Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Monia, dzięki za zdjęcia:) Już widzę, że Kair zaliczyliście:D w tym muzeum to można spędzić parę miesięcy.. a wiesz, że 70% eksponatów znajduje się w magazynach w podziemiach, bo nie ma ich gdzie wystawić? Niektóre są nierozpakowane ze skrzyń od 100 lat, a ten magazyn jest zalewany i niszczeją... oni mają po prostu za dużo dobrego w tym kraju...nie umieją sobie z tym poradzic... o, i safari qadami zaliczyliście:) Jednemu facetowi z naszej grupy dzaraz dugiego dnia na tym safari wytrząsnęło z kieszeni paszport, kasę - wszystko.... były jaja, naprawdę straszna sytuacja... a szuka tego na pustyni nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie byliśmy w Safadze, pierwszy raz byliśmy w Hurgadzie w \" nowym centrum \" w Romie - było rewelacyjnie , i byliśmy wtedy w Luxorze , w Dolinie Królów i w Kairze + plus wszystkie te okoliczne miejsca do zwiedzania ( Hatszepsut ) .... Drugim razem byliśmy też w Hurgadzie z tym że w Down Town w hotelu Empire i wtedy pojechalismy do Kairu na 2 dni . Heh i zaczęłam wtedy nurkować , więc na inne wycieczki już nie jeździliśmy plus jedynie taka atrakacja jak safari na quodach ( nie wiem jak sie to pisze ) . Miałam w planach jechać do Shamu ale my jesteśmy tacy fani życia typowo tubylczego i w Hurgadzie jest tego więcej . Chodzimy w te \"ich \" uliczki , Robert je w barach dla miejscowych ( ja nie mogłam sieprzełamać ) . W planach mam zamiar pojechać na Synaj i do Jordan... no ale zibaczymy ... w tym roku nisiedzimy w Warszawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku dzięki za komplement :) monia.kami --> super zdjęcia z wyjazdów :) Fajna z Was para :) Wysłałam Wam z trzy kropki pare moich zdjęć. zabulina --> ja zawsze chciałam jechać do Egiptu, ale przyznam że trochę się dotąd bałam (zamachy + niezbyt sympatyczna atmosfera). W zeszłym roku rodzice chcieli mnie ze sobą tam zabrać, w tym roku również się tam wybierają (również Egiptomaniacy :D ). Powoli zaczynam zmieniać zdanie, szczególnie pod wpływem takich opowieści jak Wasze. Może namówię narzeczonego żebyśmy pojechali tam w podróż poślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Brazylia jest droga, ale podobno niesamowita! I potzrebaby roku albo 2 zeby ja cala zwiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh , z tymi qodami to u nas też były jaja, bo niby ten instruktor kazał wszytkim jechać gęsiego z ograniczoną prędkoscią a mój R udał że mu się popsuła ta maszyna ( coś tam odłaczył , nie wiem co) i czekaliśmy dobre 5 min aż nam go \"naprawią\" . Nooo potem to tak przyprół na prostej , że myśłam że będzie niedługo mój koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno - korzystaj!!! Monia - to prawda, że w Hurgdzie jest tego więcej, ale to i tak już takie \"turystyczne\" życie tubylcze... prawdziwe \"tubylcze\" oglądaliśmy np w Nubijskiej wiosce podczas tego zwiedzania wzdłuż i wszerz - lepianki z gliny, klepiska etc... W Romi byli moi rodzice:) My byliśmy w Hurgadzie w Marlinie (nie polecamy - hotel OK ale rafy brak) i w Coral Beach - rafa i superhotel !!!! My jednak zdecydowanie stawiamy na \"życie podwodne\", a to jest definitywnie lepsze w Sharm Hotel Sharming Inn (do bani), ale ta rafa.... nawet rekin sie raz przyplątał, i delfiny, i żółwie... :D Ponoć w Safadze rafa jest najlepsza, więc jedziemy własnie tam:) My też zawsze \"zaznajamiamy się\" z jakimś \"tambylcem\" - to naprawdę fajna rzecz, można poznać życie kurortowe \"od kuchni\" :) Ostatni znajomy tambylec w Sharm zaprowadził nas do zakazanej dla turystów dzielnicy, gdzie była, hehe, hurtownia ichniejszych pamiątek - zakupiliśmy się jak wariaci - dywan hand-made, pufy z wielbłądziej skóry - kazda rzecz za równowartość 80zł... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki: monia,anku,trzy kropki-->> wysłałam wam fotki,czekam na wasze i na tych dziewczyn ktorych jeszcze nie mam. Żabulinko-->>> mogłabym poprosić o Wasze zdjecia (np.te z nurkowania i inne fajne) lubie sobie tak poogladac fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno ---- dzięki wielkie :) Twoje chyba właśnie idą , bo outlook męczy się niemiłosiernie :) A z tyum Egiptem to ja nie żartuję ... Jest naprawdę super.. Nie ma sie co bać tych zamachów .. co prawda jest tam duża ilość policji turystycznej z karabinami . Ja osobiście po 2 dniach perzestałam zwracam na nich uwagę. Tylko jak będziesz hotel wybierać to zasnatów się czy chcesz taki , żeby wszędzie mieć blisko ( do sklepu, banku, knajpy - a nie koniecznie w samym centrum) czy preferujesz wielkie kombinaty , gdzie do jakiegoś życia nocnego jest 20 km ( co prawda w tych kompleksach masz wszystko : kluby , sklep, fryzjer (???) ) ale zawsze to inaczej wyjść w normalne miasto, gdzie jest knajpa na knajpie. Dosyć dobrze orientuję sie Hurgadzie , więc ewntulanie służę pomocą :) i jeszcze raz gorąco polecam wszystkim !!!!! Zwłaszcza w podróż poślubną , bo z wycieczek faklultatywnych są niesamowite zdjęcia ! Dodatkowy plus to taniocha jaka jest w Egipcie ... np. cola 1,5 l w przeliceniu na zł = ok.2,5 zł , woda ok.1 zł , nurkowanie intro (tzn. jeden dzień = 20 USD z wyżywieniem ) itd. Zabulino , tak na marginesie ja mam Olympus c-740 . Czy pora już na zmianę ... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz znajomy naprawia,sprowadza i wyporzycza amerykanskie auta,wiec pewnie jak sie z nim dogadamy to nam jedno z nich udostepni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno --- dostałam !!!!! Ale masz faktycznie piękne włosy !!!! Na kilometr widać że są bardzo gęste ... I do siebie pasujecie z narzeczonym jak ulał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh , Zabulinko , to dobrze że mnie oświeciłaś z Sharming Inn , bo był w tamtym roku bardzo rozleklamowany w biurach podróży ... Tak właśnie miałm nosa, zeby do niego nie jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sharm to komercha. Tylko raz poszliśmy \"na miasto\", nawet zabudowa europejska.. blee... ale nas to na szczęście nie obchodziło, siedzieliśmy w wodzie cały dzień, a w nocy odpoczywaliśmy na następny dzień w wodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech , Zabulinko ... no właśnie wszystko w Sharmie pod turystów i dlatego ja wolę Hurgadę ... Mój R, który miłośniekiem nurkowania nie jest powiedział, że na wakację to chętnie by do Kairu tylko pojechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ha, ha, a co to znaczy \"zdrowe kobietki\" ;-) Ami chyba gdzieś zniknęła, i nie prześle Wam moich zdjęć - to ja Wam wieczorem prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brzusio pełen:D najadłam sie dosyta!troche luźniej w pracy wiec pisze. podróże hmmmm ....przepiekna sprawa-po polsce owszem-ale jak narazie na zagranice mnie nie stac:( zawsze zostaje net i discavery i channel:D zdjecia-przewspaniałe!!!! ja tam upieram sie(zabulla wie;) przy Nepalu. ale dziewczynki z innej beczki-czy macie juz jakis pomysł na zaproszania? a moze macie upatrzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ja to piszę z wlasnej perspektywy - jak ktoś chce się pobawić np w dyskotece, to w Sharm jest tego więcej niz w Hurgadzie. I sklepów etc. I hotel na hotelu. Nasz był do bani m.in dlatego, że w sąsiednim (za płotem) dicho było do 4 rano i nie można było spać :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no takie rasowe, ładniutkie znaczy się .... :) no ja poczekam na te Twoje , jak juz wcześniej pisałam mam czas ... DO 21.00 .. ( cholera , już teraz krew mnie zalewa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, jak juz sie pojawiłaś, to ponawiam swoją prośbę: Chyba, że poproszę Ami, o przesłanie mojego zdjęcia Wam - Ami prześlesz tą moją fotkę, gdzie widac moją buzie ? A jak znajdę czas wieczorem, to powysyłam Wam więcej, a tymczasem już mnie będziecie widzieć To jak Ami, dasz sie namówić ? O zaproszeniach w ogóle nie myślałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami , nic o jedzeniu nie mów .. Ja o serku wiejskim tylko dzisiaj siedzę ( na razie ... mam nadzieję :) ) Zaproszenia .... Ja chyba od tej kumpeli wezmę co zdjęcia robi , bo dodatkwo w ramach usług weselnych , sprzedaje zaproszenia . no i po cenie hurtowej będę miała :) Ami , a prześlesz zdjęcie Kropki ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przeogromna checią!!!!!ale nie moge bo jestem w pracy-a tu nie mam dosteepu do prywatnej skrzynki:) a w domu bede ok.19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anku czekam na wzory zaproszeń michasaw@interia.pl jeszcze sie nie rozglądałam za zaproszeniami ale wydaje mi sie ze na pewno beda kupne i skromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jestem ciekawa Ciebie Kropko ... :) Heh , w końcu sąsiadkami jesteśmy prawie i mogłyśmy się mimo chdem w jakimś np. markecie mijać ... a pamięć mam dobrą do twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo prosze o Wasze zdjęcia, wyślę tez na pewno swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawac mi tu na forum linki do zaproszen i bukietów:D jak ja bym nad morze pojechała-a wten wekend G. do w-wy na szkolenie jedzie a ja na imieniny do szwagra przyszłego. jak ja bym chciała aby juz piątek był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×