Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Każdy postępuje, jak uważa. Współczuję marnego poziomu imprezy zorganizowane w 4 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Agi58 za tak mile slowa i chcec pomocy:) A Tobie ,,was chyba powalilo\" jak sie nie podoba to nie wchodz na ten topik. To ty jestes totalna porazka. Rozne rzeczy w zyciu sie zdarza ale swojej milosci jestem pewna i bede!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ciebie powaliło jezeli myslisz ze 4 miechy przed slubem znajdziesz sale ktora ci sie podoba i wszystko bedzie piekne! chyba ze ci wszystko jedno i przede wszystkim \"musisz\" brac slub. jak nie wierzysz to se poczytaj w necie ile wczesniej trzeba wszystko zamawiac p.s ja nie czekam na śmierc ani inne tego typu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą to facet wiec nie ma sie co dziwić że jest kasztanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaa 077
hhihih dobrze napisane anku31:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, ważna uwaga - tu często zdarzają sie takie osoby, które chcą \"rowalić\" fajnie rozwijający się topik. Rada jedna - nie reagować. NIe odpisywać, ignorowany może jeszcze trochę porzuca jadem, ale w końcu się zmyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaa 077
witaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia, ja też chcę wiedzieć - skąd jesteś?? Bo tu większosć z Warszawy, więc \"rzucamy\" się na każdą osobę z okolicy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, powiedzcie mi coś bliżej na tema puszczania gołębi przez Młodą Parę. Jak to dokładnie wygląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tak zaglądam do Waszego topicu i jest praktycznie jak u Nas ;) Puszczanie gołębi ;) mój przyszły teść hoduje gołębie :) trzyma specjalnie dla nas dwa białe piękne gołąbki, ale i tak nie mam pojęcia jak to ma wyglądać???? Jak wyjdziemy z kościoła to co podadzą je nam czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam, że jak mlodzi juz zbiorą zyczenia i pozbierają drobniaki, to pochodzi pan, ktory daje parze dwa gołabki. i mlodzi na raz puszczają je go nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wałbrzycha oki spadam popracowac troche jak bede miała chwilke to wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku czytałam na topicu o fryzach, że masz jakieś zdjęcia. Jak możesz to podesji mi na meila kasiak84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka bo to jeszcze nic pewnego. Teściu hoduje gołębie i szkoda tego nie wykorzystać ;) nie mam pojęcia w czym je przynieść i kto się tym zajmnie i przede wszytskim boje się o kieckie aby nie zrobił mi któryś kleksa ;) i to jest właśnie powód do myślenia. Nie zdecydowałam jeszcze na 100% ale teściu gołabki trzyma i pielęgnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka, maila to ja dopiero odbiorę wieczorem, albo już po urlopie, bo czasu nie mam na przeglądanie netu w domu. Ale dzięki za zdjęcie, wiem, że jest, to na peno obejrze. Dziewczyny, po co Wy te gołębie \"męczycie\" ? Jaki to jest sens, sumbol ? Czego ? Mi się to nigdy nie podobało i nie podoba. Ale o gustach się ......itd. Tylko mi wyjaśnijcie po co się to robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się na gołębiach nie znam, ale wydaje mi się, że wypuszcza się je po prostu przy ważnych okazjach (bo w końcu jak ktoś je hoduje, dba o nie itd to chce, żeby czasem móc się nimi \"pochwalić\", żeby się do czegoś \" przydały\" :) ) żeby było uroczyście. Męczyć, to się za bardzo nie pomęczą, w końcu gołębie hodowlane/pocztowe specjalnie się wywozi co jakiś czas i wypuszcza, coby rozprostowały skrzydła:) Ja też bym się bała \"przygód\", ale myślę, że jeśli teściowi - hodowcy by na tym zależało, zrobiłabym mu tą pzyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale, szczerze mówiąc, to ja nie znoszę gołębi.. mam awersję, od kiedy przeprowadzaliśmy paromiesięczną batalię z M, żeby je przepędzić z naszego balkonu... gruchaniem budziły nas notorycznie o 5 rano i przekreśliły moją sympatię do ich gatunku na amen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×