slub i meczyzna. biedni wasi przyszli mezowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - z dedykacją dla kogokolwiek, kto nie wie, co to miłość, i komu kojarzy się ona z facetem na piedestale i zapatrzoną w niego biedulą - żoną WSPÓŁCZUCIA WYRAZY SERDECZNE:) Niestety z wierszykiem źle trafiłaś, bo mi też się podoba i reszta pewnie też się pośmieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gradia- masz sliczne usta :) i cere tez masz łądną, tez tak chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku- masz śliczną cerę, co Ty piszesz, że też tak chcesz. Ładnie razem wyglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHARISMAA
odliczajmy razem dni do magicznego momentu!! mam takie kalędarzyk na scianie, w bukietami slubnymi i ksiezniczkami!! przez jeden dzien w zyciu bede prawdziwa ksiezniczka w bialej sukni z welonem, a moj luby podjedzie na koniu (taka choreografia bedzie), a potrem do konca zycia dawanie dupy, mycie garow i puszczanie bakow pod koldra. ale to niewazne wazne, ze polaczy nas milosc (chor w tle aaa-aa-a-a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charismaa- pisze się kalendarz. Przemawia przez Ciebie zazdrość, czy mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHARISMAA
bynajmniej wiem, jak sie pisze kalędarz nie bondz taka nietoleracyjna jak ktos nie ma żeczowych argumętow, to sie przypina o ortografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno ---- jeszcze raz przejrzałam zdjęcia i ta dziewczyna , która z aWami rozmawiam bardzo przypomina mi moją koleżankę , czy ma na imię Grażynka , może ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHARISMAA
nie odbiegaj od tematu! to jest topik o slubach, jak chcesz sie klocic, to idz na ogolna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charismma ,, nikt sie nie chce kłocić , ale też nikt nie chce dyskutować z tobą , a tym bardziej czytać Twoich opinii na temat , że biedni będą nasi mężowie , bo wierszyK owszem zabawny .. . Ale jeżeli w zamiarze było dopiec np. mi , bo przygotowywuję się do wesela w 2007 , TO NIE UDAŁO SIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam duże problemy z cera w liceum i przez pierwsze lata studiów. Pomogła mi moja pani doktor ginekolog i teraz jest OK. Chociaz do idealnej sporo brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko- do Ciebie tez wysłałam. Jak nie dojdą to napisz. Przeslę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Basiu! :) ja tez przyjmuje hormony, ale i tak daleko mi do cery bez problemów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:) ja mam narazie zamowiona sale i wybieramy zespol tylko moja druga polowka pracuje teraz za granica:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam bardzo za foteczki: Anku---->jesteście prześliczni!!!! i ten Twój uśmiech,zawsze chciałam taki mieć....mowie to jak najbardziej szczerze!pięknie wyglądacie. Monia--->marze o takich wakacjach....ale zostaja mi tylko marzenia dzieki za zdjecia Gradia--->śliczne zdjecia,szczególnie ta wycieczka wiosenna.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×